Menu

Lausanne vs Bsc Young Boys

Stade de la Tuilière, Lausanne1. februára 2025 o 18:00
Domáci

Lausanne

12
Rozhodca: S. Schärer

Udalosti zápasu

Lausanne
BSC Young Boys
Výkop
1′
J. Monteiro

asistencia: F. Ugrinic

VAR
11′Penalty confirmed
12′
F. Ugrinic

Penalty

37′Cédric Itten
Polčas
50′
F. UgrinicŁ. Łakomy
M. Poaty

asistencia: F. Diabaté

61′
J. RocheA. Bernede
63′
K. SèneA. Ajdini
63′
T. OkouA. Balde
63′
63′
C. FassnachtE. Colley
63′
A. VirginiusM. Chaiwa
Fousseni Diabaté66′
F. DiabatéI. Parra
79′
M. PoatyS. Fofana
79′
88′
C. IttenM. Elia
Koba Koindredi90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
9Shots off Goal5
20Total Shots7
7Blocked Shots0
14Shots insidebox5
6Shots outsidebox2
12Fouls19
7Corner Kicks5
1Offsides0
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
415Total passes332
324Passes accurate238
78%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lausanne je 6.88, v porovnaní s 6.91 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lausanne je K. Letica (7.14), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lausanne prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 8 asistenciami, na čele s O. Custodio (3G). U BSC Young Boys je to 29 gólov a 22 asistencií s lídrom C. Fassnacht (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lausanne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lausanne nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lausanne nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Lausanne a 80% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lausanne nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 27 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lausanne je 27.4 (najmladší: J. Roche (24), najstarší: N. Dussenne (33)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.2 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lausanne majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lausanne4-3-34-4-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
25Letica10Custodio14Mouanga6Dussenne18Poaty80Sanches8Roche5Koindre.92Okou9Sène11Diabaté33Keller24Athekame13Camara23Benito3Hadjam16Fassnac.45Ravelos.7Ugrinic77Monteiro21Virgini.9Itten

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

Náhradníci

Tréner: G. Contini

LausanneSila pozíciíBSC Young Boys
6.88
Ø Hodnotenie
6.91
7.14Brankár (1 v 1)7.24
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (4 v 4)7.00
5G 7A2G 5A
6.95Záložník (3 v 4)6.79
3G 1A20G 10A
6.70Útočník (3 v 2)6.87
3G 0A7G 7A
Lausanne4-3-3
25BrankárK. Letica7.1
10ObrancaO. Custodio6.93G4A
14ObrancaK. Mouanga7.01G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.81G2A
80ZáložníkA. Sanches
8ZáložníkJ. Roche7.03G1A
5ZáložníkK. Koindredi
92ÚtočníkT. Okou
9ÚtočníkK. Sène6.73G
11ÚtočníkF. Diabaté
BSC Young Boys4-4-2
33BrankárM. Keller7.2
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
16ZáložníkC. Fassnacht7.016G7A
45ZáložníkR. Raveloson6.7
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
21ÚtočníkA. Virginius6.94G7A
9ÚtočníkC. Itten6.83G

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal Lausanne 2:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: J. Monteiro 1′, F. Ugrinic 12′ (pen.), M. Poaty 61′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Lausanne mal 56% držanie lopty, BSC Young Boys mal 44%. Lausanne mal 20 striel (4 na bránu), BSC Young Boys mal 7 (2 na bránu). Lausanne urobil 5 striedaní, BSC Young Boys urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Loris Benito 11′).

Rivalita od 2016

Lausanne vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

27 stretnutí
Lausanne
5
výhier
Remízy
4
BSC Young Boys
18
výhier
Góly spolu
101 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
19/27 · 70%

Aktuálna forma

Lausanne

LLLWLW

BSC Young Boys

WLLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026