Menu

Trabzonspor vs Gazisehir Gaziantep

Riadny čas

Süper Lig · Sezóna 2023

Papara Park, Trabzon28. apríla 2024 o 18:00

Udalosti zápasu

Trabzonspor
Gazişehir Gaziantep
Výkop
12′
D. Sorescu

asistencia: S. M'Bakata

21′
D. Drăguş

asistencia: D. Sorescu

41′Alexandru Maxim
Polčas
B. ÖzdemirU. Güneş
46′
T. FountasTrézéguet
46′
P. Onuachu

asistencia: E. Višća

50′
Paul Onuachu53′
Enis Bardhi59′
E. Bardhi

asistencia: P. Onuachu

65′
P. Onuachu

asistencia: E. Višća

66′
P. Onuachu

asistencia: Trézéguet

68′
N. PépéJoaquín Fernández
74′
E. VišćaM. Oršić
75′
75′
N. NkoulouJanio Bikel
75′
Jamiro MonteiroO. Özçiçek
P. OnuachuE. Destan
80′
84′Ogün Özçiçek
84′
E. ErsoyÖ. Artan
85′
M. EskihellaçM. Gradel
90+3′
D. DrăguşA. Badji
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
5Shots off Goal9
12Total Shots14
0Blocked Shots2
9Shots insidebox7
3Shots outsidebox7
12Fouls12
4Corner Kicks2
2Offsides2
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
583Total passes385
509Passes accurate316
87%Passes %82%
2.13expected_goals0.69

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Trabzonspor je 6.91, v porovnaní s 6.62 u Gazişehir Gaziantep. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Trabzonspor je U. Çakır (7.70), u Gazişehir Gaziantep je to A. Maxim (7.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Trabzonspor prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 2 asistenciami, na čele s P. Onuachu (22G). U Gazişehir Gaziantep je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom A. Maxim (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Trabzonspor nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo Gazişehir Gaziantep má 4 obrancov s priemerom 6.29. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Trabzonspor nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom —, oproti 3 u Gazişehir Gaziantep s hodnotením 7.16. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Trabzonspor nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.94, v porovnaní s 3 u Gazişehir Gaziantep s priemerom 6.68. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Trabzonspor a 81% u Gazişehir Gaziantep. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Trabzonspor nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Gazişehir Gaziantep. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Trabzonspor je 28.6 (najmladší: A. Boşluk (22), najstarší: E. Višća (35)), zatiaľ čo Gazişehir Gaziantep má priemer 28.6 (najmladší: D. Drăguş (26), najstarší: A. Maxim (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Trabzonspor majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 18 u Gazişehir Gaziantep. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Trabzonspor4-3-34-3-3Gazişehir Gaziantep
GKDEFMIDFWD
1Çakır12Meunier6Mendy24Denswil73Boşluk8Bardhi5Özdemir19Pépé7Višća30Onuachu14Fountas33Niţă15Ersoy4Kızıldağ3Djilobo.22M'Bakata23Monteiro63Nkoulou44Maxim18Sorescu70Drăguş11Eskihel.

Náhradníci

Tréner: A. Avcı

Náhradníci

Tréner: S. İnan

TrabzonsporSila pozíciíGazişehir Gaziantep
6.91
Ø Hodnotenie
6.62
7.70Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (4 v 4)6.29
0G 0A1G 0A
Záložník (3 v 3)7.16
0G 0A5G 7A
6.94Útočník (3 v 3)6.68
22G 2A3G 2A
Trabzonspor4-3-3
1BrankárU. Çakır7.7
12ObrancaT. Meunier
6ObrancaB. Mendy6.3
24ObrancaS. Denswil
73ObrancaA. Boşluk6.7
8ZáložníkE. Bardhi
5ZáložníkB. Özdemir
19ZáložníkN. Pépé
7ÚtočníkE. Višća6.7
30ÚtočníkP. Onuachu7.222G2A
14ÚtočníkT. Fountas
Gazişehir Gaziantep4-3-3
33BrankárF. Niţă
15ObrancaE. Ersoy
4ObrancaA. Kızıldağ6.61G
3ObrancaP. Djilobodji
22ObrancaS. M'Bakata6.0
23ZáložníkJamiro Monteiro
63ZáložníkN. Nkoulou
44ZáložníkA. Maxim7.25G7A
18ÚtočníkD. Sorescu6.83G1A
70ÚtočníkD. Drăguş6.61A
11ÚtočníkM. Eskihellaç

Prehľad zápasu

Trabzonspor zdolal Gazişehir Gaziantep 4:2. Zápas sa hral v Süper Lig 2023. Góly strelili: D. Sorescu 12′, D. Drăguş 21′, P. Onuachu 50′, E. Bardhi 65′, P. Onuachu 66′, P. Onuachu 68′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Trabzonspor mal 60% držanie lopty, Gazişehir Gaziantep mal 40%. Trabzonspor mal 12 striel (7 na bránu), Gazişehir Gaziantep mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: Trabzonspor 2.13 — Gazişehir Gaziantep 0.69. Trabzonspor urobil 5 striedaní, Gazişehir Gaziantep urobil 5.

Rivalita od 2019

Trabzonspor vs Gazişehir Gaziantep vzájomné výsledky

12 stretnutí
Trabzonspor
7
výhier
Remízy
5
Gazişehir Gaziantep
0
výhier
Góly spolu
32 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
8/12 · 67%
Nad 2,5
6/12 · 50%

Aktuálna forma

Trabzonspor

WDLDDD

Gazişehir Gaziantep

LLWLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Trabzonspor

V 556R 264P 282
Nad 2,555
Goals scored1866

Vonkajšia bilancia: Gazişehir Gaziantep

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026