Menu

Bsc Young Boys vs Fc St Gallen

Stadion Wankdorf, Bern1. decembra 2024 o 16:30
31
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC ST. Gallen
Výkop
16′Lukas Görtler
D. Males
23′
C. Itten
26′
Polčas
46′
C. OkorojiN. Yannick
46′
F. MambimbiB. Toma
53′
M. Cisse

asistencia: C. Witzig

64′Noah Yannick
VAR
64′Card upgrade
D. MalesE. Colley
66′
A. VirginiusS. Ganvoula
66′
66′
C. KonietzkeK. Faber
69′Christian Witzig
F. UgrinicC. Niasse
82′
J. MonteiroK. Imeri
82′
Cédric Itten84′
85′
C. WitzigK. Csoboth
85′
M. CisseC. Akolo
Kastriot Imeri89′
J. HadjamL. Blum
90+5′
S. Ganvoula

asistencia: C. Itten

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal3
10Shots off Goal3
26Total Shots10
4Blocked Shots4
19Shots insidebox6
7Shots outsidebox4
11Fouls4
5Corner Kicks3
4Offsides0
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves9
503Total passes342
430Passes accurate244
85%Passes %71%
4.33expected_goals1.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.90, v porovnaní s 6.92 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je J. Hadjam (7.20), u FC ST. Gallen je to L. Zigi (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 19 asistenciami, na čele s D. Males (7G). U FC ST. Gallen je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom L. Görtler (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 1 u FC ST. Gallen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 70% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 28 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 26.1 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 26.3 (najmladší: C. Konietzke (19), najstarší: L. Görtler (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 25 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-4-24-3-2-1FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos24Athekame30Lauper23Benito3Hadjam39Males7Ugrinic8Łakomy21Virgini.77Monteiro9Itten1Zigi28Vanderm.15Diaby20Vallci36Okoroji16Görtler64Stevano.63Konietz.18Mambimbi7Witzig11Cisse

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

Náhradníci

Tréner: E. Maaßen

BSC Young BoysSila pozíciíFC ST. Gallen
6.90
Ø Hodnotenie
6.92
6.80Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (4 v 4)6.82
3G 7A5G 6A
6.87Záložník (4 v 5)6.85
11G 9A14G 10A
6.80Útočník (2 v 1)
7G 3A0G 0A
BSC Young Boys4-4-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
24ObrancaZ. Athekame6.8
30ObrancaS. Lauper7.11G2A
23ObrancaL. Benito7.01A
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
39ZáložníkD. Males7.07G2A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
8ZáložníkŁ. Łakomy6.9
21ZáložníkA. Virginius6.94G7A
77ÚtočníkJ. Monteiro6.84G3A
9ÚtočníkC. Itten6.83G
FC ST. Gallen4-3-2-1
1BrankárL. Zigi7.4
28ObrancaH. Vandermersch6.82G2A
15ObrancaA. Diaby
20ObrancaA. Vallci6.71A
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
63ZáložníkC. Konietzke6.71G
18ZáložníkF. Mambimbi
7ZáložníkC. Witzig6.94G3A
11ÚtočníkM. Cisse

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC ST. Gallen 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: D. Males 23′, C. Itten 26′, M. Cisse 53′, S. Ganvoula 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. BSC Young Boys mal 60% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 40%. BSC Young Boys mal 26 striel (12 na bránu), FC ST. Gallen mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 4.33 — FC ST. Gallen 1.25. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Noah Yannick 64′).

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

39 stretnutí
BSC Young Boys
22
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
9
výhier
Góly spolu
149 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
29/39 · 74%
Nad 2,5
31/39 · 79%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2019

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026