Menu

Lausanne vs Yverdon Sport

Stade de la Tuilière, Lausanne22. septembra 2024 o 14:15
Domáci

Lausanne

31
Rozhodca: M. Turkes

Udalosti zápasu

Lausanne
Yverdon Sport
Výkop
A. Sanches

asistencia: A. Ajdini

2′
12′Mateusz Łęgowski
T. Okou

asistencia: J. Roche

20′
33′
D. LembikisaD. Kacuri
33′
M. ŁęgowskiM. Baradji
Jamie Roche42′
Teddy Okou45+1′
Polčas
46′
J. GnakpaM. Ntelo
46′
F. GonzálezH. Komano
A. Sanches

asistencia: T. Okou

56′
Abdou Karim Sow58′
M. PoatyM. Polster
75′
F. DiabatéK. de la Fuente
75′
77′
M. Aké

Penalty

81′
N. GunnarssonA. Sauthier
Diogo CarracoK. Koindredi
82′
A. AjdiniK. Sène
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
11Shots off Goal6
20Total Shots11
3Blocked Shots1
15Shots insidebox5
5Shots outsidebox6
20Fouls12
4Corner Kicks2
1Offsides7
50%Ball Possession50%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
362Total passes363
257Passes accurate269
71%Passes %74%
3.10expected_goals1.33
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lausanne je 6.82, v porovnaní s 6.73 u Yverdon Sport. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lausanne je K. Letica (7.17), u Yverdon Sport je to P. Bernardoni (6.78).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lausanne prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 5 asistenciami, na čele s J. Roche (3G). U Yverdon Sport je to 1 gólov a 2 asistencií s lídrom Mauro Rodrigues (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lausanne nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Yverdon Sport má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lausanne nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 4 u Yverdon Sport s hodnotením —. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lausanne nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 3 u Yverdon Sport s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Lausanne a —% u Yverdon Sport. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lausanne nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Yverdon Sport. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lausanne je 26.3 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)), zatiaľ čo Yverdon Sport má priemer 25.3 (najmladší: Mauro Rodrigues (24), najstarší: P. Bernardoni (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lausanne majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 21 u Yverdon Sport. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lausanne4-4-23-4-3Yverdon Sport
GKDEFMIDFWD
25Letica34Giger71Sow6Dussenne18Poaty92Okou8Roche21Carraco11Diabaté80Sanches7Ajdini40Bernard.23Gunnars.25Marques4Diop45Lembiki.8Łęgowski24Gnakpa6Pogam7Rodrigu.15González9Aké

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

Náhradníci

Tréner: A. Mangiarratti

LausanneSila pozíciíYverdon Sport
6.82
Ø Hodnotenie
6.73
7.17Brankár (1 v 1)6.78
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)
2G 3A0G 0A
6.94Záložník (4 v 4)
3G 1A0G 0A
6.52Útočník (2 v 3)6.67
1G 1A1G 2A
Lausanne4-4-2
25BrankárK. Letica7.2
34ObrancaR. Giger
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
92ZáložníkT. Okou
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
21ZáložníkDiogo Carraco
11ZáložníkF. Diabaté
80ÚtočníkA. Sanches
7ÚtočníkA. Ajdini6.51G1A
Yverdon Sport3-4-3
40BrankárP. Bernardoni6.8
23ObrancaN. Gunnarsson
25ObrancaChristian Marques
4ObrancaD. Diop
45ZáložníkD. Lembikisa
8ZáložníkM. Łęgowski
24ZáložníkJ. Gnakpa
6ZáložníkW. Le Pogam
7ÚtočníkMauro Rodrigues6.71G2A
15ÚtočníkF. González
9ÚtočníkM. Aké

Prehľad zápasu

Lausanne zdolal Yverdon Sport 3:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: A. Sanches 2′, T. Okou 20′, A. Sanches 56′, M. Aké 77′ (pen.). Bolo udelených 5 žltých kariet. Lausanne mal 50% držanie lopty, Yverdon Sport mal 50%. Lausanne mal 20 striel (6 na bránu), Yverdon Sport mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Lausanne 3.10 — Yverdon Sport 1.33. Lausanne urobil 4 striedaní, Yverdon Sport urobil 5.

Rivalita od 2022

Lausanne vs Yverdon Sport vzájomné výsledky

11 stretnutí
Lausanne
5
výhier
Remízy
1
Yverdon Sport
5
výhier
Góly spolu
36 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Lausanne

LWLWLL

Yverdon Sport

LWDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026