Menu

Bsc Young Boys vs Servette Fc

Stadion Wankdorf, Bern12. apríla 2026 o 16:30
11
Rozhodca: N. Gianforte

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
Servette FC
Výkop
37′David Douline
Loris Benito43′
Polčas
46′
M. Ishuayed SanchezT. Lopes
Armin Gigović52′
J. MonteiroC. Bedia
55′
Gregory Wüthrich57′
59′
T. Lopes

asistencia: J. Kadile

A. VirginiusD. Males
67′
G. WuthrichS. Bukinac
67′
A. GigovicD. Pech
67′
Penalty confirmed70′
VAR
70′Steve Rouiller
C. Bedia

Penalty

71′
A. SanchesE. Colley
77′
77′
F. AyeS. Mraz
77′
D. DoulineL. Fomba
86′
H. MendesL. Srdanovic
89′Lamine Fomba
90+1′
J. KadileL. Njoh
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
7Shots off Goal5
14Total Shots14
3Blocked Shots5
9Shots insidebox9
5Shots outsidebox5
13Fouls8
7Corner Kicks6
3Offsides0
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
481Total passes346
413Passes accurate268
86%Passes %77%
2.10expected_goals1.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.96, v porovnaní s 6.90 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je A. Sanches (7.50), u Servette FC je to J. Kadile (7.92).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 29 asistenciami, na čele s A. Sanches (9G). U Servette FC je to 38 gólov a 30 asistencií s lídrom M. Stevanovic (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.02, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 7.18. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u BSC Young Boys a 76% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.5 (najmladší: A. Virginius (22), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 28.3 (najmladší: M. Ishuayed Sanchez (18), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 21 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-2-3-14-2-3-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
1Keller22Valery5Wuthrich30Lauper23Benito6Fernand.37Gigovic7Virgini.10Sanches77Monteiro99Essende32Frick17Mendes4Rouiller15Burch18Mazikou8Cognat28Douline9Stevano.38Sanchez10Kadile97Aye

Náhradníci

Tréner: Gerardo Seoane

Náhradníci

Tréner: Jocelyn Gourvennec

BSC Young BoysSila pozíciíServette FC
6.96
Ø Hodnotenie
6.90
7.18Brankár (1 v 1)6.39
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)6.72
1G 6A4G 6A
7.02Záložník (5 v 5)7.18
20G 22A23G 22A
6.63Útočník (1 v 1)6.76
0G 1A11G 2A
BSC Young Boys4-2-3-1
1BrankárM. Keller7.2
22ObrancaY. Valery6.83A
5ObrancaG. Wuthrich6.8
30ObrancaS. Lauper7.01G2A
23ObrancaL. Benito6.91A
6ZáložníkE. Fernandes7.22G5A
37ZáložníkA. Gigovic6.71G2A
7ZáložníkA. Virginius6.94G7A
10ZáložníkA. Sanches7.59G5A
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
99ÚtočníkS. Essende6.61A
Servette FC4-2-3-1
32BrankárJ. Frick6.4
17ObrancaH. Mendes6.61A
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
15ObrancaM. Burch6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
28ZáložníkD. Douline6.93G2A
9ZáložníkM. Stevanovic7.213G7A
38ZáložníkM. Ishuayed Sanchez6.61A
10ZáložníkJ. Kadile7.95G8A
97ÚtočníkF. Aye6.811G2A

Prehľad zápasu

BSC Young Boys a Servette FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2025. Góly strelili: T. Lopes 59′, C. Bedia 71′ (pen.). Bolo udelených 6 žltých kariet. BSC Young Boys mal 59% držanie lopty, Servette FC mal 41%. BSC Young Boys mal 14 striel (4 na bránu), Servette FC mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 2.10 — Servette FC 1.29. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Chris Bedia 70′).

Rivalita od 2019

BSC Young Boys vs Servette FC vzájomné výsledky

27 stretnutí
BSC Young Boys
12
výhier
Remízy
7
Servette FC
8
výhier
Góly spolu
79 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
15/27 · 56%
Nad 2,5
15/27 · 56%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026