Menu

Bsc Young Boys vs Lausanne

Stadion Wankdorf, Bern8. marca 2025 o 18:00
30
Hostia

Lausanne

Rozhodca: L. Fähndrich

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
Lausanne
Výkop
40′Marvin Senaya
E. Colley
45′
Polčas
C. IttenC. Bedia
60′
63′
T. OkouA. Balde
63′
K. SèneA. Ajdini
65′Fousseni Diabaté
C. Bedia
78′
E. ColleyA. Virginius
80′
Abdu ContéJ. Hadjam
80′
C. FassnachtŁ. Łakomy
80′
83′
A. SanchesF. Oviedo
83′
K. KoindrediB. Lekoueiry
C. Bedia

asistencia: J. Hadjam

86′
F. UgrinicM. Camara
87′
89′
M. PoatyS. Fofana
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
6Shots off Goal5
14Total Shots10
1Blocked Shots2
11Shots insidebox7
3Shots outsidebox3
14Fouls8
1Corner Kicks7
3Offsides6
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
345Total passes268
257Passes accurate193
74%Passes %72%
2.53expected_goals0.51
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.91, v porovnaní s 6.85 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.18), u Lausanne je to T. Castella (7.20).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 14 asistenciami, na čele s C. Fassnacht (15G). U Lausanne je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Roche (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Lausanne s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 2 u Lausanne s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u BSC Young Boys a 78% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 27.6 (najmladší: M. Keller (23), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 27.2 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 15 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-1-14-4-1-1Lausanne
GKDEFMIDFWD
33Keller27Blum30Lauper23Benito22Conté16Fassnac.45Ravelos.7Ugrinic77Monteiro11Colley9Itten1Castella19Senaya71Sow6Dussenne18Poaty92Okou8Roche5Koindre.11Diabaté80Sanches9Sène

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

BSC Young BoysSila pozíciíLausanne
6.91
Ø Hodnotenie
6.85
7.18Brankár (1 v 1)7.20
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.76
1G 3A2G 3A
6.85Záložník (4 v 4)6.94
25G 11A3G 1A
6.81Útočník (2 v 2)6.70
5G 0A3G 0A
BSC Young Boys4-4-1-1
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum
30ObrancaS. Lauper7.01G2A
23ObrancaL. Benito6.91A
22ObrancaAbdu Conté
16ZáložníkC. Fassnacht7.015G7A
45ZáložníkR. Raveloson6.96G1A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
11ÚtočníkE. Colley6.82G
9ÚtočníkC. Itten6.83G
Lausanne4-4-1-1
1BrankárT. Castella7.2
19ObrancaM. Senaya
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
92ZáložníkT. Okou
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
5ZáložníkK. Koindredi
11ZáložníkF. Diabaté
80ÚtočníkA. Sanches
9ÚtočníkK. Sène6.73G

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal Lausanne 3:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: E. Colley 45′, C. Bedia 78′, C. Bedia 86′. Bolo udelených 3 žltých kariet. BSC Young Boys mal 55% držanie lopty, Lausanne mal 45%. BSC Young Boys mal 14 striel (7 na bránu), Lausanne mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 2.53 — Lausanne 0.51. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 5.

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs Lausanne vzájomné výsledky

27 stretnutí
BSC Young Boys
18
výhier
Remízy
4
Lausanne
5
výhier
Góly spolu
101 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
17/27 · 63%
Nad 2,5
19/27 · 70%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026