Menu

Slovan Bratislava vs Fk Kosice

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

Štadión Tehelné pole, Bratislava29. októbra 2023 o 18:00
40
Rozhodca: P. Kralovic

Udalosti zápasu

Slovan Bratislava
FK Košice
Výkop
2′Matúš Kira
D. Strelec
6′
T. Barseghyan

asistencia: D. Strelec

9′
J. Kucka

asistencia: T. Barseghyan

14′
37′
B. PetrákM. Jonec
Polčas
J. KuckaF. Lichý
46′
A. Čavrić

Penalty

47′
62′
M. VasiľE. Liener
62′
L. GreššákD. Gallovič
A. ČavrićM. Abubakari
66′
T. BarseghyanN. Marcelli
66′
C. BlackmanLucas Lovat
81′
81′
Ž. MedvedL. Sagna
81′
M. SovičT. Anane
D. StrelecM. Vojtko
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal1
8Shots off Goal2
17Total Shots5
1Blocked Shots2
0Shots insidebox0
0Shots outsidebox0
4Fouls10
6Corner Kicks1
0Offsides0
62%Ball Possession38%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
0Total passes0
0Passes accurate0
0Passes %0
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slovan Bratislava je 7.27, v porovnaní s 6.92 u FK Košice. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slovan Bratislava je M. Tolić (7.76), u FK Košice je to M. Kira (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slovan Bratislava prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s T. Barseghyan (5G). U FK Košice je to 2 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Sovič (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slovan Bratislava nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo FK Košice má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slovan Bratislava nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.39, oproti 5 u FK Košice s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slovan Bratislava nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.20, v porovnaní s 1 u FK Košice s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Slovan Bratislava a 74% u FK Košice. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slovan Bratislava nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 1 u FK Košice. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slovan Bratislava je 28.8 (najmladší: D. Strelec (24), najstarší: T. Barseghyan (32)), zatiaľ čo FK Košice má priemer 24.3 (najmladší: J. Jakubko (21), najstarší: M. Kira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slovan Bratislava majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 11 u FK Košice. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slovan Bratislava4-2-1-33-4-3FK Košice
GKDEFMIDFWD
82Borjan28Blackman12Bajrič5Križan8Zmrhal33Kucka88Savvidīs24Tolić11Barsegh.77Čavrić13Strelec22Kira19Fabiš18Šindelář5Jakubko17Golikov34Greššák23Faško3Petrák15Sovič55Medved11Vasiľ

Náhradníci

Tréner: V. Weiss

Náhradníci

Tréner: M. Sovič

Slovan BratislavaSila pozíciíFK Košice
7.27
Ø Hodnotenie
6.92
Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (3 v 4)6.70
1G 4A0G 0A
7.39Záložník (5 v 5)6.87
9G 5A2G 2A
7.20Útočník (2 v 1)
1G 0A0G 0A
Slovan Bratislava4-2-1-3
82BrankárM. Borjan
28ObrancaC. Blackman7.01G4A
12ObrancaK. Bajrič7.2
5ObrancaR. Križan
8ZáložníkJ. Zmrhal
33ZáložníkJ. Kucka
88ZáložníkK. Savvidīs7.01A
24ZáložníkM. Tolić7.84G1A
11ZáložníkT. Barseghyan7.45G3A
77ÚtočníkA. Čavrić
13ÚtočníkD. Strelec7.21G
FK Košice3-4-3
22BrankárM. Kira7.2
18ObrancaM. Šindelář
5ObrancaJ. Jakubko6.7
17ObrancaO. Golikov
3ObrancaB. Petrák
19ZáložníkL. Fabiš
34ZáložníkL. Greššák
23ZáložníkM. Faško
15ZáložníkM. Sovič6.92G2A
11ZáložníkM. Vasiľ
55ÚtočníkŽ. Medved

Prehľad zápasu

Slovan Bratislava zdolal FK Košice 4:0. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: D. Strelec 6′, T. Barseghyan 9′, J. Kucka 14′, A. Čavrić 47′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. Slovan Bratislava mal 62% držanie lopty, FK Košice mal 38%. Slovan Bratislava mal 17 striel (8 na bránu), FK Košice mal 5 (1 na bránu). Slovan Bratislava urobil 5 striedaní, FK Košice urobil 5.

Rivalita od 2023

Slovan Bratislava vs FK Košice vzájomné výsledky

7 stretnutí
Slovan Bratislava
4
výhier
Remízy
2
FK Košice
1
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Slovan Bratislava

WWWWDW

FK Košice

LLWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026