Menu

Yverdon Sport vs Lausanne

Stade Municipal, Yverdon-les-Bains29. októbra 2024 o 20:30
03
Hostia

Lausanne

Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

Yverdon Sport
Lausanne
Výkop
Polčas
D. LembikisaF. Sylla
46′
M. ŁęgowskiD. Kacuri
46′
51′
A. Bernede
57′
F. Diabaté

asistencia: K. Sène

64′Abdou Karim Sow
B. CéspedesJ. Gnakpa
64′
Mauro RodriguesM. Ntelo
64′
66′
K. Sène

asistencia: K. de la Fuente

72′
K. de la FuenteT. Okou
72′
A. BernedeK. Koindredi
74′Mamadou Kaly Sene
M. TijaniA. Avdić
74′
79′
M. PoatyM. Polster
79′
K. SèneA. Ajdini
87′Koba Koindredi
87′
N. DussenneD. Ngonzo
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal10
6Shots off Goal5
9Total Shots23
2Blocked Shots8
6Shots insidebox14
3Shots outsidebox9
13Fouls14
1Corner Kicks19
0Offsides0
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves1
367Total passes489
295Passes accurate423
80%Passes %87%
0.92expected_goals1.85
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yverdon Sport je 6.73, v porovnaní s 6.83 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yverdon Sport je P. Bernardoni (6.78), u Lausanne je to K. Letica (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yverdon Sport prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Mauro Rodrigues (1G). U Lausanne je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom J. Roche (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yverdon Sport nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yverdon Sport nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 4 u Lausanne s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yverdon Sport nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Lausanne s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Yverdon Sport a 77% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yverdon Sport nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yverdon Sport je 25.3 (najmladší: M. Aké (24), najstarší: P. Bernardoni (28)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 26.0 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yverdon Sport majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 20 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yverdon Sport5-4-14-4-2Lausanne
GKDEFMIDFWD
40Bernard.9Aké32Sauthier25Marques2Tijani6Pogam45Lembiki.8Łęgowski10Céspedes7Rodrigu.21Komano25Letica14Mouanga71Sow6Dussenne18Poaty11Diabaté8Roche24Bernede23Fuente80Sanches9Sène

Náhradníci

Tréner: A. Mangiarratti

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

Yverdon SportSila pozíciíLausanne
6.73
Ø Hodnotenie
6.83
6.78Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
Obranca (5 v 4)6.82
0G 0A3G 4A
6.67Záložník (4 v 4)6.75
1G 2A3G 1A
Útočník (1 v 2)6.70
0G 0A3G 0A
Yverdon Sport5-4-1
40BrankárP. Bernardoni6.8
9ObrancaM. Aké
32ObrancaA. Sauthier
25ObrancaChristian Marques
2ObrancaM. Tijani
6ObrancaW. Le Pogam
45ZáložníkD. Lembikisa
8ZáložníkM. Łęgowski
10ZáložníkB. Céspedes
7ZáložníkMauro Rodrigues6.71G2A
21ÚtočníkH. Komano
Lausanne4-4-2
25BrankárK. Letica7.2
14ObrancaK. Mouanga7.01G1A
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
11ZáložníkF. Diabaté
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
23ZáložníkK. de la Fuente6.5
80ÚtočníkA. Sanches
9ÚtočníkK. Sène6.73G

Prehľad zápasu

Lausanne zdolal Yverdon Sport 3:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Bernede 51′, F. Diabaté 57′, K. Sène 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Yverdon Sport mal 42% držanie lopty, Lausanne mal 58%. Yverdon Sport mal 9 striel (1 na bránu), Lausanne mal 23 (10 na bránu). Očakávané góly: Yverdon Sport 0.92 — Lausanne 1.85. Yverdon Sport urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 5.

Rivalita od 2022

Yverdon Sport vs Lausanne vzájomné výsledky

11 stretnutí
Yverdon Sport
5
výhier
Remízy
1
Lausanne
5
výhier
Góly spolu
37 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Yverdon Sport

LWDLWW

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026