Menu

Zeleznicar Pancevo vs Radnicki 1923

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Sportsko-Rekreativni Centar Mladost, Pančevo24. novembra 2024 o 18:00

Udalosti zápasu

Železničar Pančevo
Radnicki 1923
Výkop
Uroš Stojanović33′
Polčas
VAR
66′Penalty confirmed
M. MitrovićM. Ćurić
67′
70′
M. ĆosićB. Adžić
70′
L. Ben HassineA. Janković
Dario Grgić75′
D. Grgić

asistencia: L. Romanić

75′
78′
B. MirčetićM. Gluščević
78′
M. MitrovićS. Radović
78′
A. GolijaninEvandro
79′
K. Bevis

asistencia: S. Radović

F. EzehJ. Jevremović
81′
D. GrgićE. Ben
86′
S. CvetkovićA. Lokosa
86′
Mirko Milikić89′
El Fardou Ben90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
6Shots off Goal5
11Total Shots12
3Blocked Shots1
9Shots insidebox5
2Shots outsidebox7
22Fouls17
5Corner Kicks3
0Offsides2
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
266Total passes392
192Passes accurate327
72%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Železničar Pančevo je 6.94, v porovnaní s 6.80 u Radnicki 1923. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Železničar Pančevo je M. Milikić (7.15), u Radnicki 1923 je to L. Ben Hassine (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Železničar Pančevo prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Grgić (3G). U Radnicki 1923 je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom L. Ben Hassine (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Železničar Pančevo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Radnicki 1923 má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Železničar Pančevo nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Radnicki 1923 s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Železničar Pančevo nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.02, v porovnaní s 1 u Radnicki 1923 s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Železničar Pančevo a 81% u Radnicki 1923. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Železničar Pančevo nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Radnicki 1923. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Železničar Pančevo je 26.8 (najmladší: D. Grgić (22), najstarší: Z. Popović (37)), zatiaľ čo Radnicki 1923 má priemer 27.3 (najmladší: B. Mirčetić (20), najstarší: M. Mitrović (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Železničar Pančevo majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 18 u Radnicki 1923. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Železničar Pančevo4-4-24-2-3-1Radnicki 1923
GKDEFMIDFWD
1Popović14Sekulić6Milikić23Stojano.3Konatar11Cvetkov.33Đuričić16Mitrović15Ezeh9Romanić10Grgić1Milošev.8Ćosić6Zeljkov.15Mitrović50Dadić27Ristić99Hassine44Mirčetić80Stankov.10Bevis39Golijan.

Náhradníci

Tréner: B. Mirjačić

Náhradníci

Tréner: F. Dudić

Železničar PančevoSila pozíciíRadnicki 1923
6.94
Ø Hodnotenie
6.80
7.04Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.76
0G 0A0G 3A
6.84Záložník (4 v 5)6.83
1G 0A9G 7A
7.02Útočník (2 v 1)
3G 1A0G 0A
Železničar Pančevo4-4-2
1BrankárZ. Popović7.0
14ObrancaB. Sekulić
6ObrancaM. Milikić7.2
23ObrancaU. Stojanović
3ObrancaM. Konatar6.7
11ZáložníkS. Cvetković6.6
33ZáložníkN. Đuričić7.01G
16ZáložníkM. Mitrović
15ZáložníkF. Ezeh
9ÚtočníkL. Romanić
10ÚtočníkD. Grgić7.03G1A
Radnicki 19234-2-3-1
1BrankárM. Milošević
8ObrancaM. Ćosić6.82A
6ObrancaS. Zeljković
15ObrancaM. Mitrović7.01A
50ObrancaT. Dadić6.5
27ZáložníkM. Ristić6.9
99ZáložníkL. Ben Hassine7.04G1A
44ZáložníkB. Mirčetić6.71G
80ZáložníkL. Stankovski6.5
10ZáložníkK. Bevis7.04G6A
39ÚtočníkA. Golijanin

Prehľad zápasu

Železničar Pančevo a Radnicki 1923 remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: D. Grgić 75′, K. Bevis 79′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Železničar Pančevo mal 40% držanie lopty, Radnicki 1923 mal 60%. Železničar Pančevo mal 11 striel (2 na bránu), Radnicki 1923 mal 12 (6 na bránu). Železničar Pančevo urobil 4 striedaní, Radnicki 1923 urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Mehmed Ćosić 66′).

Rivalita od 2020

Železničar Pančevo vs Radnicki 1923 vzájomné výsledky

9 stretnutí
Železničar Pančevo
3
výhier
Remízy
1
Radnicki 1923
5
výhier
Góly spolu
23 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

Železničar Pančevo

DWDDLW

Radnicki 1923

DDWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026