Menu

Yverdon Sport vs Fc Lugano

Stade Municipal, Yverdon-les-Bains1. apríla 2025 o 20:30
02
Hostia

FC Lugano

Rozhodca: M. Turkes

Udalosti zápasu

Yverdon Sport
FC Lugano
Výkop
37′
A. Grgic

Penalty

Polčas
B. CéspedesH. Komano
62′
Mauro RodriguesGonçalo Esteves
62′
66′
R. MacekO. Doumbia
73′
G. KoutsiasS. Vladi
78′
S. Vladi

asistencia: M. Valenzuela

Marley Aké79′
A. MarchesanoM. Grødem
87′
88′
M. ZanottiZ. Brault-Guillard
88′
U. BislimiMartim Marques
90+2′Shkelqim Vladi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
1Shots off Goal3
7Total Shots9
5Blocked Shots2
5Shots insidebox8
2Shots outsidebox1
15Fouls10
3Corner Kicks2
2Offsides2
47%Ball Possession53%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
379Total passes428
255Passes accurate294
67%Passes %69%
0.68expected_goals1.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yverdon Sport je 6.76, v porovnaní s 7.10 u FC Lugano. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yverdon Sport je A. Marchesano (6.81), u FC Lugano je to A. Saipi (7.75).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yverdon Sport prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Marchesano (2G). U FC Lugano je to 27 gólov a 19 asistencií s lídrom A. Grgic (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yverdon Sport nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo FC Lugano má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yverdon Sport nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u FC Lugano s hodnotením 7.25. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yverdon Sport nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u FC Lugano s priemerom 6.97. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Yverdon Sport a 85% u FC Lugano. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yverdon Sport nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 38 u FC Lugano. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yverdon Sport je 27.5 (najmladší: Mauro Rodrigues (24), najstarší: A. Marchesano (34)), zatiaľ čo FC Lugano má priemer 25.6 (najmladší: G. Koutsias (21), najstarší: R. Steffen (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yverdon Sport majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u FC Lugano. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yverdon Sport4-4-23-4-2-1FC Lugano
GKDEFMIDFWD
40Bernard.18Kongsro25Marques2Tijani6Pogam7Rodrigu.37Sylla8Łęgowski9Aké10Céspedes19Marches.1Saipi6Papadop.17Mai5Hajdari46Zanotti7Macek8Grgic23Valenzu.11Steffen25Bislimi70Koutsias

Náhradníci

Tréner: P. Tramezzani

Náhradníci

Tréner: M. Croci-Torti

Yverdon SportSila pozíciíFC Lugano
6.76
Ø Hodnotenie
7.10
6.78Brankár (1 v 1)7.75
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 3)6.91
0G 0A3G 1A
6.67Záložník (4 v 4)7.25
1G 2A8G 9A
6.81Útočník (2 v 3)6.97
2G 3A16G 9A
Yverdon Sport4-4-2
40BrankárP. Bernardoni6.8
18ObrancaV. Kongsro
25ObrancaChristian Marques
2ObrancaM. Tijani
6ObrancaW. Le Pogam
7ZáložníkMauro Rodrigues6.71G2A
37ZáložníkF. Sylla
8ZáložníkM. Łęgowski
9ZáložníkM. Aké
10ÚtočníkB. Céspedes
19ÚtočníkA. Marchesano6.82G3A
FC Lugano3-4-2-1
1BrankárA. Saipi7.8
6ObrancaA. Papadopoulos7.03G
17ObrancaL. Mai7.21A
5ObrancaA. Hajdari6.5
46ZáložníkM. Zanotti7.11G3A
7ZáložníkR. Macek
8ZáložníkA. Grgic7.47G6A
23ZáložníkM. Valenzuela
11ÚtočníkR. Steffen7.27G3A
25ÚtočníkU. Bislimi7.15G3A
70ÚtočníkG. Koutsias6.64G3A

Prehľad zápasu

FC Lugano zdolal Yverdon Sport 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Grgic 37′ (pen.), S. Vladi 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Yverdon Sport mal 47% držanie lopty, FC Lugano mal 53%. Yverdon Sport mal 7 striel (1 na bránu), FC Lugano mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Yverdon Sport 0.68 — FC Lugano 1.60. Yverdon Sport urobil 3 striedaní, FC Lugano urobil 4.

Rivalita od 2023

Yverdon Sport vs FC Lugano vzájomné výsledky

6 stretnutí
Yverdon Sport
1
výhier
Remízy
0
FC Lugano
5
výhier
Góly spolu
20 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
1/6 · 17%
Nad 2,5
2/6 · 33%

Aktuálna forma

Yverdon Sport

LWDLWW

FC Lugano

WWWWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026