Menu

Panetolikos vs Asteras Tripolis

Stadio Panetolikou, Agrinio21. septembra 2024 o 19:30
11
Rozhodca: K. Tsetsilas
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Panetolikos
Asteras Tripolis
Výkop
Facundo Pérez18′
21′Evgeni Yablonski
28′
E. Yablonskiy
S. Lomónaco

asistencia: P. Silva

35′
Sergio Díaz39′
Polčas
50′Julián Bartolo
59′
M. ÁdámO. Adefunyibomi
Sebastian Mladen61′
S. DíazA. Roa
64′
VAR
68′Card upgrade
69′Konstantinos Triantafyllopoulos
71′
J. BartoloRubén García
C. BelevonisDaniel Lajud
76′
I. BouzoukisMiguel Luís
76′
S. LomónacoA. Majdevac
77′
87′
E. YablonskiyT. Tzandaris
88′
N. KaltsasJ. Palacios
Christos Sielis90+2′
F. PérezS. Kontouris
90+1′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
6Shots off Goal4
11Total Shots8
3Blocked Shots1
5Shots insidebox3
6Shots outsidebox5
10Fouls17
1Corner Kicks3
2Offsides0
57%Ball Possession43%
4Yellow Cards5
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves1
513Total passes385
440Passes accurate321
86%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Panetolikos je 6.73, v porovnaní s 6.76 u Asteras Tripolis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Panetolikos je L. Chaves (7.40), u Asteras Tripolis je to J. Bartolo (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Panetolikos prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Mavrias (1G). U Asteras Tripolis je to 13 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Bartolo (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Panetolikos nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Asteras Tripolis má 4 obrancov s priemerom 6.59. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Panetolikos nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.54, oproti 5 u Asteras Tripolis s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Panetolikos nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Asteras Tripolis s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Panetolikos a 79% u Asteras Tripolis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Panetolikos nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Asteras Tripolis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Panetolikos je 28.6 (najmladší: C. Belevonis (23), najstarší: S. Mladen (34)), zatiaľ čo Asteras Tripolis má priemer 31.1 (najmladší: Pepe Castaño (27), najstarší: N. Papadopoulos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Panetolikos majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 19 u Asteras Tripolis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Panetolikos5-4-14-2-3-1Asteras Tripolis
GKDEFMIDFWD
13Chaves35Mavrias16Sielis5Mladen54Liavas24Silva25Díaz18Bouzouk.10Pérez8Belevon.15Lomónaco1Papadop.13Trianta.19Castaño15Deli3Houhoum.22Muñoz5Yablons.20Kaltsas11Regis7Bartolo9Ádám

Náhradníci

Tréner: G. Petrakis

Náhradníci

Tréner: C. Makélélé

PanetolikosSila pozíciíAsteras Tripolis
6.73
Ø Hodnotenie
6.76
7.40Brankár (1 v 1)6.94
0G 1A0G 0A
6.58Obranca (5 v 4)6.59
1G 1A0G 0A
6.54Záložník (4 v 5)6.80
0G 0A13G 4A
Panetolikos5-4-1
13BrankárL. Chaves7.41A
35ObrancaC. Mavrias6.61G
16ObrancaC. Sielis6.61A
5ObrancaS. Mladen6.5
54ObrancaG. Liavas
24ObrancaP. Silva
25ZáložníkS. Díaz
18ZáložníkI. Bouzoukis
10ZáložníkF. Pérez
8ZáložníkC. Belevonis6.5
15ÚtočníkS. Lomónaco
Asteras Tripolis4-2-3-1
1BrankárN. Papadopoulos6.9
13ObrancaK. Triantafyllopoulos6.6
19ObrancaPepe Castaño6.6
15ObrancaS. Deli
3ObrancaD. Houhoumis
22ZáložníkMiki Muñoz6.81A
5ZáložníkE. Yablonskiy6.61A
20ZáložníkN. Kaltsas6.72G1A
11ZáložníkXesc Regis
7ZáložníkJ. Bartolo7.111G1A
9ÚtočníkM. Ádám

Prehľad zápasu

Panetolikos a Asteras Tripolis remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: E. Yablonskiy 28′, S. Lomónaco 35′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Panetolikos mal 57% držanie lopty, Asteras Tripolis mal 43%. Panetolikos mal 11 striel (2 na bránu), Asteras Tripolis mal 8 (3 na bránu). Panetolikos urobil 5 striedaní, Asteras Tripolis urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Konstantinos Triantafyllopoulos 68′).

Rivalita od 2011

Panetolikos vs Asteras Tripolis vzájomné výsledky

34 stretnutí
Panetolikos
6
výhier
Remízy
14
Asteras Tripolis
14
výhier
Góly spolu
67 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
16/34 · 47%
Nad 2,5
10/34 · 29%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2017

Aktuálna forma

Panetolikos

LDLLWD

Asteras Tripolis

WLWDDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Panetolikos2výhry
5remízy10 stretnutí
Asteras Tripolis3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Asteras Tripolis.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.2%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.1%Remíza 31.3%Hostia 31.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.103.00
Max2.303.293.30
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Panetolikos · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh41.2%28.8%30.0%
Verejný trh41.0%30.4%28.6%
Δ0.2%1.6%1.4%

Panetolikos vs Asteras Tripolis — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Panetolikos (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PanetolikosPolčas:11Asteras Tripolis
10Strely10
3Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/04/26Asteras Tripolis2–1Panetolikos2.15/3.10/3.50
14/02/26Panetolikos3–1Asteras Tripolis3.40/3.25/2.15
22/11/25Asteras Tripolis1–1Panetolikos2.01/3.20/4.00
13/01/25Asteras Tripolis2–0Panetolikos2.08/3.10/3.75
21/09/24Panetolikos1–1Asteras Tripolis2.27/3.20/3.15
20/04/24Asteras Tripolis0–2Panetolikos2.63/3.20/2.65
19/02/24Asteras Tripolis2–2Panetolikos1.91/3.34/4.01
05/11/23Panetolikos0–1Asteras Tripolis2.93/3.05/2.49
05/02/23Panetolikos0–0Asteras Tripolis2.72/2.84/2.88
16/10/22Asteras Tripolis0–0Panetolikos1.84/3.33/4.49

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Panetolikos

V 126R 117P 207
Nad 2,541
Goals scored428

Vonkajšia bilancia: Asteras Tripolis

V 204R 173P 223
Nad 2,539
Goals scored652

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026