Menu

Panathinaikos vs Levadiakos

Olympiako Stadio Spyros Louis, Athens25. augusta 2024 o 20:00
10
Rozhodca: K. Tsetsilas
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Panathinaikos
Levadiakos
Výkop
Anastasios Bakasetas37′
45+1′Ioannis Kosti
Polčas
D. ManciniTetê
60′
A. BakasetasF. Đuričić
60′
F. PellistriA. Šporar
60′
60′
I. KostiL. Jallow
60′
A. OžboltP. Simelidis
P. MaxF. Mladenović
71′
Adam Gnezda Čerin74′
A. Gnezda ČerinWillian Arão
76′
77′
F. PedrozoJ. Romo
77′
K. PlegasA. Mejía
82′
G. GianniotasK. Yoke
89′Guillermo Balzi
A. Šporar
90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
5Shots off Goal3
16Total Shots8
6Blocked Shots2
11Shots insidebox3
5Shots outsidebox5
13Fouls20
7Corner Kicks3
3Offsides2
72%Ball Possession28%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
561Total passes223
481Passes accurate145
86%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Panathinaikos je 6.61, v porovnaní s 6.88 u Levadiakos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Panathinaikos je A. Bakasetas (7.03), u Levadiakos je to I. Kosti (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Panathinaikos prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Bakasetas (5G). U Levadiakos je to 31 gólov a 20 asistencií s lídrom A. Ožbolt (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Panathinaikos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.45, zatiaľ čo Levadiakos má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Panathinaikos nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Levadiakos s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Panathinaikos nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 2 u Levadiakos s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Panathinaikos a 79% u Levadiakos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Panathinaikos nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Levadiakos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Panathinaikos je 28.7 (najmladší: G. Vagiannidis (24), najstarší: P. Max (32)), zatiaľ čo Levadiakos má priemer 27.8 (najmladší: T. Tsapras (24), najstarší: P. Kassos (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Panathinaikos majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 21 u Levadiakos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Panathinaikos4-3-34-4-2Levadiakos
GKDEFMIDFWD
69Drągows.2Vagiann.5Schenke.21Jedvaj3Max11Bakaset.20Maksimo.16Čerin17Mancini29Jeremej.28Pellist.99Gróf20Kassos14Papadop.6Tsapras3Vichos17Giannio.8Plegas18Kosti15Pedrozo11Balzi21Ožbolt

Náhradníci

Tréner: D. Alonso

Náhradníci

Tréner: N. Papadopoulos

PanathinaikosSila pozíciíLevadiakos
6.61
Ø Hodnotenie
6.88
6.42Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.45Obranca (4 v 4)6.76
4G 0A2G 11A
6.84Záložník (3 v 4)7.04
6G 4A15G 0A
6.54Útočník (3 v 2)6.84
1G 2A14G 9A
Panathinaikos4-3-3
69BrankárB. Drągowski6.4
2ObrancaG. Vagiannidis5.9
5ObrancaB. Schenkeveld
21ObrancaT. Jedvaj7.04G
3ObrancaP. Max
11ZáložníkA. Bakasetas7.05G3A
20ZáložníkN. Maksimović6.6
16ZáložníkA. Gnezda Čerin6.91G1A
17ÚtočníkD. Mancini6.6
29ÚtočníkA. Jeremejeff6.51G
28ÚtočníkF. Pellistri6.52A
Levadiakos4-4-2
99BrankárD. Gróf
20ObrancaP. Kassos
14ObrancaK. Papadopoulos
6ObrancaT. Tsapras6.91G10A
3ObrancaM. Vichos6.61G1A
17ZáložníkG. Gianniotas
8ZáložníkK. Plegas
18ZáložníkI. Kosti7.25G
15ZáložníkF. Pedrozo6.910G
11ÚtočníkG. Balzi6.93G5A
21ÚtočníkA. Ožbolt6.811G4A

Prehľad zápasu

Panathinaikos zdolal Levadiakos 1:0. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: A. Šporar 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Panathinaikos mal 72% držanie lopty, Levadiakos mal 28%. Panathinaikos mal 16 striel (5 na bránu), Levadiakos mal 8 (3 na bránu). Panathinaikos urobil 5 striedaní, Levadiakos urobil 5.

Rivalita od 2012

Panathinaikos vs Levadiakos vzájomné výsledky

22 stretnutí
Panathinaikos
14
výhier
Remízy
5
Levadiakos
3
výhier
Góly spolu
48 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/22 · 27%
Nad 2,5
10/22 · 45%

Aktuálna forma

Panathinaikos

LLDLDW

Levadiakos

WLDWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Panathinaikos dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Panathinaikos6výhry
3remízy10 stretnutí
Levadiakos1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.9

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (78%) — kurzy môžu podceňovať Levadiakos.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 84.7%Remíza 16.4%Hostia 6.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.156.0013.49
Max1.206.2515.00
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Panathinaikos · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh78.2%14.9%6.9%
Verejný trh78.1%15.6%6.3%

Panathinaikos vs Levadiakos — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Panathinaikos
Výsledok vs. Trh: Panathinaikos (85%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PanathinaikosPolčas:00Levadiakos
16Strely9
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
08/03/26Levadiakos1–4Panathinaikos3.50/3.20/2.15
31/08/25Panathinaikos1–1Levadiakos1.29/5.16/9.60
15/12/24Levadiakos0–1Panathinaikos7.50/4.17/1.43
25/08/24Panathinaikos1–0Levadiakos1.18/6.08/14.50
03/01/23Levadiakos0–1Panathinaikos12.95/4.51/1.30
03/09/22Panathinaikos1–0Levadiakos1.14/6.80/23.07
03/02/19Levadiakos0–0Panathinaikos3.50/3.20/2.00
23/09/18Panathinaikos3–0Levadiakos1.59/3.62/6.59
27/08/17Panathinaikos0–0Levadiakos1.17/6.75/17.83
13/01/18Levadiakos3–2Panathinaikos3.47/2.99/2.30

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Panathinaikos

V 518R 181P 173
Nad 2,545
Goals scored1479

Vonkajšia bilancia: Levadiakos

V 143R 116P 240
Nad 2,543
Goals scored495

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026