Menu

Ruzomberok vs Podbrezova

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

Futbalový štadión MFK Ružomberok, Ružomberok2. marca 2024 o 17:00
21
Rozhodca: P. Ziemba

Udalosti zápasu

Ružomberok
Podbrezová
Výkop
16′Marek Kristián Bartoš
M. Chrien

asistencia: A. Selecký

21′
A. MojžišJ. Maslo
27′
35′Ridwan Sanusi
Polčas
Ján Maslo52′
A. TučnýŠ. Gerec
56′
59′
V. ChylaA. Markovic
59′
A. MasarykA. Yirajang
59′
M. TalakovM. Mrva
Martin Chrien63′
Penalty confirmed77′
VAR
78′Mário Mrva
A. Selecký
81′
S. LavrinčíkT. Múdry
82′
M. ChrienM. Boďa
82′
J. HladíkS. Šefčík
82′
82′
S. FaškoL. Okunola
82′
R. SanusiC. Kabongo
Martin Boďa90+2′
Timotej Múdry90+2′
90′
M. Bartoš

asistencia: P. Kováčik

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
3Shots off Goal6
8Total Shots10
2Blocked Shots1
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox4
11Fouls16
3Corner Kicks6
0Offsides1
32%Ball Possession68%
4Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves1
245Total passes517
151Passes accurate428
62%Passes %83%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Ružomberok je 6.67, v porovnaní s 6.85 u Podbrezová. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Ružomberok je A. Tučný (6.82), u Podbrezová je to F. Mielke (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Ružomberok prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Selecký (2G). U Podbrezová je to 6 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Kováčik (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Ružomberok nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Podbrezová má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Ružomberok nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u Podbrezová s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Ružomberok nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 3 u Podbrezová s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Ružomberok a 82% u Podbrezová. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Ružomberok nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Podbrezová. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Ružomberok je 26.3 (najmladší: A. Selecký (23), najstarší: J. Hladík (32)), zatiaľ čo Podbrezová má priemer 21.8 (najmladší: S. Faško (19), najstarší: I. Rehák (24)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Ružomberok majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 11 u Podbrezová. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Ružomberok3-4-33-4-3Podbrezová
GKDEFMIDFWD
34Frühwald22Gabriel32Malý2Mojžiš4Luterán24Zsigmund11Lavrinč.28Selecký14Hladík30Chrien17Tučný41Rehák39Bartoš23Bakaľa3Mielke20Kováčik25Faško13Chyla19Talakov90Assinor30Masaryk27Sanusi

Náhradníci

Tréner: O. Smetana

Náhradníci

Tréner: R. Skuhravý

RužomberokSila pozíciíPodbrezová
6.67
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (3 v 3)7.04
0G 0A0G 2A
6.64Záložník (4 v 4)6.86
2G 3A6G 2A
6.66Útočník (3 v 3)6.72
6G 2A0G 2A
Ružomberok3-4-3
34BrankárT. Frühwald
22ObrancaŠ. Gabriel
32ObrancaM. Malý
2ObrancaA. Mojžiš6.8
4ZáložníkO. Luterán6.8
24ZáložníkM. Zsigmund
11ZáložníkS. Lavrinčík
28ZáložníkA. Selecký6.52G3A
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A
30ÚtočníkM. Chrien6.52G
17ÚtočníkA. Tučný6.82G1A
Podbrezová3-4-3
41BrankárI. Rehák6.8
39ObrancaM. Bartoš
23ObrancaM. Bakaľa
3ObrancaF. Mielke7.02A
20ZáložníkP. Kováčik7.04G2A
25ZáložníkS. Faško6.8
13ZáložníkV. Chyla6.82G
19ZáložníkM. Talakov
90ÚtočníkM. Assinor
30ÚtočníkA. Masaryk
27ÚtočníkR. Sanusi6.72A

Prehľad zápasu

Ružomberok zdolal Podbrezová 2:1. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: M. Chrien 21′, A. Selecký 81′, M. Bartoš 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Ružomberok mal 32% držanie lopty, Podbrezová mal 68%. Ružomberok mal 8 striel (3 na bránu), Podbrezová mal 10 (3 na bránu). Ružomberok urobil 5 striedaní, Podbrezová urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Štefan Gerec 77′).

Rivalita od 2018

Ružomberok vs Podbrezová vzájomné výsledky

13 stretnutí
Ružomberok
8
výhier
Remízy
1
Podbrezová
4
výhier
Góly spolu
36 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
2/13 · 15%
Nad 2,5
6/13 · 46%

Aktuálna forma

Ružomberok

DLWDDL

Podbrezová

LWLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026