Menu

Ruzomberok vs Komarno

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Futbalový štadión MFK Ružomberok, Ružomberok24. novembra 2024 o 15:30
13
Hostia

Komárno

Rozhodca: I. Kružliak

Udalosti zápasu

Ružomberok
Komárno
Výkop
18′
J. Sylvestr

asistencia: D. Žák

M. Kelemen

Penalty

21′
30′
M. Malý

Own Goal

Daniel Köstl44′
45′Jakub Sylvestr
Polčas
Kristóf Domonkos53′
M. MadleňákA. Tučný
60′
K. DomonkosT. Múdry
60′
65′
N. TamásJ. Pastorek
66′
G. NagyC. Bayemi
Samuel Lavrinčík67′
70′
O. Rudzan

asistencia: C. Bayemi

M. KelemenM. Boďa
71′
J. HladíkD. Huf
71′
75′
D. OžvoldaM. Šimko
M. ChrienM. Chobot
80′
90+1′
J. SylvestrT. Németh
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
5Shots off Goal3
17Total Shots14
4Blocked Shots6
10Shots insidebox12
7Shots outsidebox2
16Fouls14
9Corner Kicks5
2Offsides4
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
446Total passes324
357Passes accurate230
80%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ružomberok je 6.59, v porovnaní s 6.75 u Komárno. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ružomberok je D. Ťapaj (6.87), u Komárno je to Š. Šmehyl (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ružomberok prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Chrien (2G). U Komárno je to 9 gólov a 2 asistencií s lídrom Š. Šmehyl (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ružomberok nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.66, zatiaľ čo Komárno má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ružomberok nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.39, oproti 4 u Komárno s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ružomberok nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 2 u Komárno s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Ružomberok a 69% u Komárno. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ružomberok nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 34 u Komárno. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ružomberok je 26.6 (najmladší: D. Ťapaj (21), najstarší: J. Hladík (32)), zatiaľ čo Komárno má priemer 27.3 (najmladší: F. Dlubáč (24), najstarší: R. Pillár (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ružomberok majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 24 u Komárno. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ružomberok3-4-34-4-2Komárno
GKDEFMIDFWD
1Ťapaj22Gabriel16Köstl32Malý8Domonkos11Lavrinč.4Luterán23Madleňák30Chrien26Kelemen14Hladík1Dlubáč8Šmehyl21Pillár5Špiriak24Rudzan77Nagy12Žák6Ožvolda73Ganbold22Tamás23Sylvestr

Náhradníci

Tréner: R. Kučera

Náhradníci

Tréner: M. Radványi

RužomberokSila pozíciíKomárno
6.59
Ø Hodnotenie
6.75
6.87Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.66Obranca (3 v 4)6.79
1G 0A4G 2A
6.39Záložník (4 v 4)6.69
0G 0A4G 0A
6.60Útočník (3 v 2)6.63
5G 1A1G 0A
Ružomberok3-4-3
1BrankárD. Ťapaj6.9
22ObrancaŠ. Gabriel
16ObrancaD. Köstl6.71G
32ObrancaM. Malý
8ZáložníkK. Domonkos6.0
11ZáložníkS. Lavrinčík
4ZáložníkO. Luterán6.8
23ZáložníkM. Madleňák
30ÚtočníkM. Chrien6.52G
26ÚtočníkM. Kelemen6.61G
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A
Komárno4-4-2
1BrankárF. Dlubáč6.8
8ObrancaŠ. Šmehyl7.13G1A
21ObrancaR. Pillár6.7
5ObrancaD. Špiriak6.6
24ObrancaO. Rudzan6.81G1A
77ZáložníkG. Nagy
12ZáložníkD. Žák6.93G
6ZáložníkD. Ožvolda6.6
73ZáložníkG. Ganbold6.61G
22ÚtočníkN. Tamás6.61G
23ÚtočníkJ. Sylvestr

Prehľad zápasu

Komárno zdolal Ružomberok 3:1. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: J. Sylvestr 18′, M. Kelemen 21′ (pen.), M. Malý 30′ (o.g.), O. Rudzan 70′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Ružomberok mal 58% držanie lopty, Komárno mal 42%. Ružomberok mal 17 striel (8 na bránu), Komárno mal 14 (5 na bránu). Ružomberok urobil 5 striedaní, Komárno urobil 4.

Rivalita od 2024

Ružomberok vs Komárno vzájomné výsledky

7 stretnutí
Ružomberok
3
výhier
Remízy
1
Komárno
3
výhier
Góly spolu
16 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Ružomberok

DLWDDL

Komárno

WLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026