Menu

Rizespor vs Kas Mpasa

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2024

Çaykur Didi Stadyumu, Rize31. augusta 2024 o 18:15
Domáci

Rizespor

01
Hostia

Kasımpaşa

Rozhodca: A. Şansalan

Udalosti zápasu

Rizespor
Kasımpaşa
Výkop
6′
M. Ben Ouanes

asistencia: M. Fall

Goal cancelled14′
VAR
Goal cancelled37′
VAR
Babajide David Akintola38′
45+3′Cláudio Winck
45′Nicholas Opoku
Polčas
D. VarešanovićA. Zeqiri
46′
VAR
73′Goal cancelled
M. MinchevA. Hadžiahmetović
74′
77′
L. SadikuCafú
84′Cafú
H. AliqulovM. Pala
87′
89′
A. KaraS. Çiftpınar
90+6′
H. HajradinovićK. Omeruo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
4Shots off Goal4
18Total Shots9
11Blocked Shots1
14Shots insidebox6
4Shots outsidebox3
11Fouls14
10Corner Kicks3
4Offsides3
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
494Total passes322
416Passes accurate240
84%Passes %75%
1.48expected_goals1.18
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rizespor je 6.72, v porovnaní s 6.80 u Kasımpaşa. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rizespor je H. Aliqulov (7.07), u Kasımpaşa je to H. Hajradinović (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rizespor prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Sowe (6G). U Kasımpaşa je to 8 gólov a 7 asistencií s lídrom Cláudio Winck (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rizespor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Kasımpaşa má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rizespor nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u Kasımpaşa s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rizespor nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.55, v porovnaní s 1 u Kasımpaşa s priemerom 6.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Rizespor a 74% u Kasımpaşa. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rizespor nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Kasımpaşa. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rizespor je 27.1 (najmladší: D. Varešanović (24), najstarší: C. Højer (31)), zatiaľ čo Kasımpaşa má priemer 31.7 (najmladší: N. Opoku (28), najstarší: L. Sadiku (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rizespor majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 20 u Kasımpaşa. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rizespor4-2-3-14-2-3-1Kasımpaşa
GKDEFMIDFWD
23Akkan37Şahin4Mocsi2Aliqulov5Højer10Olawoyin6Papanik.28Akintola8Varešan.90Minchev9Sowe1Giannio.2Winck20Opoku58Özcan77Rodrigu.6Gül26Sadiku10Hajradi.35Kara12Ouanes7Fall

Náhradníci

Tréner: İ. Palut

Náhradníci

Tréner: S. Uğurlu

RizesporSila pozíciíKasımpaşa
6.72
Ø Hodnotenie
6.80
Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A1G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.78
3G 1A3G 1A
6.68Záložník (5 v 5)6.97
3G 1A4G 6A
6.55Útočník (1 v 1)6.44
6G 4A0G 0A
Rizespor4-2-3-1
23BrankárG. Akkan
37ObrancaT. Şahin6.71G
4ObrancaA. Mocsi6.72G
2ObrancaH. Aliqulov7.1
5ObrancaC. Højer6.71A
10ZáložníkI. Olawoyin6.91G1A
6ZáložníkG. Papanikolaou6.61G
28ZáložníkD. Akintola
8ZáložníkD. Varešanović6.61G
90ZáložníkM. Minchev
9ÚtočníkA. Sowe6.56G4A
Kasımpaşa4-2-3-1
1BrankárA. Gianniotis6.91G
2ObrancaCláudio Winck6.83G1A
20ObrancaN. Opoku6.8
58ObrancaY. Özcan
77ObrancaK. Rodrigues
6ZáložníkG. Gül
26ZáložníkL. Sadiku
10ZáložníkH. Hajradinović7.22G
35ZáložníkA. Kara
12ZáložníkM. Ben Ouanes6.82G6A
7ÚtočníkM. Fall6.4

Prehľad zápasu

Kasımpaşa zdolal Rizespor 1:0. Zápas sa hral v Süper Lig 2024. Góly strelili: M. Ben Ouanes 6′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Rizespor mal 62% držanie lopty, Kasımpaşa mal 38%. Rizespor mal 18 striel (3 na bránu), Kasımpaşa mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Rizespor 1.48 — Kasımpaşa 1.18. Rizespor urobil 3 striedaní, Kasımpaşa urobil 3. VAR zasiahol: Goal cancelled (Attila Mocsi 14′), Goal cancelled (Ali Sowe 37′), Goal cancelled (Mortadha Ben Ouanes 73′).

Rivalita od 2025

Rizespor vs Kasımpaşa vzájomné výsledky

2 stretnutí
Rizespor
1
výhier
Remízy
0
Kasımpaşa
1
výhier
Góly spolu
6 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Rizespor

WLDWWL

Kasımpaşa

DLWDWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Rizespor2výhry
3remízy10 stretnutí
Kasımpaşa5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.7

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (43%) — kurzy môžu podceňovať Kasımpaşa.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.7%Remíza 28.5%Hostia 31.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.443.10
Max2.223.603.22
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Rizespor · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.8%27.6%29.5%
Verejný trh42.8%26.9%30.4%

Rizespor vs Kasımpaşa — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Kasımpaşa
Výsledok vs. Trh: Rizespor (46%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

RizesporPolčas:01Kasımpaşa
13Strely6
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26Kasımpaşa0–3Rizespor2.40/3.50/2.65
28/09/25Rizespor1–2Kasımpaşa1.95/3.84/3.51
09/02/25Kasımpaşa3–2Rizespor2.02/3.57/3.35
31/08/24Rizespor0–1Kasımpaşa2.19/3.51/3.14
18/05/24Rizespor0–0Kasımpaşa2.32/3.76/2.74
25/12/23Kasımpaşa2–2Rizespor1.99/3.61/3.40
12/03/22Kasımpaşa3–1Rizespor1.62/4.10/5.16
23/10/21Rizespor2–1Kasımpaşa2.87/3.40/2.39
02/02/21Rizespor1–1Kasımpaşa2.59/3.22/2.79
20/09/20Kasımpaşa2–0Rizespor1.88/3.75/3.85

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Rizespor

V 192R 151P 280
Nad 2,550
Goals scored752

Vonkajšia bilancia: Kasımpaşa

V 191R 146P 252
Nad 2,559
Goals scored831

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026