Menu

Grasshoppers vs Bsc Young Boys

Stadion Letzigrund, Zürich25. januára 2025 o 18:00
00
Rozhodca: L. Piccolo

Udalosti zápasu

Grasshoppers
BSC Young Boys
Výkop
Polčas
46′
A. VirginiusS. Ganvoula
Adama Bojang

Missed Penalty

48′
E. MaurinB. Lasme
57′
A. BojangN. Muci
57′
63′
C. IttenJ. Monteiro
63′
E. ColleyD. Males
Amir Abrashi65′
66′Silvère Ganvoula
N. IrankundaT. Verón Lupi
76′
80′
K. ImeriR. Raveloson
A. AbrashiI. Hassane
87′
S. KittelD. Abels
87′
90+2′
L. BlumZ. Athekame
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
2Shots off Goal12
11Total Shots24
2Blocked Shots11
8Shots insidebox13
3Shots outsidebox11
11Fouls10
6Corner Kicks6
0Offsides0
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
299Total passes481
201Passes accurate382
67%Passes %79%
2.47expected_goals1.52
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grasshoppers je 6.92, v porovnaní s 6.91 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grasshoppers je M. Paskotši (7.15), u BSC Young Boys je to M. Keller (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grasshoppers prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Paskotši (1G). U BSC Young Boys je to 12 gólov a 14 asistencií s lídrom A. Virginius (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grasshoppers nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grasshoppers nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u BSC Young Boys s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grasshoppers nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u BSC Young Boys s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Grasshoppers a 83% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grasshoppers nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 19 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grasshoppers je 25.4 (najmladší: T. Meyer (21), najstarší: A. Abrashi (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 25.5 (najmladší: T. Zoukrou (22), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grasshoppers majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grasshoppers4-4-24-4-2BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
71Hammel22Schmitz26Paskotši15Seko16Persson66Irankun.53Meyer6Abrashi8Kittel25Bojang20Maurin33Keller27Blum4Zoukrou23Benito3Hadjam21Virgini.7Ugrinic30Lauper10Imeri9Itten11Colley

Náhradníci

Tréner: T. Oral

Náhradníci

Tréner: G. Contini

GrasshoppersSila pozíciíBSC Young Boys
6.92
Ø Hodnotenie
6.91
7.00Brankár (1 v 1)7.24
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (4 v 4)6.93
1G 0A2G 5A
6.77Záložník (4 v 4)6.87
1G 1A5G 9A
Útočník (2 v 2)6.79
0G 0A5G 0A
Grasshoppers4-4-2
71BrankárJ. Hammel7.0
22ObrancaB. Schmitz
26ObrancaM. Paskotši7.21G
15ObrancaA. Seko
16ObrancaN. Persson
66ZáložníkN. Irankunda
53ZáložníkT. Meyer6.81G1A
6ZáložníkA. Abrashi6.7
8ZáložníkS. Kittel
25ÚtočníkA. Bojang
20ÚtočníkE. Maurin
BSC Young Boys4-4-2
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum
4ObrancaT. Zoukrou6.6
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
30ZáložníkS. Lauper7.11G2A
10ZáložníkK. Imeri6.8
9ÚtočníkC. Itten6.83G
11ÚtočníkE. Colley6.72G

Prehľad zápasu

Grasshoppers a BSC Young Boys remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Adama Bojang 48′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Grasshoppers mal 38% držanie lopty, BSC Young Boys mal 62%. Grasshoppers mal 11 striel (7 na bránu), BSC Young Boys mal 24 (1 na bránu). Očakávané góly: Grasshoppers 2.47 — BSC Young Boys 1.52. Grasshoppers urobil 5 striedaní, BSC Young Boys urobil 5.

Rivalita od 2016

Grasshoppers vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

29 stretnutí
Grasshoppers
6
výhier
Remízy
7
BSC Young Boys
16
výhier
Góly spolu
92 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
15/29 · 52%
Nad 2,5
16/29 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 26 v 2025

Aktuálna forma

Grasshoppers

LLLWLL

BSC Young Boys

WLLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026