Menu

Gazisehir Gaziantep vs Konyaspor

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Gaziantep Stadyumu, Gaziantep27. októbra 2024 o 10:30
Rozhodca: B. Pakkan

Udalosti zápasu

Gazişehir Gaziantep
Konyaspor
Výkop
Ertuğrul Ersoy4′
6′Adil Demirbağ
13′
A. Ndao

asistencia: Pedrinho

E. Ersoy

asistencia: A. Maxim

28′
Polčas
K. KodroH. Dervişoğlu
56′
60′Riechedly Bazoer
C. Lungoyi

asistencia: K. Kozłowski

61′
Halil Dervişoğlu64′
65′
R. BazoerM. Jevtović
Bruno VianaA. Kızıldağ
75′
75′
E. BoatengU. Nayir
75′
A. NdaoH. Keyta
A. MaximQ. Daubin
76′
D. Sorescu

asistencia: K. Kozłowski

81′
D. SorescuM. Cihan
88′
C. LungoyiC. Mandouki
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
4Shots off Goal6
13Total Shots9
4Blocked Shots1
10Shots insidebox6
3Shots outsidebox3
14Fouls16
8Corner Kicks3
2Offsides1
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
442Total passes381
346Passes accurate278
78%Passes %73%
1.09expected_goals1.45
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gazişehir Gaziantep je 6.91, v porovnaní s 6.78 u Konyaspor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gazişehir Gaziantep je A. Maxim (7.16), u Konyaspor je to A. Ndao (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gazişehir Gaziantep prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 13 asistenciami, na čele s K. Kozłowski (6G). U Konyaspor je to 11 gólov a 7 asistencií s lídrom B. Kramer (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gazişehir Gaziantep nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Konyaspor má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gazişehir Gaziantep nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Konyaspor s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gazişehir Gaziantep nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 1 u Konyaspor s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Gazişehir Gaziantep a 82% u Konyaspor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gazişehir Gaziantep nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 29 u Konyaspor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gazişehir Gaziantep je 29.7 (najmladší: K. Kozłowski (22), najstarší: B. Ndiaye (35)), zatiaľ čo Konyaspor má priemer 29.7 (najmladší: U. Yazğılı (26), najstarší: Guilherme (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gazişehir Gaziantep majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 14 u Konyaspor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gazişehir Gaziantep3-1-4-24-2-3-1Konyaspor
GKDEFMIDFWD
1Dioudis5Ersoy36Viana13Saborit20Ndiaye18Sorescu10Kozłows.44Maxim7Eskihel.19Kodro11Lungoyi27Słowik24Boranij.4Demirbağ5Yazğılı12Guilher.26Boateng20Bazoer18Ndao9Aleksić8Pedrinho99Kramer

Náhradníci

Tréner: S. İnan

Náhradníci

Tréner: A. Çamdalı

Gazişehir GaziantepSila pozíciíKonyaspor
6.91
Ø Hodnotenie
6.78
7.00Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Obranca (3 v 4)6.82
0G 0A2G 4A
6.90Záložník (5 v 5)6.77
14G 11A4G 3A
6.87Útočník (2 v 1)6.75
2G 2A5G 0A
Gazişehir Gaziantep3-1-4-2
1BrankárS. Dioudis7.0
5ObrancaE. Ersoy
36ObrancaBruno Viana
13ObrancaEnric Saborit
20ZáložníkB. Ndiaye6.71A
18ZáložníkD. Sorescu6.83G1A
10ZáložníkK. Kozłowski7.06G2A
44ZáložníkA. Maxim7.25G7A
7ZáložníkM. Eskihellaç
19ÚtočníkK. Kodro
11ÚtočníkC. Lungoyi6.92G2A
Konyaspor4-2-3-1
27BrankárJ. Słowik
24ObrancaN. Boranijašević
4ObrancaA. Demirbağ7.02G2A
5ObrancaU. Yazğılı6.81A
12ObrancaGuilherme6.71A
26ZáložníkE. Boateng
20ZáložníkR. Bazoer6.5
18ZáložníkA. Ndao7.02G3A
9ZáložníkD. Aleksić6.81G
8ZáložníkPedrinho6.71G
99ÚtočníkB. Kramer6.85G

Prehľad zápasu

Gazişehir Gaziantep zdolal Konyaspor 3:1. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: A. Ndao 13′, E. Ersoy 28′, C. Lungoyi 61′, D. Sorescu 81′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Gazişehir Gaziantep mal 54% držanie lopty, Konyaspor mal 46%. Gazişehir Gaziantep mal 13 striel (5 na bránu), Konyaspor mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Gazişehir Gaziantep 1.09 — Konyaspor 1.45. Gazişehir Gaziantep urobil 5 striedaní, Konyaspor urobil 3.

Rivalita od 2011

Gazişehir Gaziantep vs Konyaspor vzájomné výsledky

19 stretnutí
Gazişehir Gaziantep
6
výhier
Remízy
5
Konyaspor
8
výhier
Góly spolu
36 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
6/19 · 32%
Nad 2,5
6/19 · 32%

Aktuálna forma

Gazişehir Gaziantep

LLWLDL

Konyaspor

WLWWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Gazişehir Gaziantep

Vonkajšia bilancia: Konyaspor

V 224R 215P 257
Nad 2,547
Goals scored863

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026