Menu

Podbrezova vs Ruzomberok

Riadny čas

Super Liga · Sezóna 2023

ZELPO Aréna Podbrezová, Podbrezová21. októbra 2023 o 18:00
50
Rozhodca: F. Glova
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Podbrezová
Ružomberok
Výkop
M. Assinor
6′
19′Jan Hladík
19′Marek Zsigmund
M. Bartoš

asistencia: R. Paraj

19′
33′Samuel Lavrinčík
R. Galčík

asistencia: P. Kováčik

42′
M. Assinor

asistencia: P. Kováčik

45′
Polčas
46′
S. LavrinčíkM. Mrva
46′
S. ŠefčíkT. Múdry
46′
A. TučnýŠ. Gerec
52′Martin Chrien
R. GalčíkR. Sanusi
63′
R. ParajM. Kuzma
63′
M. AssinorC. Kabongo
63′
M. Kuzma

asistencia: R. Sanusi

63′
Patrik Blahut75′
75′
A. SeleckýV. Úradník
P. BlahútS. Ďatko
76′
M. BajoS. Faško
76′
83′
M. ChrienD. Jackuliak
Simon Fasko90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
3Shots off Goal7
16Total Shots12
6Blocked Shots1
14Shots insidebox7
2Shots outsidebox5
17Fouls10
9Corner Kicks5
3Offsides2
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards5
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
452Total passes341
376Passes accurate262
83%Passes %77%
3.03expected_goals0.89

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Podbrezová je 7.03, v porovnaní s 6.65 u Ružomberok. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Podbrezová je R. Galčík (7.28), u Ružomberok je to A. Tučný (6.82).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Podbrezová prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Galčík (6G). U Ružomberok je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom A. Selecký (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Podbrezová nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Ružomberok má 4 obrancov s priemerom 6.64. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Podbrezová nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Ružomberok s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Podbrezová nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 1 u Ružomberok s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Podbrezová a 68% u Ružomberok. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Podbrezová nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Ružomberok. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Podbrezová je 27.0 (najmladší: P. Kováčik (24), najstarší: R. Paraj (33)), zatiaľ čo Ružomberok má priemer 26.4 (najmladší: A. Selecký (23), najstarší: J. Hladík (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Podbrezová majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 25 u Ružomberok. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Podbrezová3-5-24-2-3-1Ružomberok
GKDEFMIDFWD
1Ludha39Bartoš4Oravec14Grešák20Kováčik6Bajo23Bakaľa15Paraj34Blahút7Galčík90Assinor35Krajčír.4Luterán32Malý22Gabriel28Selecký11Lavrinč.24Zsigmund10Šefčík30Chrien17Tučný14Hladík

Náhradníci

Tréner: R. Skuhravý

Náhradníci

Tréner: P. Tomko

PodbrezováSila pozíciíRužomberok
7.03
Ø Hodnotenie
6.65
Obranca (3 v 4)6.64
0G 0A2G 3A
6.90Záložník (5 v 5)6.67
5G 3A4G 1A
7.28Útočník (2 v 1)6.65
6G 4A2G 1A
Podbrezová3-5-2
1BrankárR. Ludha
39ObrancaM. Bartoš
4ObrancaM. Oravec
14ObrancaM. Grešák
20ZáložníkP. Kováčik7.04G2A
6ZáložníkM. Bajo
23ZáložníkM. Bakaľa
15ZáložníkR. Paraj6.81G1A
34ZáložníkP. Blahút
7ÚtočníkR. Galčík7.36G4A
90ÚtočníkM. Assinor
Ružomberok4-2-3-1
35BrankárI. Krajčírik
4ObrancaO. Luterán6.8
32ObrancaM. Malý
22ObrancaŠ. Gabriel
28ObrancaA. Selecký6.52G3A
11ZáložníkS. Lavrinčík
24ZáložníkM. Zsigmund
10ZáložníkS. Šefčík
30ZáložníkM. Chrien6.52G
17ZáložníkA. Tučný6.82G1A
14ÚtočníkJ. Hladík6.72G1A

Prehľad zápasu

Podbrezová zdolal Ružomberok 5:0. Zápas sa hral v Super Liga 2023. Góly strelili: M. Assinor 6′, M. Bartoš 19′, R. Galčík 42′, M. Assinor 45′, M. Kuzma 63′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Podbrezová mal 56% držanie lopty, Ružomberok mal 44%. Podbrezová mal 16 striel (7 na bránu), Ružomberok mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Podbrezová 3.03 — Ružomberok 0.89. Podbrezová urobil 5 striedaní, Ružomberok urobil 5.

Rivalita od 2018

Podbrezová vs Ružomberok vzájomné výsledky

13 stretnutí
Podbrezová
3
výhier
Remízy
1
Ružomberok
9
výhier
Góly spolu
34 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
3/13 · 23%
Nad 2,5
6/13 · 46%

Aktuálna forma

Podbrezová

LWLDLL

Ružomberok

DLWDDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026