Menu

Servette Fc vs Fc Luzern

Stade de Genève, Lancy31. októbra 2024 o 20:30
22
Hostia

FC Luzern

Rozhodca: S. Horisberger

Udalosti zápasu

Servette FC
FC Luzern
Výkop
M. Stevanović

asistencia: E. Crivelli

29′
37′
L. Jaquez

asistencia: L. Villiger

Polčas
46′
T. KlidjeA. Grbic
K. AdamsT. Magnin
61′
A. BaronJ. von Moos
61′
75′
D. RrudhaniK. Spadanuda
77′
K. Spadanuda

asistencia: L. Winkler

D. Kutesa
79′
M. StevanovićG. Ondoua
82′
83′
L. VilligerA. Vasovic
D. DoulineU. Simbakoli
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
9Shots off Goal5
23Total Shots10
4Blocked Shots1
22Shots insidebox9
1Shots outsidebox1
10Fouls12
5Corner Kicks3
4Offsides2
65%Ball Possession35%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
588Total passes306
490Passes accurate210
83%Passes %69%
3.74expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Servette FC je 6.89, v porovnaní s 6.70 u FC Luzern. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Servette FC je T. Cognat (7.26), u FC Luzern je to P. Loretz (6.95).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Servette FC prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 15 asistenciami, na čele s M. Stevanović (14G). U FC Luzern je to 10 gólov a 11 asistencií s lídrom L. Villiger (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Servette FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo FC Luzern má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Servette FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.06, oproti 4 u FC Luzern s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Servette FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC Luzern s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Servette FC a 73% u FC Luzern. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Servette FC nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 27 u FC Luzern. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Servette FC je 31.7 (najmladší: T. Cognat (27), najstarší: S. Rouiller (35)), zatiaľ čo FC Luzern má priemer 24.9 (najmladší: P. Loretz (22), najstarší: S. Knezevic (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Servette FC majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 25 u FC Luzern. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Servette FC4-2-3-14-3-1-2FC Luzern
GKDEFMIDFWD
32Frick3Tsunemo.25Adams4Rouiller19Severin28Douline6Baron9Stevano.8Cognat17Kutesa27Crivelli1Loretz2Ottiger4Jaquez5Knezevic14Cigaņiks29Winkler8Stankov.20Dorn11Rrudhani27Villiger17Klidje

Náhradníci

Tréner: T. Häberli

Náhradníci

Tréner: M. Frick

Servette FCSila pozíciíFC Luzern
6.89
Ø Hodnotenie
6.70
6.39Brankár (1 v 1)6.95
0G 0A0G 0A
6.79Obranca (4 v 4)6.65
4G 1A2G 4A
7.06Záložník (5 v 4)6.63
20G 14A3G 4A
Útočník (1 v 2)6.75
0G 0A5G 3A
Servette FC4-2-3-1
32BrankárJ. Frick6.4
3ObrancaK. Tsunemoto
25ObrancaK. Adams
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
28ZáložníkD. Douline6.94G2A
6ZáložníkA. Baron6.91A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
27ÚtočníkE. Crivelli
FC Luzern4-3-1-2
1BrankárP. Loretz7.0
2ObrancaS. Ottiger6.51G1A
4ObrancaL. Jaquez
5ObrancaS. Knezevic6.7
14ObrancaA. Cigaņiks6.81G3A
29ZáložníkL. Winkler6.5
8ZáložníkA. Stanković
20ZáložníkP. Dorn6.73G4A
11ZáložníkD. Rrudhani
27ÚtočníkL. Villiger6.85G3A
17ÚtočníkT. Klidje

Prehľad zápasu

Servette FC a FC Luzern remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: M. Stevanović 29′, L. Jaquez 37′, K. Spadanuda 77′, D. Kutesa 79′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Servette FC mal 65% držanie lopty, FC Luzern mal 35%. Servette FC mal 23 striel (10 na bránu), FC Luzern mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Servette FC 3.74 — FC Luzern 1.21. Servette FC urobil 4 striedaní, FC Luzern urobil 3.

Rivalita od 2019

Servette FC vs FC Luzern vzájomné výsledky

25 stretnutí
Servette FC
13
výhier
Remízy
6
FC Luzern
6
výhier
Góly spolu
81 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
16/25 · 64%

Aktuálna forma

Servette FC

WDWWDW

FC Luzern

WWDLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026