Menu

Aris Thessalonikis vs Ofi

Kleanthis Vikelidis Stadium, Thessaloniki22. marca 2026 o 18:00
02
Hostia

OFI

Rozhodca: Athanasios Tzilos

Udalosti zápasu

Aris Thessalonikis
OFI
Výkop
Lindsay Rose28′
36′
T. Nuss

asistencia: L. Shengelia

40′Thiago Nuss
Polčas
Noah Fadiga46′
46′
A. AndroutsosI. Apostolakis
57′
T. Fountas

asistencia: A. Leya Iseka

L. MoronG. Gianniotas
60′
A. DonisC. Perez
60′
C. KouameT. Kadewere
60′
Fabiano65′
68′
I. VukoticZ. Karachalios
71′
A. Leya IsekaI. Theodosoulakis
N. FadigaDudu
77′
U. RacicO. Boussaid
86′
86′
T. NussF. Bainovic
Tino Kadewere90+3′
90+2′Achilleas Poungouras
90+1′Giannis Apostolakis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
10Shots off Goal3
35Total Shots8
15Blocked Shots1
22Shots insidebox6
13Shots outsidebox2
13Fouls14
7Corner Kicks3
4Offsides1
52%Ball Possession48%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves10
399Total passes386
332Passes accurate316
83%Passes %82%
2.09expected_goals1.41
2goals_prevented2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Aris Thessalonikis je 6.80, v porovnaní s 6.78 u OFI. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Aris Thessalonikis je Fabiano (7.25), u OFI je to N. Christogeorgos (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Aris Thessalonikis prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 5 asistenciami, na čele s L. Moron (4G). U OFI je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom T. Fountas (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Aris Thessalonikis nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo OFI má 5 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Aris Thessalonikis nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 4 u OFI s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Aris Thessalonikis nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 1 u OFI s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Aris Thessalonikis a 77% u OFI. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Aris Thessalonikis nazbierali v tejto sezóne 32 žltých kariet, v porovnaní s 25 u OFI. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Aris Thessalonikis je 29.6 (najmladší: B. Garre (25), najstarší: Fabiano (34)), zatiaľ čo OFI má priemer 26.4 (najmladší: K. Kostoulas (20), najstarší: L. Shengelia (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Aris Thessalonikis majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u OFI. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Aris Thessalonikis4-2-3-15-4-1OFI
GKDEFMIDFWD
33Athanas.27Fadiga4Fabiano92Rose17Frydek10Racic78Hongla90Garre31Kouame11Donis80Moron31Christo.27Shengel.5Kostoul.22Christo.15Poungou.3Athanas.11Fountas14Androut.8Vukotic18Nuss99Iseka

Náhradníci

Tréner: Michalis Grigoriou

Náhradníci

Tréner: Christos Kontis

Aris ThessalonikisSila pozíciíOFI
6.80
Ø Hodnotenie
6.78
7.08Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 1A
6.89Obranca (4 v 5)6.74
2G 1A2G 6A
6.72Záložník (5 v 4)6.76
7G 3A17G 6A
6.60Útočník (1 v 1)6.61
4G 1A1G 1A
Aris Thessalonikis4-2-3-1
33BrankárG. Athanasiadis7.1
27ObrancaN. Fadiga6.6
4ObrancaFabiano7.32G
92ObrancaL. Rose6.9
17ObrancaM. Frydek6.81A
10ZáložníkU. Racic6.93G2A
78ZáložníkM. Hongla6.81G
90ZáložníkB. Garre6.82G
31ZáložníkC. Kouame6.41A
11ZáložníkA. Donis6.71G
80ÚtočníkL. Moron6.64G1A
OFI5-4-1
31BrankárN. Christogeorgos7.21A
27ObrancaL. Shengelia6.81G2A
5ObrancaK. Kostoulas6.61G1A
22ObrancaG. Christopoulos6.9
15ObrancaA. Poungouras6.6
3ObrancaN. Athanasiou6.83A
11ZáložníkT. Fountas6.98G
14ZáložníkA. Androutsos7.02G1A
8ZáložníkI. Vukotic6.5
18ZáložníkT. Nuss6.67G5A
99ÚtočníkA. Leya Iseka6.61G1A

Prehľad zápasu

OFI zdolal Aris Thessalonikis 2:0. Zápas sa hral v Super League 1 2025. Góly strelili: T. Nuss 36′, T. Fountas 57′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Aris Thessalonikis mal 52% držanie lopty, OFI mal 48%. Aris Thessalonikis mal 35 striel (10 na bránu), OFI mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Aris Thessalonikis 2.09 — OFI 1.41. Aris Thessalonikis urobil 5 striedaní, OFI urobil 4.

Rivalita od 2011

Aris Thessalonikis vs OFI vzájomné výsledky

32 stretnutí
Aris Thessalonikis
15
výhier
Remízy
9
OFI
8
výhier
Góly spolu
69 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
13/32 · 41%
Nad 2,5
11/32 · 34%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2024

Aktuálna forma

Aris Thessalonikis

WWDLDD

OFI

LWWDWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Aris Thessalonikis3výhry
2remízy10 stretnutí
OFI5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (59%) — kurzy môžu podceňovať OFI.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 64.1%Remíza 27.0%Hostia 17.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.563.705.75
Max1.563.705.75
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Aris Thessalonikis · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

OFI
Výsledok vs. Trh: Aris Thessalonikis (64%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Aris ThessalonikisPolčas:01OFI
35Strely8
10Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/26OFI0–2Aris Thessalonikis3.40/3.20/2.15
22/03/26Aris Thessalonikis0–2OFI1.56/3.70/5.75
04/10/25OFI3–0Aris Thessalonikis4.13/3.55/1.87
03/05/25OFI1–1Aris Thessalonikis3.79/3.60/1.92
05/04/25Aris Thessalonikis2–0OFI1.70/3.54/5.36
05/01/25Aris Thessalonikis0–2OFI1.61/3.84/5.34
15/09/24OFI3–2Aris Thessalonikis3.01/3.37/2.25
17/12/23Aris Thessalonikis1–0OFI1.61/3.85/5.32
20/08/23OFI3–2Aris Thessalonikis2.38/3.22/2.92
30/10/22Aris Thessalonikis1–1OFI1.39/4.25/8.65

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Aris Thessalonikis

V 271R 185P 229
Nad 2,540
Goals scored820

Vonkajšia bilancia: OFI

V 244R 162P 304
Nad 2,551
Goals scored845

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026