Menu

Fc Winterthur vs Lausanne

Stadion Schützenwiese, Winterthur9. novembra 2024 o 18:00
Domáci

FC Winterthur

10
Hostia

Lausanne

Rozhodca: N. Gianforte

Udalosti zápasu

FC Winterthur
Lausanne
Výkop
Polčas
R. ArnoldA. Durrer
46′
46′
A. AjdiniK. Sène
46′
K. MouangaR. Giger
F. Frei

asistencia: J. Lukembila

51′
61′
A. BernedeK. Koindredi
61′
F. DiabatéK. de la Fuente
A. BaroanL. Bajrami
65′
66′Mamadou Kaly Sene
68′Noë Dussenne
Tobias Schättin75′
N. BurkartB. Fofana
80′
81′
J. RocheF. Oviedo
S. SidlerB. Stillhart
86′
M. Di GiustoM. Araz
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
1Shots off Goal6
8Total Shots11
3Blocked Shots3
5Shots insidebox4
3Shots outsidebox7
9Fouls11
5Corner Kicks2
0Offsides0
45%Ball Possession55%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
378Total passes451
245Passes accurate343
65%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.79, v porovnaní s 6.85 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je S. Kapino (7.35), u Lausanne je to K. Letica (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s N. Burkart (4G). U Lausanne je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom J. Roche (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 3 u Lausanne s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Lausanne s priemerom 6.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u FC Winterthur a 77% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 27.8 (najmladší: N. Burkart (25), najstarší: S. Kapino (31)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 26.6 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 26 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-3-3Lausanne
GKDEFMIDFWD
1Kapino24Sidler23Lekaj5Mühl3Schättin16Arnold11Frei99Burkart10Giusto90Lukembi.28Baroan25Letica14Mouanga71Sow6Dussenne18Poaty80Sanches8Roche24Bernede92Okou7Ajdini11Diabaté

Náhradníci

Tréner: O. Zaric

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

FC WinterthurSila pozíciíLausanne
6.79
Ø Hodnotenie
6.85
7.35Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)6.82
1G 2A3G 4A
6.77Záložník (5 v 3)6.94
5G 2A3G 1A
Útočník (1 v 3)6.52
0G 0A1G 1A
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
24ObrancaS. Sidler6.61G2A
23ObrancaG. Lekaj
5ObrancaL. Mühl6.5
3ObrancaT. Schättin
16ZáložníkR. Arnold6.51G
11ZáložníkF. Frei
99ZáložníkN. Burkart7.04G2A
10ZáložníkM. Di Giusto
90ZáložníkJ. Lukembila
28ÚtočníkA. Baroan
Lausanne4-3-3
25BrankárK. Letica7.2
14ObrancaK. Mouanga7.01G1A
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
80ZáložníkA. Sanches
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
92ÚtočníkT. Okou
7ÚtočníkA. Ajdini6.51G1A
11ÚtočníkF. Diabaté

Prehľad zápasu

FC Winterthur zdolal Lausanne 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: F. Frei 51′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Winterthur mal 45% držanie lopty, Lausanne mal 55%. FC Winterthur mal 8 striel (4 na bránu), Lausanne mal 11 (2 na bránu). FC Winterthur urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Winterthur vs Lausanne vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Winterthur
1
výhier
Remízy
0
Lausanne
2
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
3/3 · 100%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026