Menu

Fc St Gallen vs Fc Winterthur

kybunpark, St. Gallen10. mája 2025 o 18:00
14
Rozhodca: S. Horisberger

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
FC Winterthur
Výkop
Jozo Stanić4′
L. Daschner

asistencia: C. Konietzke

21′
L. GörtlerF. Mambimbi
22′
28′Remo Arnold
30′
J. Lukembila

asistencia: N. Burkart

35′
M. Di Giusto

asistencia: J. Lukembila

J. StanićH. Vandermersch
43′
Christian Witzig45′
Polčas
C. OkorojiK. Faber
46′
48′Silvan Sidler
53′
N. Burkart

asistencia: J. Lukembila

59′
L. ZuffiS. Cueni
C. WitzigC. Akolo
66′
C. KonietzkeM. Stevanović
66′
68′Alexandre Jankewitz
70′
M. Di GiustoF. Frei
70′
C. GomisL. Mühl
76′
N. BurkartR. Buess
76′
J. LukembilaL. Bajrami
78′
L. Bajrami

asistencia: R. Buess

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal7
7Shots off Goal6
20Total Shots14
8Blocked Shots1
13Shots insidebox11
7Shots outsidebox3
12Fouls10
7Corner Kicks5
3Offsides2
64%Ball Possession36%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
559Total passes316
461Passes accurate211
82%Passes %67%
1.93expected_goals2.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.01, v porovnaní s 6.82 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u FC Winterthur je to S. Kapino (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 17 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U FC Winterthur je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom N. Burkart (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.34, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC ST. Gallen a 73% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 25 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 25.3 (najmladší: C. May (18), najstarší: L. Görtler (31)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 27.1 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen3-4-34-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
1Zigi5Ambrosi.4Stanić72May77Csoboth16Görtler19Daschner36Okoroji7Witzig9Geubbels63Konietz.1Kapino19Ulrich16Arnold21Lüthi24Sidler45Jankewi.7Zuffi90Lukembi.10Giusto99Burkart15Gomis

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: U. Forte

FC ST. GallenSila pozíciíFC Winterthur
7.01
Ø Hodnotenie
6.82
7.44Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (3 v 4)6.54
2G 2A2G 3A
6.93Záložník (4 v 5)6.88
12G 12A7G 5A
7.34Útočník (3 v 1)7.28
8G 3A2G 0A
FC ST. Gallen3-4-3
1BrankárL. Zigi7.4
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
72ObrancaC. May6.51A
77ZáložníkK. Csoboth6.6
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
19ZáložníkL. Daschner6.91G2A
36ZáložníkC. Okoroji6.93G3A
7ÚtočníkC. Witzig6.94G3A
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
63ÚtočníkC. Konietzke6.71G
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
19ObrancaD. Ulrich6.41A
16ObrancaR. Arnold6.51G
21ObrancaL. Lüthi6.6
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
90ZáložníkJ. Lukembila
10ZáložníkM. Di Giusto
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
15ÚtočníkC. Gomis7.32G

Prehľad zápasu

FC Winterthur zdolal FC ST. Gallen 4:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: L. Daschner 21′, J. Lukembila 30′, M. Di Giusto 35′, N. Burkart 53′, L. Bajrami 78′. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 64% držanie lopty, FC Winterthur mal 36%. FC ST. Gallen mal 20 striel (5 na bránu), FC Winterthur mal 14 (7 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 1.93 — FC Winterthur 2.17. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs FC Winterthur vzájomné výsledky

16 stretnutí
FC ST. Gallen
6
výhier
Remízy
3
FC Winterthur
7
výhier
Góly spolu
61 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
9/16 · 56%
Nad 2,5
11/16 · 69%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026