Menu

Panathinaikos vs Asteras Tripolis

Olympiako Stadio Spyros Louis, Athens18. augusta 2024 o 19:00

Udalosti zápasu

Panathinaikos
Asteras Tripolis
Výkop
40′Martin Ádám
Polčas
Zeca51′
Willian ArãoT. Jedvaj
60′
F. ĐuričićF. Ioannidis
60′
T. VilhenaA. Bakasetas
60′
Giorgos Vagiannidis61′
TetêD. Mancini
69′
74′
M. ÁdámV. Mantzis
74′
Miki MuñozA. Redžić
Anastasios Bakasetas75′
Nemanja Maksimović76′
P. MaxF. Mladenović
80′
82′
E. YablonskiyT. Tzandaris
90+2′
J. BartoloN. Zouglis
90+2′
Xesc RegisF. Álvarez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
7Shots off Goal6
13Total Shots10
5Blocked Shots1
10Shots insidebox3
3Shots outsidebox7
13Fouls14
8Corner Kicks2
2Offsides3
66%Ball Possession34%
3Yellow Cards3
1Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
599Total passes301
531Passes accurate239
89%Passes %79%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Panathinaikos je 6.46, v porovnaní s 6.78 u Asteras Tripolis. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Panathinaikos je Tetê (6.85), u Asteras Tripolis je to J. Bartolo (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Panathinaikos prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s F. Đuričić (3G). U Asteras Tripolis je to 14 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Bartolo (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Panathinaikos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 5.90, zatiaľ čo Asteras Tripolis má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Panathinaikos nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.47, oproti 4 u Asteras Tripolis s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Panathinaikos nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 2 u Asteras Tripolis s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Panathinaikos a 78% u Asteras Tripolis. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Panathinaikos nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Asteras Tripolis. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Panathinaikos je 29.6 (najmladší: G. Vagiannidis (24), najstarší: F. Đuričić (33)), zatiaľ čo Asteras Tripolis má priemer 30.1 (najmladší: O. Adefunyibomi (25), najstarší: N. Papadopoulos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Panathinaikos majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 16 u Asteras Tripolis. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Panathinaikos4-3-34-4-2Asteras Tripolis
GKDEFMIDFWD
1Lodygin2Vagiann.5Schenke.55Arão3Max20Maksimo.6Zeca52Vilhena10Tetê29Jeremej.31Đuričić1Papadop.2García69Adefuny.19Castaño3Houhoum.20Kaltsas22Muñoz5Yablons.11Regis9Ádám7Bartolo

Náhradníci

Tréner: D. Alonso

Náhradníci

Tréner: G. Douvikas

PanathinaikosSila pozíciíAsteras Tripolis
6.46
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
5.90Obranca (4 v 4)6.65
0G 0A1G 0A
6.47Záložník (3 v 4)6.70
0G 0A2G 3A
6.63Útočník (3 v 2)7.10
6G 4A11G 1A
Panathinaikos4-3-3
1BrankárY. Lodygin
2ObrancaG. Vagiannidis5.9
5ObrancaB. Schenkeveld
55ObrancaWillian Arão
3ObrancaP. Max
20ZáložníkN. Maksimović6.6
6ZáložníkZeca
52ZáložníkT. Vilhena6.3
10ÚtočníkTetê6.82G3A
29ÚtočníkA. Jeremejeff6.51G
31ÚtočníkF. Đuričić6.63G1A
Asteras Tripolis4-4-2
1BrankárN. Papadopoulos6.9
2ObrancaRubén García
69ObrancaO. Adefunyibomi6.71G
19ObrancaPepe Castaño6.6
3ObrancaD. Houhoumis
20ZáložníkN. Kaltsas6.72G1A
22ZáložníkMiki Muñoz6.81A
5ZáložníkE. Yablonskiy6.61A
11ZáložníkXesc Regis
9ÚtočníkM. Ádám
7ÚtočníkJ. Bartolo7.111G1A

Prehľad zápasu

Asteras Tripolis zdolal Panathinaikos 1:0. Zápas sa hral v Super League 1 2024. Góly strelili: Xesc Regis 52′. Bolo udelených 6 žltých kariet, 1 červených kariet. Panathinaikos mal 66% držanie lopty, Asteras Tripolis mal 34%. Panathinaikos mal 13 striel (1 na bránu), Asteras Tripolis mal 10 (3 na bránu). Panathinaikos urobil 5 striedaní, Asteras Tripolis urobil 5.

Rivalita od 2011

Panathinaikos vs Asteras Tripolis vzájomné výsledky

38 stretnutí
Panathinaikos
19
výhier
Remízy
13
Asteras Tripolis
6
výhier
Góly spolu
84 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
16/38 · 42%
Nad 2,5
14/38 · 37%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 14 v 2023

Aktuálna forma

Panathinaikos

LLDLDW

Asteras Tripolis

WLWDDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Panathinaikos dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Panathinaikos6výhry
0remízy10 stretnutí
Asteras Tripolis4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (72%) — kurzy môžu podceňovať Asteras Tripolis.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 77.3%Remíza 20.0%Hostia 10.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.254.759.01
Max1.335.2310.00
Nad 2,5: 58.8%Pod 2,5: 47.6%
Trhový favorit:Panathinaikos · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh71.8%17.8%10.4%
Verejný trh70.8%19.8%9.4%
Δ1.0%2.0%0.9%

Panathinaikos vs Asteras Tripolis — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Asteras Tripolis
Výsledok vs. Trh: Panathinaikos (77%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PanathinaikosPolčas:00Asteras Tripolis
14Strely12
2Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Asteras Tripolis1–2Panathinaikos5.25/3.30/1.71
26/10/25Panathinaikos2–0Asteras Tripolis1.24/5.76/10.57
08/12/24Asteras Tripolis0–1Panathinaikos5.33/3.60/1.64
18/08/24Panathinaikos0–1Asteras Tripolis1.29/4.99/9.50
21/01/24Panathinaikos2–0Asteras Tripolis1.28/4.99/10.48
28/09/23Asteras Tripolis1–4Panathinaikos5.33/3.42/1.67
30/01/23Asteras Tripolis1–0Panathinaikos5.15/3.21/1.79
09/10/22Panathinaikos1–0Asteras Tripolis1.40/4.03/8.91
29/01/22Panathinaikos0–1Asteras Tripolis1.80/3.36/4.77
23/10/21Asteras Tripolis2–1Panathinaikos2.74/3.20/2.61

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Panathinaikos

V 518R 181P 173
Nad 2,545
Goals scored1479

Vonkajšia bilancia: Asteras Tripolis

V 204R 173P 223
Nad 2,539
Goals scored652

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026