Menu

Bsc Young Boys vs Fc St Gallen

Stadion Wankdorf, Bern29. marca 2025 o 18:00
10
Rozhodca: F. San
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC ST. Gallen
Výkop
35′Albert Vallci
Alan Virginius39′
Polčas
J. MonteiroD. Males
46′
C. Fassnacht

asistencia: D. Males

47′
56′Lukas Görtler
C. BediaC. Itten
68′
68′
L. GörtlerB. Toma
68′
J. NsameC. Akolo
Sandro Lauper70′
A. VirginiusŁ. Łakomy
72′
81′
A. VallciK. Csoboth
81′
W. GeubbelsM. Cisse
C. FassnachtK. Imeri
85′
R. RavelosonM. Camara
85′
Cédric Itten90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
3Shots off Goal6
12Total Shots9
3Blocked Shots2
10Shots insidebox7
2Shots outsidebox2
18Fouls19
9Corner Kicks2
2Offsides3
60%Ball Possession40%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
422Total passes291
338Passes accurate199
80%Passes %68%
1.70expected_goals0.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.95, v porovnaní s 7.12 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.24), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 43 gólmi a 28 asistenciami, na čele s C. Fassnacht (16G). U FC ST. Gallen je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom L. Görtler (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u FC ST. Gallen s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 2 u FC ST. Gallen s priemerom 8.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u BSC Young Boys a 70% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 43 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.5 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 28.0 (najmladší: W. Geubbels (24), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 20 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-2-3-13-5-2FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
33Keller24Athekame30Lauper23Benito3Hadjam7Ugrinic45Ravelos.21Virgini.16Fassnac.77Monteiro29Bedia1Zigi5Ambrosi.4Stanić20Vallci28Vanderm.16Görtler8Quintil.19Daschner36Okoroji33Nsame9Geubbels

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

BSC Young BoysSila pozíciíFC ST. Gallen
6.95
Ø Hodnotenie
7.12
7.24Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 3)6.71
3G 7A2G 2A
6.81Záložník (5 v 5)7.03
24G 17A14G 14A
7.03Útočník (1 v 2)8.50
16G 4A3G 0A
BSC Young Boys4-2-3-1
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
30ObrancaS. Lauper7.11G2A
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
45ZáložníkR. Raveloson6.7
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
16ZáložníkC. Fassnacht7.016G7A
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
29ÚtočníkC. Bedia7.016G4A
FC ST. Gallen3-5-2
1BrankárL. Zigi7.4
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
20ObrancaA. Vallci6.71A
28ZáložníkH. Vandermersch6.82G2A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
19ZáložníkL. Daschner6.91G2A
36ZáložníkC. Okoroji6.93G3A
33ÚtočníkJ. Nsame
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC ST. Gallen 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: C. Fassnacht 47′. Bolo udelených 5 žltých kariet. BSC Young Boys mal 60% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 40%. BSC Young Boys mal 12 striel (6 na bránu), FC ST. Gallen mal 9 (1 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 1.70 — FC ST. Gallen 0.88. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC ST. Gallen urobil 4.

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

39 stretnutí
BSC Young Boys
22
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
9
výhier
Góly spolu
152 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
30/39 · 77%
Nad 2,5
32/39 · 82%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2019

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026