Menu

Servette Fc vs Fc St Gallen

Stade de Genève, Lancy18. januára 2025 o 20:30
11
Rozhodca: A. Kanagasingam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Servette FC
FC ST. Gallen
Výkop
44′Noah Yannick
Yoan Severin45′
Polčas
Alexis Antunes46′
47′
W. Geubbels

asistencia: C. Akolo

50′Stephan Ambrosius
61′
C. AkoloC. Witzig
68′
W. GeubbelsM. Cisse
A. AntunesT. Ouattara
69′
G. OndouaT. Magnin
69′
69′
B. TomaK. Faber
S. Rouiller

asistencia: T. Cognat

70′
E. CrivelliJ. Guillemenot
77′
84′
K. CsobothF. Mambimbi
84′
M. StevanovićL. Görtler
Miroslav Stevanović89′
D. KutesaU. Simbakoli
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
8Shots off Goal4
24Total Shots9
11Blocked Shots1
16Shots insidebox5
8Shots outsidebox4
5Fouls14
11Corner Kicks3
2Offsides1
62%Ball Possession38%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
474Total passes304
371Passes accurate198
78%Passes %65%
1.95expected_goals1.13
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.79, v porovnaní s 7.07 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC ST. Gallen je to W. Geubbels (8.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 16 asistenciami, na čele s M. Stevanović (14G). U FC ST. Gallen je to 8 gólov a 3 asistencií s lídrom W. Geubbels (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u FC ST. Gallen s priemerom 8.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Servette FC a 69% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 20 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 30.4 (najmladší: A. Antunes (25), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 25.9 (najmladší: N. Yannick (21), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 14 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-2-3-14-2-3-1FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
1Mall3Tsunemo.4Rouiller19Severin18Mazikou8Cognat5Ondoua9Stevano.10Antunes17Kutesa27Crivelli1Zigi28Vanderm.5Ambrosi.4Stanić14Yannick64Stevano.8Quintil.24Toma10Akolo77Csoboth9Geubbels

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

Servette FCSila pozíciíFC ST. Gallen
6.79
Ø Hodnotenie
7.07
6.73Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.75
4G 5A4G 3A
6.82Záložník (5 v 5)6.80
17G 11A1G 0A
Útočník (1 v 1)8.50
0G 0A3G 0A
Servette FC4-2-3-1
1BrankárJ. Mall6.7
3ObrancaK. Tsunemoto
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
18ObrancaB. Mazikou6.74A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
5ZáložníkG. Ondoua6.5
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
10ZáložníkA. Antunes6.41G
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli
FC ST. Gallen4-2-3-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
5ObrancaS. Ambrosius6.41A
4ObrancaJ. Stanić7.02G
14ObrancaN. Yannick
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
24ZáložníkB. Toma
10ZáložníkC. Akolo
77ZáložníkK. Csoboth6.6
9ÚtočníkW. Geubbels8.53G

Prehľad zápasu

Servette FC a FC ST. Gallen remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: W. Geubbels 47′, S. Rouiller 70′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Servette FC mal 62% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 38%. Servette FC mal 24 striel (5 na bránu), FC ST. Gallen mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 1.95 — FC ST. Gallen 1.13. Servette FC urobil 4 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

26 stretnutí
Servette FC
6
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
12
výhier
Góly spolu
69 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
10/26 · 38%

Aktuálna forma

Servette FC

WDWWDW

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026