Menu

Fc St Gallen vs Lausanne

kybunpark, St. Gallen26. januára 2025 o 14:15
32
Hostia

Lausanne

Rozhodca: A. Dudic
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC ST. Gallen
Lausanne
Výkop
3′
K. Sène
VAR
5′Goal confirmed
L. Görtler

asistencia: B. Toma

11′
17′Raoul Giger
30′Abdou Karim Sow
VAR
30′Card upgrade
33′
F. DiabatéK. Mouanga
Polčas
46′
J. RocheK. Koindredi
Chima Okoroji47′
48′
A. Sanches

asistencia: T. Okou

C. Witzig

asistencia: L. Görtler

57′
63′
A. BernedeO. Custodio
63′
K. SèneA. Ajdini
L. GörtlerJordi Quintillà
71′
W. Geubbels

asistencia: B. Toma

71′
79′
T. OkouA. Balde
B. TomaF. Mambimbi
81′
W. GeubbelsM. Cisse
81′
Mihailo Stevanović86′
K. CsobothK. Faber
89′
C. WitzigVíctor Ruiz
89′
Goal cancelled90+4′
VAR
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
4Shots off Goal6
17Total Shots13
4Blocked Shots3
13Shots insidebox11
4Shots outsidebox2
7Fouls10
5Corner Kicks6
4Offsides2
51%Ball Possession49%
2Yellow Cards1
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves6
366Total passes348
290Passes accurate266
79%Passes %76%
2.65expected_goals1.53
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC ST. Gallen je 7.04, v porovnaní s 6.85 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC ST. Gallen je W. Geubbels (8.50), u Lausanne je to K. Letica (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC ST. Gallen prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 16 asistenciami, na čele s L. Görtler (8G). U Lausanne je to 8 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Roche (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC ST. Gallen nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC ST. Gallen nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 5 u Lausanne s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC ST. Gallen nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 8.50, v porovnaní s 1 u Lausanne s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u FC ST. Gallen a 75% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC ST. Gallen nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC ST. Gallen je 26.3 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: L. Görtler (31)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 26.5 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC ST. Gallen majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 21 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC ST. Gallen4-2-3-14-2-3-1Lausanne
GKDEFMIDFWD
1Zigi28Vanderm.5Ambrosi.4Stanić36Okoroji16Görtler64Stevano.24Toma7Witzig77Csoboth9Geubbels25Letica34Giger71Sow6Dussenne18Poaty8Roche24Bernede92Okou80Sanches11Diabaté9Sène

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

FC ST. GallenSila pozíciíLausanne
7.04
Ø Hodnotenie
6.85
7.44Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.76
7G 6A2G 3A
6.84Záložník (5 v 5)6.94
13G 10A3G 1A
8.50Útočník (1 v 1)6.70
3G 0A3G 0A
FC ST. Gallen4-2-3-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
24ZáložníkB. Toma
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
77ZáložníkK. Csoboth6.6
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G
Lausanne4-2-3-1
25BrankárK. Letica7.2
34ObrancaR. Giger
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
92ZáložníkT. Okou
80ZáložníkA. Sanches
11ZáložníkF. Diabaté
9ÚtočníkK. Sène6.73G

Prehľad zápasu

FC ST. Gallen zdolal Lausanne 3:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: K. Sène 3′, L. Görtler 11′, A. Sanches 48′, C. Witzig 57′, W. Geubbels 71′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. FC ST. Gallen mal 51% držanie lopty, Lausanne mal 49%. FC ST. Gallen mal 17 striel (9 na bránu), Lausanne mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: FC ST. Gallen 2.65 — Lausanne 1.53. FC ST. Gallen urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Mamadou Kaly Sene 5′), Card upgrade (Abdou Karim Sow 30′), Goal cancelled (Moustapha Cissé 90′).

Rivalita od 2016

FC ST. Gallen vs Lausanne vzájomné výsledky

24 stretnutí
FC ST. Gallen
14
výhier
Remízy
4
Lausanne
6
výhier
Góly spolu
81 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
12/24 · 50%
Nad 2,5
15/24 · 63%

Aktuálna forma

FC ST. Gallen

LWWDWD

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026