Menu

Podbrezova vs Dunajska Streda

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

ZELPO Aréna Podbrezová, Podbrezová5. mája 2024 o 17:30
03
Rozhodca: I. Kružliak

Udalosti zápasu

Podbrezová
Dunajska Streda
Výkop
36′Yhoan Andzouana
Bajo43′
Polčas
46′
Alex MéndezR. Yapi
46′
M. KonéD. Redzic
51′Christián Herc
A. YirajangM. Assinor
56′
59′
C. HercAmmar Ramadan
René Paraj61′
62′
M. Trusa
V. ChylaS. Faško
66′
Šimon Faško71′
72′
M. Vitális
F. MielkeL. Okunola
77′
A. MarkovicM. Oravec
77′
77′
M. TrusaI. Kharatin
78′
D. Redzic
84′
Y. AndzouanaI. Dolček
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
8Shots off Goal5
21Total Shots12
8Blocked Shots2
8Shots insidebox10
13Shots outsidebox2
18Fouls10
9Corner Kicks6
0Offsides1
61%Ball Possession39%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
450Total passes276
362Passes accurate198
80%Passes %72%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Podbrezová je 6.94, v porovnaní s 6.95 u Dunajska Streda. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Podbrezová je R. Galčík (7.28), u Dunajska Streda je to A. Popović (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Podbrezová prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 11 asistenciami, na čele s R. Galčík (6G). U Dunajska Streda je to 1 gólov a 1 asistencií s lídrom C. Herc (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Podbrezová nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Dunajska Streda má 5 obrancov s priemerom 7.06. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Podbrezová nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 3 u Dunajska Streda s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Podbrezová nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 2 u Dunajska Streda s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Podbrezová a 77% u Dunajska Streda. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Podbrezová nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Dunajska Streda. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Podbrezová je 24.0 (najmladší: F. Mielke (20), najstarší: R. Paraj (33)), zatiaľ čo Dunajska Streda má priemer 25.7 (najmladší: M. Csinger (22), najstarší: T. Kacharaba (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Podbrezová majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 13 u Dunajska Streda. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Podbrezová3-4-35-3-2Dunajska Streda
GKDEFMIDFWD
28Danko5Mrva18Markovic3Mielke20Kováčik6Bajo13Chyla27Sanusi7Galčík15Paraj11Yirajang41Popović17Andzoua.21Csinger33Kachara.16Brunetti18Méndez27Vitális8Dimun24Herc46Trusa28Koné

Náhradníci

Tréner: R. Skuhravý

Náhradníci

Tréner: Xisco Muñoz

PodbrezováSila pozíciíDunajska Streda
6.94
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.99Obranca (3 v 5)7.06
1G 2A0G 1A
6.83Záložník (4 v 3)6.77
6G 4A1G 0A
7.04Útočník (3 v 2)6.40
7G 5A0G 0A
Podbrezová3-4-3
28BrankárA. Danko
5ObrancaM. Mrva
18ObrancaA. Markovic6.91G
3ObrancaF. Mielke7.02A
20ZáložníkP. Kováčik7.04G2A
6ZáložníkM. Bajo
13ZáložníkV. Chyla6.82G
27ZáložníkR. Sanusi6.72A
7ÚtočníkR. Galčík7.36G4A
15ÚtočníkR. Paraj6.81G1A
11ÚtočníkA. Yirajang
Dunajska Streda5-3-2
41BrankárA. Popović7.4
17ObrancaY. Andzouana
21ObrancaM. Csinger
33ObrancaT. Kacharaba7.41A
16ObrancaMateus Brunetti
18ObrancaAlex Méndez6.7
27ZáložníkM. Vitális
8ZáložníkM. Dimun
24ZáložníkC. Herc6.81G
46ÚtočníkM. Trusa6.4
28ÚtočníkM. Koné

Prehľad zápasu

Dunajska Streda zdolal Podbrezová 3:0. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: M. Trusa 62′, M. Vitális 72′, D. Redzic 78′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Podbrezová mal 61% držanie lopty, Dunajska Streda mal 39%. Podbrezová mal 21 striel (5 na bránu), Dunajska Streda mal 12 (5 na bránu). Podbrezová urobil 4 striedaní, Dunajska Streda urobil 5.

Rivalita od 2018

Podbrezová vs Dunajska Streda vzájomné výsledky

18 stretnutí
Podbrezová
2
výhier
Remízy
4
Dunajska Streda
12
výhier
Góly spolu
46 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
10/18 · 56%

Aktuálna forma

Podbrezová

LWLDLL

Dunajska Streda

LWLWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026