Menu

Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos

Stadio Georgios Karaiskáki, Piraeus30. marca 2025 o 20:00
Domáci

Olympiakos Piraeus

42
Rozhodca: R. Obrenović

Udalosti zápasu

Olympiakos Piraeus
Panathinaikos
Výkop
R. Yaremchuk
1′
Chiquinho

asistencia: C. Mouzakitis

16′
25′
F. Mladenović

asistencia: A. Ounahi

Polčas
C. MouzakitisS. Hezze
46′
R. Yaremchuk

asistencia: Rodinei

51′
62′Filip Mladenović
64′
Willian ArãoF. Đuričić
64′
A. Gnezda ČerinTetê
R. YaremchukC. Kostoulas
65′
F. OrtegaB. Onyemaechi
74′
75′
F. Ioannidis

Penalty

Rodinei76′
76′Fotis Ioannidis
CostinhaDavid Carmo
79′
C. Kostoulas

asistencia: Rodinei

82′
85′
M. SiopisN. Maksimović
85′
K. ŚwiderskiA. Jeremejeff
90+2′Fotis Ioannidis
90+2′Fotis Ioannidis
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
2Shots off Goal1
11Total Shots8
2Blocked Shots4
6Shots insidebox5
5Shots outsidebox3
20Fouls18
3Corner Kicks0
4Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
308Total passes340
203Passes accurate233
66%Passes %69%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Olympiakos Piraeus je 6.93, v porovnaní s 6.67 u Panathinaikos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Olympiakos Piraeus je L. Pirola (7.18), u Panathinaikos je to S. Ingason (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Olympiakos Piraeus prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Chiquinho (4G). U Panathinaikos je to 10 gólov a 2 asistencií s lídrom K. Świderski (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Olympiakos Piraeus nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Panathinaikos má 3 obrancov s priemerom 7.05. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Olympiakos Piraeus nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Panathinaikos s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Olympiakos Piraeus nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.47, v porovnaní s 3 u Panathinaikos s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Olympiakos Piraeus a 80% u Panathinaikos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Olympiakos Piraeus nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Panathinaikos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Olympiakos Piraeus je 27.2 (najmladší: C. Mouzakitis (19), najstarší: Dani García (35)), zatiaľ čo Panathinaikos má priemer 28.7 (najmladší: G. Vagiannidis (24), najstarší: F. Mladenović (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Olympiakos Piraeus majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 14 u Panathinaikos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Olympiakos Piraeus4-2-3-13-4-1-2Panathinaikos
GKDEFMIDFWD
88Tzolakis20Costinha4Biancone5Pirola3Ortega14García96Mouzaki.23Rodinei22Chiquin.10Martins17Yaremch.69Drągows.21Jedvaj55Arão15Ingason2Vagiann.24Siopis16Čerin25Mladeno.8Ounahi7Ioannid.19Świders.

Náhradníci

Tréner: José Luis Mendilibar

Náhradníci

Tréner: Rui Vitória

Olympiakos PiraeusSila pozíciíPanathinaikos
6.93
Ø Hodnotenie
6.67
7.05Brankár (1 v 1)6.42
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 3)7.05
2G 4A4G 0A
6.90Záložník (5 v 4)6.56
10G 13A1G 2A
6.47Útočník (1 v 3)6.61
0G 1A5G 0A
Olympiakos Piraeus4-2-3-1
88BrankárK. Tzolakis7.0
20ObrancaCostinha6.9
4ObrancaG. Biancone7.2
5ObrancaL. Pirola7.21G1A
3ObrancaF. Ortega7.01G3A
14ZáložníkDani García6.81G1A
96ZáložníkC. Mouzakitis6.81G2A
23ZáložníkRodinei7.21G3A
22ZáložníkChiquinho6.74G6A
10ZáložníkGelson Martins6.93G1A
17ÚtočníkR. Yaremchuk6.51A
Panathinaikos3-4-1-2
69BrankárB. Drągowski6.4
21ObrancaT. Jedvaj7.04G
55ObrancaWillian Arão
15ObrancaS. Ingason7.1
2ZáložníkG. Vagiannidis5.9
24ZáložníkM. Siopis6.7
16ZáložníkA. Gnezda Čerin6.91G1A
25ZáložníkF. Mladenović6.71A
8ÚtočníkA. Ounahi
7ÚtočníkF. Ioannidis
19ÚtočníkK. Świderski6.65G

Prehľad zápasu

Olympiakos Piraeus zdolal Panathinaikos 4:2. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: R. Yaremchuk 1′, Chiquinho 16′, F. Mladenović 25′, R. Yaremchuk 51′, F. Ioannidis 75′ (pen.), C. Kostoulas 82′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Olympiakos Piraeus mal 48% držanie lopty, Panathinaikos mal 52%. Olympiakos Piraeus mal 11 striel (7 na bránu), Panathinaikos mal 8 (3 na bránu). Olympiakos Piraeus urobil 4 striedaní, Panathinaikos urobil 4.

Rivalita od 2025

Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos vzájomné výsledky

3 stretnutí
Olympiakos Piraeus
1
výhier
Remízy
1
Panathinaikos
1
výhier
Góly spolu
5 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
0/3 · 0%

Aktuálna forma

Olympiakos Piraeus

LWLDWD

Panathinaikos

DLDWLD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Olympiakos Piraeus3výhry
3remízy10 stretnutí
Panathinaikos4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.3

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (55%) — kurzy môžu podceňovať Panathinaikos.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 58.5%Remíza 28.5%Hostia 19.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.693.505.05
Max1.733.525.25
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Olympiakos Piraeus · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh54.5%26.8%18.7%
Verejný trh55.4%26.8%17.8%

Olympiakos Piraeus vs Panathinaikos — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Olympiakos Piraeus
Výsledok vs. Trh: Olympiakos Piraeus (58%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Olympiakos PiraeusPolčas:21Panathinaikos
11Strely8
7Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
19/04/26Panathinaikos0–2Olympiakos Piraeus4.50/3.10/1.86
08/02/26Olympiakos Piraeus0–1Panathinaikos1.51/4.10/5.75
21/09/25Panathinaikos1–1Olympiakos Piraeus3.46/3.22/2.16
11/05/25Panathinaikos0–1Olympiakos Piraeus2.41/3.17/2.98
30/03/25Olympiakos Piraeus4–2Panathinaikos1.71/3.51/5.15
26/01/25Olympiakos Piraeus1–1Panathinaikos1.87/3.33/4.41
06/10/24Panathinaikos0–0Olympiakos Piraeus2.68/3.16/2.62
10/03/24Olympiakos Piraeus1–3Panathinaikos2.05/3.18/3.70
04/02/24Panathinaikos2–0Olympiakos Piraeus2.40/3.07/3.04
22/10/23Olympiakos Piraeus0–3Panathinaikos1.87/3.26/4.32

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Olympiakos Piraeus

V 635R 134P 101
Nad 2,553
Goals scored1844

Vonkajšia bilancia: Panathinaikos

V 518R 180P 172
Nad 2,546
Goals scored1479

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026