Menu

Fc St Gallen vs Servette Fc

kybunpark, St. Gallen6. apríla 2025 o 14:15
10
Rozhodca: F. San

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Servette FC
Výkop
Jozo Stanić9′
Albert Vallci21′
23′Bradley Mazikou
25′Keigo Tsunemoto
Polčas
L. Daschner

asistencia: C. Akolo

48′
Lukas Daschner55′
62′
V. BeniangbaA. Ndoye
62′
G. OndouaD. Douline
C. AkoloF. Mambimbi
73′
H. VandermerschK. Faber
73′
76′
D. KutesaT. Ouattara
C. OkorojiK. Csoboth
78′
J. StanićA. Diaby
78′
L. GörtlerJordi Quintillà
85′
85′
A. BaronJ. Guillemenot
Felix Mambimbi90+3′
90+2′Timothé Cognat
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
6Shots off Goal3
18Total Shots15
5Blocked Shots9
13Shots insidebox13
5Shots outsidebox2
12Fouls13
5Corner Kicks6
1Offsides1
43%Ball Possession57%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
369Total passes464
279Passes accurate367
76%Passes %79%
2.36expected_goals1.62
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.09, v porovnaní s 6.84 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 19 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U Servette FC je to 19 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Stevanović (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.71, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.99, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.69, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC ST. Gallen a 81% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 45 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 27.2 (najmladší: C. Witzig (24), najstarší: L. Görtler (31)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 31.4 (najmladší: T. Cognat (27), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen3-4-34-2-3-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
1Zigi5Ambrosi.4Stanić20Vallci28Vanderm.16Görtler19Daschner36Okoroji7Witzig9Geubbels10Akolo1Mall3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou5Ondoua6Baron9Stevano.8Cognat17Kutesa7Beniang.

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

FC ST. GallenSila pozíciíServette FC
7.09
Ø Hodnotenie
6.84
7.44Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.71Obranca (3 v 4)6.77
2G 2A4G 5A
6.99Záložník (4 v 5)6.92
14G 14A15G 12A
7.69Útočník (3 v 1)
7G 3A0G 0A
FC ST. Gallen3-4-3
1BrankárL. Zigi7.4
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
28ZáložníkH. Vandermersch6.82G2A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
19ZáložníkL. Daschner6.91G2A
36ZáložníkC. Okoroji6.93G3A
7ÚtočníkC. Witzig6.94G3A
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
10ÚtočníkC. Akolo
Servette FC4-2-3-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
5ZáložníkG. Ondoua6.3
6ZáložníkA. Baron6.91A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
7ÚtočníkV. Beniangba

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal Servette FC 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: L. Daschner 48′. Bolo udelených 7 žltých kariet. FC ST. Gallen mal 43% držanie lopty, Servette FC mal 57%. FC ST. Gallen mal 18 striel (7 na bránu), Servette FC mal 15 (3 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 2.36 — Servette FC 1.62. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 4.

Rivalita od 2019

FC ST. Gallen vs Servette FC vzájomné výsledky

26 stretnutí
FC ST. Gallen
11
výhier
Remízy
9
Servette FC
6
výhier
Góly spolu
70 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
17/26 · 65%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Servette FC

WWDWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026