Menu

As Trencin vs Spartak Trnava

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2024

Mestský futbalový štadión Na Sihoti, Trenčín27. októbra 2024 o 14:30
Domáci

AS Trencin

23
Rozhodca: B. Marhefka

Udalosti zápasu

AS Trencin
Spartak Trnava
Výkop
L. SkovajsaS. Šefčík
9′
L. Stojsavljević
12′
45+3′
L. Stojsavljević

Own Goal

Polčas
Lazar Stojsavljević47′
Tadeáš Hájovský58′
65′
R. PichP. Azango
E. Uchegbu

asistencia: L. Stojsavljević

67′
68′Marek Ujlaky
E. UchegbuS. Suleiman
74′
82′
E. Daniel

asistencia: M. Mikovič

D. BarišA. Đerlek
84′
J. SundayB. Donkor
84′
88′
K. Ofori

asistencia: M. Ďuriš

90+2′
E. DanielM. Šulek
90′
K. OforiM. Corryn
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal11
9Shots off Goal10
22Total Shots23
7Blocked Shots2
15Shots insidebox18
7Shots outsidebox5
17Fouls7
12Corner Kicks4
2Offsides0
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
9Goalkeeper Saves4
308Total passes375
239Passes accurate294
78%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy AS Trencin je 6.87, v porovnaní s 6.90 u Spartak Trnava. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč AS Trencin je M. Slavíček (7.20), u Spartak Trnava je to M. Ujlaky (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky AS Trencin prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s L. Skovajsa (1G). U Spartak Trnava je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom E. Sabo (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

AS Trencin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Spartak Trnava má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

AS Trencin nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 3 u Spartak Trnava s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

AS Trencin nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Spartak Trnava s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u AS Trencin a 77% u Spartak Trnava. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu AS Trencin nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Spartak Trnava. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky AS Trencin je 25.3 (najmladší: T. Hájovský (20), najstarší: J. Holúbek (34)), zatiaľ čo Spartak Trnava má priemer 31.4 (najmladší: M. Ujlaky (22), najstarší: M. Ďuriš (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu AS Trencin majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 17 u Spartak Trnava. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

AS Trencin4-1-4-14-3-3Spartak Trnava
GKDEFMIDFWD
30Slavíček25Skovajsa14Bondare.15Stojsav.12Holúbek42Sallam7Sunday6Hájovský27Bariš85Uchegbu9Emeka1Frelih6Procház.52Sabo13Ujlaky4Holík7Pich80Zeljkov.29Mikovič97Ofori57Ďuriš23Daniel

Náhradníci

Tréner: I. Galád

Náhradníci

Tréner: M. Gašparík

AS TrencinSila pozíciíSpartak Trnava
6.87
Ø Hodnotenie
6.90
7.20Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 4)6.98
1G 0A3G 3A
6.74Záložník (5 v 3)6.93
1G 0A1G 3A
Útočník (1 v 3)6.67
0G 0A1G 1A
AS Trencin4-1-4-1
30BrankárM. Slavíček7.2
25ObrancaL. Skovajsa7.01G
14ObrancaT. Bondarenko
15ObrancaL. Stojsavljević
12ObrancaJ. Holúbek6.7
42ZáložníkS. Ben Sallam
7ZáložníkJ. Sunday6.7
6ZáložníkT. Hájovský6.81G
27ZáložníkD. Bariš
85ZáložníkE. Uchegbu
9ÚtočníkC. Emeka
Spartak Trnava4-3-3
1BrankárŽ. Frelih7.0
6ObrancaR. Procházka6.71G
52ObrancaE. Sabo6.92G2A
13ObrancaM. Ujlaky7.2
4ObrancaL. Holík7.01A
7ZáložníkR. Pich
80ZáložníkA. Zeljković
29ZáložníkM. Mikovič6.91G3A
97ÚtočníkK. Ofori
57ÚtočníkM. Ďuriš6.4
23ÚtočníkE. Daniel7.01G1A

Prehľad zápasu

Spartak Trnava zdolal AS Trencin 3:2. Zápas sa hral v Super Liga 2024. Góly strelili: L. Stojsavljević 12′, L. Stojsavljević 45′ (o.g.), E. Uchegbu 67′, E. Daniel 82′, K. Ofori 88′. Bolo udelených 3 žltých kariet. AS Trencin mal 46% držanie lopty, Spartak Trnava mal 54%. AS Trencin mal 22 striel (6 na bránu), Spartak Trnava mal 23 (11 na bránu). AS Trencin urobil 4 striedaní, Spartak Trnava urobil 3.

Rivalita od 2018

AS Trencin vs Spartak Trnava vzájomné výsledky

22 stretnutí
AS Trencin
6
výhier
Remízy
3
Spartak Trnava
13
výhier
Góly spolu
48 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/22 · 27%
Nad 2,5
9/22 · 41%

Aktuálna forma

AS Trencin

LWLWWW

Spartak Trnava

WWLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026