Menu

Bsc Young Boys vs Fc Winterthur

Stadion Wankdorf, Bern18. januára 2025 o 18:00
00
Rozhodca: U. Schnyder

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC Winterthur
Výkop
Polčas
Tanguy Zoukrou57′
D. MalesA. Virginius
65′
C. IttenS. Ganvoula
65′
68′
L. ZuffiS. Cueni
68′
F. FreiS. Diaby
68′
A. BaroanL. Bajrami
E. ColleyK. Imeri
74′
F. UgrinicC. Niasse
74′
76′
M. Di GiustoA. Durrer
J. MonteiroM. Elia
83′
88′
T. SchättinB. Stillhart
Silvère Ganvoula90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
11Shots off Goal3
25Total Shots7
7Blocked Shots2
15Shots insidebox4
10Shots outsidebox3
7Fouls5
11Corner Kicks3
1Offsides1
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
576Total passes322
515Passes accurate238
89%Passes %74%
1.53expected_goals1.07
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.89, v porovnaní s 6.75 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.24), u FC Winterthur je to S. Kapino (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 10 asistenciami, na čele s D. Males (7G). U FC Winterthur je to 5 gólov a 6 asistencií s lídrom R. Schneider (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.59. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 73% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 21 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 25.4 (najmladší: T. Zoukrou (22), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 27.7 (najmladší: L. Lüthi (22), najstarší: L. Zuffi (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 23 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-2-3-14-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
33Keller27Blum4Zoukrou23Benito3Hadjam7Ugrinic8Łakomy39Males11Colley77Monteiro9Itten1Kapino24Sidler16Arnold21Lüthi3Schättin6Schneid.7Zuffi19Ulrich10Giusto20Frei28Baroan

Náhradníci

Tréner: G. Contini

Náhradníci

Tréner: U. Forte

BSC Young BoysSila pozíciíFC Winterthur
6.89
Ø Hodnotenie
6.75
7.24Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)6.59
2G 5A2G 2A
6.82Záložník (5 v 5)6.70
13G 5A3G 4A
6.85Útočník (1 v 1)
3G 0A0G 0A
BSC Young Boys4-2-3-1
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum
4ObrancaT. Zoukrou6.6
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
39ZáložníkD. Males7.07G2A
11ZáložníkE. Colley6.72G
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
9ÚtočníkC. Itten6.83G
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
16ObrancaR. Arnold6.51G
21ObrancaL. Lüthi6.6
3ObrancaT. Schättin
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
19ZáložníkD. Ulrich6.41A
10ZáložníkM. Di Giusto
20ZáložníkF. Frei
28ÚtočníkA. Baroan

Prehľad zápasu

BSC Young Boys a FC Winterthur remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. BSC Young Boys mal 65% držanie lopty, FC Winterthur mal 35%. BSC Young Boys mal 25 striel (7 na bránu), FC Winterthur mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 1.53 — FC Winterthur 1.07. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2020

BSC Young Boys vs FC Winterthur vzájomné výsledky

15 stretnutí
BSC Young Boys
11
výhier
Remízy
3
FC Winterthur
1
výhier
Góly spolu
61 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
11/15 · 73%
Nad 2,5
11/15 · 73%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026