Menu

Goztepe vs Kayserispor

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Gürsel Aksel Stadyumu, İzmir23. septembra 2024 o 19:00
Domáci

Göztepe

30
Rozhodca: O. Ergün

Udalosti zápasu

Göztepe
Kayserispor
Výkop
T. Altıkardeş

asistencia: I. Solet

13′
Goal cancelled18′
VAR
Anthony Junior Dennis27′
Juan
45+3′
Polčas
46′
D. KolovetsiosCarlos Mané
46′
R. CivelekS. Bahoken
54′Hasan Ali Kaldırım
JuanK. Matsuki
65′
O. BayrakN. Sangaré
68′
68′
M. BourabiaB. Gezek
69′
H. KaldırımT. Sarıarslan
Isaac Solet75′
79′
Miguel CardosoE. Özbek
RômuloVictor Hugo
85′
I. SoletA. Ildız
85′
D. TijaničD. Erdoğan
85′
90+2′Aylton Boa Morte
D. Erdoğan

asistencia: N. Sangaré

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
12Shots off Goal3
20Total Shots8
1Blocked Shots2
13Shots insidebox4
7Shots outsidebox4
13Fouls10
6Corner Kicks4
2Offsides1
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
274Total passes481
194Passes accurate382
71%Passes %79%
1.75expected_goals0.43
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Göztepe je 6.87, v porovnaní s 6.60 u Kayserispor. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Göztepe je M. Lis (7.07), u Kayserispor je to Miguel Cardoso (6.76).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Göztepe prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Juan (11G). U Kayserispor je to 4 gólov a 8 asistencií s lídrom Miguel Cardoso (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Göztepe nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo Kayserispor má 4 obrancov s priemerom 6.59. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Göztepe nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Kayserispor s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Göztepe nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 1 u Kayserispor s priemerom 6.42. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Göztepe a 78% u Kayserispor. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Göztepe nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Kayserispor. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Göztepe je 25.1 (najmladší: A. Dennis (21), najstarší: Héliton (30)), zatiaľ čo Kayserispor má priemer 31.4 (najmladší: R. Civelek (30), najstarší: L. Carole (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Göztepe majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 20 u Kayserispor. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Göztepe3-4-1-24-2-3-1Kayserispor
GKDEFMIDFWD
97Lis4Altıkar.5Héliton26Bokélé77Bayrak16Dennis94Solet66Silva43Tijanič79Rômulo11Juan1Piri28Civelek3Attamah4Kolovet.23Carole10Bourabia8Yılmaz70Morte7Cardoso33Kaldırım9Nazon

Náhradníci

Tréner: S. Stoilov

Náhradníci

Tréner: B. Yılmaz

GöztepeSila pozíciíKayserispor
6.87
Ø Hodnotenie
6.60
7.07Brankár (1 v 1)6.65
0G 0A0G 0A
6.81Obranca (3 v 4)6.59
4G 1A0G 2A
6.77Záložník (4 v 5)6.76
3G 0A2G 5A
6.95Útočník (3 v 1)6.42
11G 4A2G 1A
Göztepe3-4-1-2
97BrankárM. Lis7.1
4ObrancaT. Altıkardeş6.81G
5ObrancaHéliton6.91A
26ObrancaM. Bokélé6.83G
77ZáložníkO. Bayrak
16ZáložníkA. Dennis6.83G
94ZáložníkI. Solet
66ZáložníkDjalma Silva
43ÚtočníkD. Tijanič
79ÚtočníkRômulo
11ÚtočníkJuan7.011G4A
Kayserispor4-2-3-1
1BrankárO. Piri6.7
28ObrancaR. Civelek6.52A
3ObrancaJ. Attamah
4ObrancaD. Kolovetsios
23ObrancaL. Carole6.7
10ZáložníkM. Bourabia
8ZáložníkK. Yılmaz
70ZáložníkAylton Boa Morte
7ZáložníkMiguel Cardoso6.82G5A
33ZáložníkH. Kaldırım
9ÚtočníkD. Nazon6.42G1A

Prehľad zápasu

Göztepe zdolal Kayserispor 3:0. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: T. Altıkardeş 13′, Juan 45′, D. Erdoğan 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Göztepe mal 37% držanie lopty, Kayserispor mal 63%. Göztepe mal 20 striel (7 na bránu), Kayserispor mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Göztepe 1.75 — Kayserispor 0.43. Göztepe urobil 5 striedaní, Kayserispor urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Rômulo 18′).

Rivalita od 2025

Göztepe vs Kayserispor vzájomné výsledky

2 stretnutí
Göztepe
0
výhier
Remízy
2
Kayserispor
0
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Göztepe

DWDDLW

Kayserispor

DWLLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Göztepe

Vonkajšia bilancia: Kayserispor

V 234R 200P 291
Nad 2,550
Goals scored893

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026