Menu

Fc Winterthur vs Fc Zurich

Stadion Schützenwiese, Winterthur5. apríla 2025 o 18:00
00
Hostia

FC Zurich

Rozhodca: A. Dudic

Udalosti zápasu

FC Winterthur
FC Zurich
Výkop
21′
D. DenoonD. Vujevic
24′Cheveyo Tsawa
Polčas
46′
C. TsawaC. Fiorini
46′
V. NvendoM. Reichmuth
Dario Ulrich49′
56′
S. BalletJ. Markelo
T. SchättinS. Diaby
61′
Alexandre Jankewitz75′
N. BurkartJ. Lukembila
76′
M. Di GiustoS. Cueni
76′
82′
B. KrasniqiRodrigo Conceição
C. GomisR. Buess
85′
L. ZuffiF. Frei
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal1
6Shots off Goal8
12Total Shots16
5Blocked Shots7
6Shots insidebox11
6Shots outsidebox5
9Fouls13
7Corner Kicks5
2Offsides0
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
296Total passes386
193Passes accurate283
65%Passes %73%
0.43expected_goals1.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.82, v porovnaní s 6.72 u FC Zurich. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je S. Kapino (7.35), u FC Zurich je to Y. Brecher (7.15).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 8 asistenciami, na čele s N. Burkart (4G). U FC Zurich je to 9 gólov a 12 asistencií s lídrom S. Zuber (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo FC Zurich má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 5 u FC Zurich s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.28, v porovnaní s 1 u FC Zurich s priemerom 6.38. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u FC Winterthur a 76% u FC Zurich. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 18 u FC Zurich. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 27.1 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo FC Zurich má priemer 26.1 (najmladší: C. Tsawa (19), najstarší: S. Zuber (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u FC Zurich. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-2-3-1FC Zurich
GKDEFMIDFWD
1Kapino24Sidler16Arnold21Lüthi3Schättin45Jankewi.7Zuffi19Ulrich10Giusto99Burkart15Gomis25Brecher2Kamberi36Denoon5Gómez3Mendy7Krasniqi6Tsawa8Ballet17Zuber23Chouiar40Nvendo

Náhradníci

Tréner: U. Forte

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

FC WinterthurSila pozíciíFC Zurich
6.82
Ø Hodnotenie
6.72
7.35Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (4 v 4)6.55
2G 2A2G 2A
6.75Záložník (5 v 5)6.87
7G 6A7G 10A
7.28Útočník (1 v 1)6.38
2G 0A0G 0A
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
16ObrancaR. Arnold6.51G
21ObrancaL. Lüthi6.6
3ObrancaT. Schättin
45ZáložníkA. Jankewitz6.82G3A
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
19ZáložníkD. Ulrich6.41A
10ZáložníkM. Di Giusto
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
15ÚtočníkC. Gomis7.32G
FC Zurich4-2-3-1
25BrankárY. Brecher7.2
2ObrancaL. Kamberi6.72G1A
36ObrancaD. Denoon6.3
5ObrancaM. Gómez6.61A
3ObrancaB. Mendy
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
6ZáložníkC. Tsawa6.82G1A
8ZáložníkS. Ballet
17ZáložníkS. Zuber7.14G3A
23ZáložníkM. Chouiar
40ÚtočníkV. Nvendo6.4

Prehľad zápasu

FC Winterthur a FC Zurich remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Winterthur mal 44% držanie lopty, FC Zurich mal 56%. FC Winterthur mal 12 striel (1 na bránu), FC Zurich mal 16 (1 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 0.43 — FC Zurich 1.26. FC Winterthur urobil 5 striedaní, FC Zurich urobil 5.

Rivalita od 2016

FC Winterthur vs FC Zurich vzájomné výsledky

21 stretnutí
FC Winterthur
2
výhier
Remízy
7
FC Zurich
12
výhier
Góly spolu
62 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
11/21 · 52%
Nad 2,5
12/21 · 57%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

FC Zurich

DLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026