Menu

Servette Fc vs Fc Basel 1893

Stade de Genève, Lancy9. februára 2025 o 14:15
21

Udalosti zápasu

Servette FC
FC Basel 1893
Výkop
Keigo Tsunemoto27′
VAR
36′Goal cancelled
Polčas
Timothé Cognat46′
V. BeniangbaD. Kutesa
46′
A. Antunes

asistencia: D. Kutesa

50′
57′
K. RüeggKevin Carlos
58′
MetinhoL. Leroy
58′
B. TraoréF. van Breemen
Dereck Kutesa61′
D. Kutesa

asistencia: M. Stevanović

61′
J. NongeT. Magnin
69′
E. CrivelliJ. Guillemenot
69′
73′
P. Otele

asistencia: L. Leroy

78′
P. OteleG. Sigua
79′Dominik Schmid
A. AntunesG. Ondoua
85′
85′
A. BarišićB. Fink
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
8Shots off Goal2
14Total Shots11
3Blocked Shots2
10Shots insidebox11
4Shots outsidebox0
7Fouls15
10Corner Kicks2
2Offsides2
38%Ball Possession62%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
334Total passes553
242Passes accurate462
72%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.86, v porovnaní s 7.06 u FC Basel 1893. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC Basel 1893 je to X. Shaqiri (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Stevanović (13G). U FC Basel 1893 je to 31 gólov a 22 asistencií s lídrom X. Shaqiri (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Basel 1893 má 4 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.22, oproti 4 u FC Basel 1893 s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.41, v porovnaní s 2 u FC Basel 1893 s priemerom 7.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Servette FC a 80% u FC Basel 1893. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 28 u FC Basel 1893. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 30.8 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC Basel 1893 má priemer 25.1 (najmladší: A. Kade (21), najstarší: X. Shaqiri (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 21 u FC Basel 1893. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-4-24-4-2FC Basel 1893
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.25Adams4Rouiller18Mazikou9Stevano.29Nonge8Cognat7Beniang.27Crivelli10Antunes13Salvi27Rüegg26Barišić32Adjetey31Schmid30Kade37Avdulla.5Metinho11Traoré10Shaqiri7Otele

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: F. Celestini

Servette FCSila pozíciíFC Basel 1893
6.86
Ø Hodnotenie
7.06
6.73Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)7.04
3G 5A3G 5A
7.22Záložník (4 v 4)6.95
15G 11A12G 3A
6.41Útočník (2 v 2)7.25
1G 0A16G 14A
Servette FC4-4-2
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
18ObrancaB. Mazikou6.74A
9ZáložníkM. Stevanović7.213G7A
29ZáložníkJ. Nonge
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
7ZáložníkV. Beniangba
27ÚtočníkE. Crivelli
10ÚtočníkA. Antunes6.41G
FC Basel 18934-4-2
13BrankárM. Salvi
27ObrancaK. Rüegg6.7
26ObrancaA. Barišić7.2
32ObrancaJ. Adjetey7.0
31ObrancaD. Schmid7.33G5A
30ZáložníkA. Kade6.5
37ZáložníkL. Avdullahu
5ZáložníkMetinho7.23G
11ZáložníkB. Traoré7.29G3A
10ÚtočníkX. Shaqiri7.311G10A
7ÚtočníkP. Otele7.25G4A

Prehľad zápasu

Servette FC zdolal FC Basel 1893 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Antunes 50′, D. Kutesa 61′, P. Otele 73′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Servette FC mal 38% držanie lopty, FC Basel 1893 mal 62%. Servette FC mal 14 striel (3 na bránu), FC Basel 1893 mal 11 (7 na bránu). Servette FC urobil 4 striedaní, FC Basel 1893 urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Anton Kade 36′).

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC Basel 1893 vzájomné výsledky

25 stretnutí
Servette FC
5
výhier
Remízy
9
FC Basel 1893
11
výhier
Góly spolu
82 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
15/25 · 60%
Nad 2,5
16/25 · 64%

Aktuálna forma

Servette FC

WWDWWL

FC Basel 1893

WLLDWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026