Menu

Zemplin Michalovce vs Ruzomberok

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Futbalový štadión MFK Zemplín, Michalovce30. novembra 2024 o 15:30
Rozhodca: M. Choreň

Udalosti zápasu

Zemplín Michalovce
Ružomberok
Výkop
11′
M. Chobot

asistencia: J. Hladík

Polčas
E. IkobaI. Adekunle
46′
A. ZubairuA. Musák
46′
51′
M. Chrien

asistencia: J. Hladík

A. Kyziridis

asistencia: M. Marcin

55′
56′Jan Hladík
M. Marcin

asistencia: S. Danko

61′
Alexandros Kyziridis64′
A. Kyziridis

asistencia: M. Bednár

64′
68′
M. ChobotA. Tučný
68′
A. SeleckýM. Madleňák
81′
A. MojžišM. Gomola
Denis Taraduda83′
83′Oliver Luterán
I. Adekunle

asistencia: D. Taraduda

85′
86′
J. HladíkM. Boďa
86′
M. ChrienD. Huf
D. TaradudaL. Šimko
89′
A. KyziridisI. Žofčák
90′
S. DankoA. Žulevič
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
9Shots off Goal4
19Total Shots6
1Blocked Shots0
16Shots insidebox0
3Shots outsidebox6
16Fouls13
6Corner Kicks3
2Offsides3
66%Ball Possession34%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
504Total passes263
406Passes accurate157
81%Passes %60%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Zemplín Michalovce je 6.80, v porovnaní s 6.66 u Ružomberok. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Zemplín Michalovce je T. Dzotsenidze (7.14), u Ružomberok je to D. Ťapaj (6.87).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Zemplín Michalovce prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 5 asistenciami, na čele s P. Volanakis (1G). U Ružomberok je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Selecký (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Zemplín Michalovce nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Ružomberok má 3 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Zemplín Michalovce nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Ružomberok s hodnotením 6.62. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Zemplín Michalovce nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Ružomberok s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Zemplín Michalovce a 68% u Ružomberok. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Zemplín Michalovce nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 27 u Ružomberok. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Zemplín Michalovce je 26.3 (najmladší: P. Volanakis (22), najstarší: S. Danko (31)), zatiaľ čo Ružomberok má priemer 26.0 (najmladší: D. Ťapaj (21), najstarší: J. Hladík (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Zemplín Michalovce majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 22 u Ružomberok. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Zemplín Michalovce5-3-23-4-3Ružomberok
GKDEFMIDFWD
31Šahinov.3Taraduda26Dzotsen.66Bednár5Volanak.12Bahi51Danko4Zubairu89Kyzirid.91Ikoba9Marcin1Ťapaj22Gabriel32Malý2Mojžiš16Köstl6Múdry4Luterán28Selecký14Hladík30Chrien20Chobot

Náhradníci

Tréner: A. Šoltís

Náhradníci

Tréner: R. Kučera

Zemplín MichalovceSila pozíciíRužomberok
6.80
Ø Hodnotenie
6.66
Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (5 v 3)6.77
1G 3A0G 0A
6.83Záložník (3 v 4)6.62
0G 2A3G 3A
Útočník (2 v 3)6.60
0G 0A4G 3A
Zemplín Michalovce5-3-2
31BrankárM. Šahinović
3ObrancaD. Taraduda
26ObrancaT. Dzotsenidze7.11A
66ObrancaM. Bednár6.6
5ObrancaP. Volanakis7.01G
12ObrancaF. Bahi6.52A
51ZáložníkS. Danko6.61A
4ZáložníkA. Zubairu7.01A
89ZáložníkA. Kyziridis
91ÚtočníkE. Ikoba
9ÚtočníkM. Marcin
Ružomberok3-4-3
1BrankárD. Ťapaj6.9
22ObrancaŠ. Gabriel
32ObrancaM. Malý
2ObrancaA. Mojžiš6.8
16ZáložníkD. Köstl6.71G
6ZáložníkT. Múdry6.5
4ZáložníkO. Luterán6.8
28ZáložníkA. Selecký6.52G3A
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A
30ÚtočníkM. Chrien6.52G
20ÚtočníkM. Chobot6.62A

Prehľad zápasu

Zemplín Michalovce zdolal Ružomberok 4:2. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: M. Chobot 11′, M. Chrien 51′, A. Kyziridis 55′, M. Marcin 61′, A. Kyziridis 64′, I. Adekunle 85′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Zemplín Michalovce mal 66% držanie lopty, Ružomberok mal 34%. Zemplín Michalovce mal 19 striel (9 na bránu), Ružomberok mal 6 (2 na bránu). Zemplín Michalovce urobil 5 striedaní, Ružomberok urobil 5.

Rivalita od 2018

Zemplín Michalovce vs Ružomberok vzájomné výsledky

25 stretnutí
Zemplín Michalovce
5
výhier
Remízy
9
Ružomberok
11
výhier
Góly spolu
58 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
10/25 · 40%
Nad 2,5
10/25 · 40%

Aktuálna forma

Zemplín Michalovce

LLLLWW

Ružomberok

DLWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026