Menu

Fc Winterthur vs Bsc Young Boys

Stadion Schützenwiese, Winterthur22. septembra 2024 o 16:30
Domáci

FC Winterthur

14
Hostia

BSC Young Boys

Rozhodca: L. Piccolo

Udalosti zápasu

FC Winterthur
BSC Young Boys
Výkop
32′
J. Monteiro

asistencia: D. Males

Fabian Frei41′
Polčas
L. Bajrami

asistencia: R. Schneider

47′
49′
J. Monteiro

asistencia: D. Males

56′
S. Ganvoula

asistencia: Z. Athekame

63′
Z. AthekameM. Chaiwa
R. SchneiderB. Fofana
64′
J. LukembilaC. Gomis
64′
68′
Abdu ContéJ. Hadjam
68′
D. MalesE. Colley
L. BajramiA. Baroan
75′
T. SchättinS. Sidler
75′
82′
C. NiasseS. Lauper
82′
M. EliaA. Virginius
85′
J. Monteiro

asistencia: L. Benito

Basil Stillhart90+2′
Christian Gomis90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal8
5Shots off Goal6
12Total Shots18
3Blocked Shots4
7Shots insidebox10
5Shots outsidebox8
10Fouls10
4Corner Kicks5
1Offsides0
39%Ball Possession61%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
355Total passes549
285Passes accurate483
80%Passes %88%
1.37expected_goals1.78
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Winterthur je 6.78, v porovnaní s 6.83 u BSC Young Boys. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Winterthur je S. Kapino (7.35), u BSC Young Boys je to L. Benito (6.94).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Winterthur prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s R. Schneider (2G). U BSC Young Boys je to 10 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Males (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Winterthur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.40, zatiaľ čo BSC Young Boys má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Winterthur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u BSC Young Boys s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Winterthur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u BSC Young Boys s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC Winterthur a 82% u BSC Young Boys. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Winterthur nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 14 u BSC Young Boys. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Winterthur je 29.8 (najmladší: R. Schneider (24), najstarší: L. Zuffi (35)), zatiaľ čo BSC Young Boys má priemer 26.8 (najmladší: Z. Athekame (21), najstarší: L. Benito (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Winterthur majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 16 u BSC Young Boys. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Winterthur4-2-3-14-2-3-1BSC Young Boys
GKDEFMIDFWD
1Kapino4Stillha.23Lekaj16Arnold3Schättin11Frei7Zuffi6Schneid.10Giusto90Lukembi.84Bajrami26Ballmoos24Athekame13Camara23Benito22Conté20Niasse7Ugrinic39Males15Elia77Monteiro35Ganvoula

Náhradníci

Tréner: O. Zaric

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

FC WinterthurSila pozíciíBSC Young Boys
6.78
Ø Hodnotenie
6.83
7.35Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.40Obranca (4 v 4)6.88
1G 0A0G 1A
6.87Záložník (5 v 5)6.80
3G 3A10G 4A
FC Winterthur4-2-3-1
1BrankárS. Kapino7.3
4ObrancaB. Stillhart6.3
23ObrancaG. Lekaj
16ObrancaR. Arnold6.51G
3ObrancaT. Schättin
11ZáložníkF. Frei
7ZáložníkL. Zuffi6.81G
6ZáložníkR. Schneider6.92G3A
10ZáložníkM. Di Giusto
90ZáložníkJ. Lukembila
84ÚtočníkL. Bajrami
BSC Young Boys4-2-3-1
26BrankárD. von Ballmoos6.8
24ObrancaZ. Athekame6.8
13ObrancaM. Camara
23ObrancaL. Benito6.91A
22ObrancaAbdu Conté
20ZáložníkC. Niasse
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
39ZáložníkD. Males6.96G1A
15ZáložníkM. Elia
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
35ÚtočníkS. Ganvoula

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC Winterthur 4:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: J. Monteiro 32′, L. Bajrami 47′, J. Monteiro 49′, S. Ganvoula 56′, J. Monteiro 85′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Winterthur mal 39% držanie lopty, BSC Young Boys mal 61%. FC Winterthur mal 12 striel (4 na bránu), BSC Young Boys mal 18 (8 na bránu). Očakávané góly: FC Winterthur 1.37 — BSC Young Boys 1.78. FC Winterthur urobil 4 striedaní, BSC Young Boys urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Winterthur vs BSC Young Boys vzájomné výsledky

3 stretnutí
FC Winterthur
0
výhier
Remízy
1
BSC Young Boys
2
výhier
Góly spolu
14 · 4.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

FC Winterthur

DLLLLW

BSC Young Boys

LLDDDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026