Menu

Grasshoppers vs Fc Winterthur

Stadion Letzigrund, Zürich23. novembra 2024 o 18:00
11
Rozhodca: A. Kanagasingam
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Grasshoppers
FC Winterthur
Výkop
Giotto Morandi32′
Benno Schmitz33′
Evans Fabrice Maurin34′
38′Tobias Schättin
Polčas
63′
M. Di GiustoA. Durrer
64′
A. BaroanL. Bajrami
Sonny Kittel65′
Ayumu Seko65′
67′
Nishan Burkart

Missed Penalty

E. MaurinN. Muci
73′
76′Adrian Durrer
76′Fabian Frei
N. Muci

asistencia: B. Schmitz

78′
80′Remo Arnold
86′
T. SchättinL. Zuffi
87′
G. LekajR. Schneider
87′
J. LukembilaB. Fofana
S. KittelP. Schürpf
89′
Lee Young-JunAsumah Abubakar
89′
90+1′
R. Arnold

asistencia: N. Burkart

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal5
9Shots off Goal3
19Total Shots11
4Blocked Shots3
14Shots insidebox8
5Shots outsidebox3
10Fouls10
10Corner Kicks3
3Offsides0
51%Ball Possession49%
5Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
403Total passes402
336Passes accurate317
83%Passes %79%
2.39expected_goals1.34
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grasshoppers je 6.85, v porovnaní s 6.72 u FC Winterthur. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grasshoppers je M. Paskotši (7.15), u FC Winterthur je to S. Kapino (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grasshoppers prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Lee Young-Jun (2G). U FC Winterthur je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom N. Burkart (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grasshoppers nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.15, zatiaľ čo FC Winterthur má 4 obrancov s priemerom 6.37. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grasshoppers nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u FC Winterthur s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grasshoppers nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 1 u FC Winterthur s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Grasshoppers a 73% u FC Winterthur. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grasshoppers nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 9 u FC Winterthur. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grasshoppers je 25.6 (najmladší: M. Paskotši (22), najstarší: A. Abrashi (35)), zatiaľ čo FC Winterthur má priemer 28.6 (najmladší: N. Burkart (25), najstarší: S. Kapino (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grasshoppers majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 20 u FC Winterthur. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grasshoppers4-3-34-2-3-1FC Winterthur
GKDEFMIDFWD
71Hammel22Schmitz26Paskotši15Seko16Persson10Morandi6Abrashi7Ndenge20Maurin18Young-J.8Kittel1Kapino4Stillha.23Lekaj5Mühl3Schättin11Frei16Arnold99Burkart10Giusto90Lukembi.28Baroan

Náhradníci

Tréner: T. Oral

Náhradníci

Tréner: O. Zaric

GrasshoppersSila pozíciíFC Winterthur
6.85
Ø Hodnotenie
6.72
7.00Brankár (1 v 1)7.35
0G 0A0G 0A
7.15Obranca (4 v 4)6.37
1G 0A0G 0A
6.71Záložník (3 v 5)6.77
0G 0A5G 2A
6.54Útočník (3 v 1)
2G 1A0G 0A
Grasshoppers4-3-3
71BrankárJ. Hammel7.0
22ObrancaB. Schmitz
26ObrancaM. Paskotši7.21G
15ObrancaA. Seko
16ObrancaN. Persson
10ZáložníkG. Morandi
6ZáložníkA. Abrashi6.7
7ZáložníkT. Ndenge
20ÚtočníkE. Maurin
18ÚtočníkLee Young-Jun6.52G1A
8ÚtočníkS. Kittel
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
4ObrancaB. Stillhart6.3
23ObrancaG. Lekaj
5ObrancaL. Mühl6.5
3ObrancaT. Schättin
11ZáložníkF. Frei
16ZáložníkR. Arnold6.51G
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
10ZáložníkM. Di Giusto
90ZáložníkJ. Lukembila
28ÚtočníkA. Baroan

Prehľad zápasu

Grasshoppers a FC Winterthur remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Nishan Burkart 67′, N. Muci 78′, R. Arnold 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet. Grasshoppers mal 51% držanie lopty, FC Winterthur mal 49%. Grasshoppers mal 19 striel (6 na bránu), FC Winterthur mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Grasshoppers 2.39 — FC Winterthur 1.34. Grasshoppers urobil 3 striedaní, FC Winterthur urobil 5.

Rivalita od 2019

Grasshoppers vs FC Winterthur vzájomné výsledky

22 stretnutí
Grasshoppers
7
výhier
Remízy
5
FC Winterthur
10
výhier
Góly spolu
58 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
11/22 · 50%
Nad 2,5
10/22 · 45%

Aktuálna forma

Grasshoppers

LLLWLL

FC Winterthur

DLLLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026