Menu

Kas Mpasa vs Basaksehir

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu, İstanbul18. mája 2025 o 18:00
23
Rozhodca: A. Karaoğlan

Udalosti zápasu

Kasımpaşa
Başakşehir
Výkop
Sinan Bolat-5′
-5′Olivier Kemen
Cafú3′
13′
Léo Duarte

asistencia: Y. Sarı

H. Hajradinović

Penalty

22′
29′Krzysztof Piątek
Polčas
55′
O. Kemen

asistencia: Y. Sarı

Y. Özcan

asistencia: H. Hajradinović

60′
69′
K. PiątekJoão Figueiredo
78′
Y. SarıD. Türüç
81′
Jerome Opoku

Missed Penalty

81′
J. Opoku
A. KaraB. Yıldızlı
84′
Haris Hajradinović85′
Cláudio WinckJ. Espinoza
89′
Yasin Özcan90+2′
90+5′Muhammed Şengezer
90+1′
P. KenyH. Güreler
90+1′
O. KemenÖ. Beyaz
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal7
8Shots off Goal3
19Total Shots10
4Blocked Shots0
13Shots insidebox7
6Shots outsidebox3
18Fouls15
6Corner Kicks2
2Offsides4
55%Ball Possession45%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves5
375Total passes318
309Passes accurate235
82%Passes %74%
1.64expected_goals1.91
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kasımpaşa je 6.73, v porovnaní s 6.95 u Başakşehir. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kasımpaşa je H. Hajradinović (7.17), u Başakşehir je to M. Şengezer (7.39).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kasımpaşa prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Cláudio Winck (3G). U Başakşehir je to 1 gólov a 21 asistencií s lídrom U. Güneş (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kasımpaşa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Başakşehir má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kasımpaşa nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Başakşehir s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kasımpaşa nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Başakşehir s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Kasımpaşa a 85% u Başakşehir. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kasımpaşa nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Başakşehir. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kasımpaşa je 30.0 (najmladší: T. Aydın (19), najstarší: M. Fall (34)), zatiaľ čo Başakşehir má priemer 28.1 (najmladší: U. Güneş (25), najstarší: O. Ba (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kasımpaşa majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 24 u Başakşehir. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kasımpaşa4-1-4-13-5-2Başakşehir
GKDEFMIDFWD
1Giannio.2Winck29Aydın58Özcan77Rodrigu.8Cafú7Fall10Hajradi.35Kara11Keleş18Costa16Şengezer5Duarte27Ba3Opoku26Sarı8Kemen20Güneş13Crespo21Opéri9Piątek11Keny

Náhradníci

Tréner: B. Yılmaz

Náhradníci

Tréner: Ç. Atan

KasımpaşaSila pozíciíBaşakşehir
6.73
Ø Hodnotenie
6.95
6.87Brankár (1 v 1)7.39
1G 0A0G 1A
6.64Obranca (4 v 3)6.86
3G 1A0G 2A
6.74Záložník (5 v 5)6.91
2G 1A1G 18A
Kasımpaşa4-1-4-1
1BrankárA. Gianniotis6.91G
2ObrancaCláudio Winck6.83G1A
29ObrancaT. Aydın6.5
58ObrancaY. Özcan
77ObrancaK. Rodrigues
8ZáložníkCafú6.61A
7ZáložníkM. Fall6.4
10ZáložníkH. Hajradinović7.22G
35ZáložníkA. Kara
11ZáložníkC. Keleş
18ÚtočníkNuno da Costa
Başakşehir3-5-2
16BrankárM. Şengezer7.41A
5ObrancaLéo Duarte7.01A
27ObrancaO. Ba6.8
3ObrancaJ. Opoku6.81A
26ZáložníkY. Sarı7.16A
8ZáložníkO. Kemen7.03A
20ZáložníkU. Güneş6.81G
13ZáložníkMiguel Crespo6.85A
21ZáložníkC. Opéri7.04A
9ÚtočníkK. Piątek
11ÚtočníkP. Keny

Prehľad zápasu

Başakşehir zdolal Kasımpaşa 3:2. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: Léo Duarte 13′, H. Hajradinović 22′ (pen.), O. Kemen 55′, Y. Özcan 60′, Jerome Opoku 81′, J. Opoku 81′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Kasımpaşa mal 55% držanie lopty, Başakşehir mal 45%. Kasımpaşa mal 19 striel (7 na bránu), Başakşehir mal 10 (7 na bránu). Očakávané góly: Kasımpaşa 1.64 — Başakşehir 1.91. Kasımpaşa urobil 2 striedaní, Başakşehir urobil 4.

Rivalita od 2012

Kasımpaşa vs Başakşehir vzájomné výsledky

27 stretnutí
Kasımpaşa
5
výhier
Remízy
5
Başakşehir
17
výhier
Góly spolu
91 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
18/27 · 67%
Nad 2,5
20/27 · 74%

Aktuálna forma

Kasımpaşa

DLWDWL

Başakşehir

LWDWDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Başakşehir dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Kasımpaşa0výhry
1remízy10 stretnutí
Başakşehir9výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4.1

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať Başakşehir.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.8%Remíza 29.6%Hostia 32.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.363.00
Max2.263.403.17
Nad 2,5: 59.9%Pod 2,5: 46.5%
Trhový favorit:Kasımpaşa · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.9%28.2%29.9%
Verejný trh42.0%27.2%30.8%
Δ1.0%0.9%

Kasımpaşa vs Başakşehir — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Başakşehir
Výsledok vs. Trh: Kasımpaşa (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

KasımpaşaPolčas:11Başakşehir
19Strely10
7Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
24/04/26Başakşehir4–0Kasımpaşa1.66/3.90/4.75
29/11/25Kasımpaşa1–3Başakşehir3.13/3.52/2.17
18/05/25Kasımpaşa2–3Başakşehir2.23/3.38/3.08
23/12/24Başakşehir2–2Kasımpaşa2.09/3.45/3.36
05/05/24Başakşehir4–1Kasımpaşa1.98/3.61/3.71
09/01/24Kasımpaşa0–3Başakşehir2.28/3.56/2.90
21/01/23Kasımpaşa1–3Başakşehir3.10/3.29/2.34
08/08/22Başakşehir4–0Kasımpaşa1.79/3.65/4.30
30/04/22Kasımpaşa2–3Başakşehir2.72/3.42/2.50
11/12/21Başakşehir2–1Kasımpaşa1.62/4.01/5.26

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Kasımpaşa

V 192R 147P 253
Nad 2,559
Goals scored833

Vonkajšia bilancia: Başakşehir

V 281R 155P 190
Nad 2,549
Goals scored918

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026