Menu

Servette Fc vs Fc Winterthur

Stade de Genève, Lancy23. februára 2025 o 16:30
31
Rozhodca: L. Fähndrich

Udalosti zápasu

Servette FC
FC Winterthur
Výkop
Kasim Adams8′
Jérémy Guillemenot

Missed Penalty

23′
Polčas
46′
S. KapinoM. Kuster
52′Adrian Durrer
63′
L. Zuffi

Penalty

J. NongeA. Ndoye
64′
67′
A. DurrerB. Stillhart
T. OuattaraKeyan Varela
68′
A. Ndoye

asistencia: T. Cognat

69′
79′
F. FreiL. Mühl
A. BaronT. Magnin
85′
J. GuillemenotV. Beniangba
85′
87′Silvan Sidler
Keyan Varela

asistencia: B. Mazikou

89′
90+2′
D. UlrichR. Buess
90+2′
R. SchneiderL. Bajrami
A. Ndoye

Penalty

90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal5
9Shots off Goal3
22Total Shots8
2Blocked Shots0
17Shots insidebox4
5Shots outsidebox4
8Fouls14
6Corner Kicks3
1Offsides1
55%Ball Possession45%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves8
519Total passes442
437Passes accurate358
84%Passes %81%
3.89expected_goals1.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.84, v porovnaní s 6.77 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC Winterthur je to S. Kapino (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 17 asistenciami, na čele s M. Stevanović (13G). U FC Winterthur je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom R. Schneider (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u FC Winterthur s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Winterthur s priemerom 7.28. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Servette FC a 73% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 26 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 30.4 (najmladší: T. Ouattara (20), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 27.0 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 20 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-4-1-14-3-1-2FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.25Adams4Rouiller18Mazikou9Stevano.8Cognat6Baron31Ouattara29Nonge21Guillem.1Kapino24Sidler16Arnold21Lüthi19Ulrich6Schneid.7Zuffi22Durrer20Frei15Gomis10Giusto

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: U. Forte

Servette FCSila pozíciíFC Winterthur
6.84
Ø Hodnotenie
6.77
6.73Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.53
3G 5A2G 3A
6.88Záložník (4 v 4)6.73
15G 12A3G 4A
Útočník (2 v 2)7.28
0G 0A2G 0A
Servette FC4-4-1-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
18ObrancaB. Mazikou6.74A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
6ZáložníkA. Baron6.91A
31ZáložníkT. Ouattara6.2
29ÚtočníkJ. Nonge
21ÚtočníkJ. Guillemenot
FC Winterthur4-3-1-2
1BrankárS. Kapino7.3
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
16ObrancaR. Arnold6.51G
21ObrancaL. Lüthi6.6
19ObrancaD. Ulrich6.41A
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
22ZáložníkA. Durrer6.51A
20ZáložníkF. Frei
15ÚtočníkC. Gomis7.32G
10ÚtočníkM. Di Giusto

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC Winterthur 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Jérémy Guillemenot 23′, L. Zuffi 63′ (pen.), A. Ndoye 69′, Keyan Varela 89′, A. Ndoye 90′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Servette FC mal 55% držanie lopty, FC Winterthur mal 45%. Servette FC mal 22 striel (11 na bránu), FC Winterthur mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 3.89 — FC Winterthur 1.31. Servette FC urobil 4 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2016

Servette FC vs FC Winterthur vzájomné výsledky

27 stretnutí
Servette FC
15
výhier
Remízy
8
FC Winterthur
4
výhier
Góly spolu
92 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
19/27 · 70%
Nad 2,5
14/27 · 52%

Aktuálna forma

Servette FC

WWDWWL

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026