Menu

Bsc Young Boys vs Lausanne

Stadion Wankdorf, Bern31. augusta 2024 o 20:30
11
Hostia

Lausanne

Rozhodca: A. Dudic

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
Lausanne
Výkop
Sandro Lauper42′
F. Ugrinic

asistencia: E. Colley

45+3′
Polčas
J. MonteiroA. Virginius
46′
S. LauperD. Males
46′
A. HusicM. Chaiwa
46′
Ebrima Colley57′
Jaouen Hadjam58′
60′
K. SèneF. Oviedo
60′
T. OkouK. de la Fuente
61′
A. BernedeDiogo Carraco
70′
K. Sow

asistencia: F. Diabaté

J. HadjamN. Persson
72′
Card upgrade75′
VAR
Tanguy Zoukrou76′
C. IttenZ. Athekame
79′
81′
M. PoatyM. Polster
84′
K. SowK. Mouanga
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal8
3Shots off Goal6
6Total Shots18
2Blocked Shots4
2Shots insidebox10
4Shots outsidebox8
18Fouls7
1Corner Kicks6
0Offsides1
53%Ball Possession47%
3Yellow Cards0
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
408Total passes340
309Passes accurate257
76%Passes %76%
0.18expected_goals2.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.89, v porovnaní s 6.85 u Lausanne. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je M. Keller (7.18), u Lausanne je to K. Letica (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 9 asistenciami, na čele s J. Monteiro (4G). U Lausanne je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom O. Custodio (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Lausanne má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 4 u Lausanne s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 2 u Lausanne s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u BSC Young Boys a 76% u Lausanne. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Lausanne. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 25.2 (najmladší: T. Zoukrou (22), najstarší: S. Lauper (29)), zatiaľ čo Lausanne má priemer 27.0 (najmladší: K. Sow (22), najstarší: N. Dussenne (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 22 u Lausanne. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-2-3-14-4-2Lausanne
GKDEFMIDFWD
33Keller27Blum4Zoukrou5Husic3Hadjam20Niasse30Lauper77Monteiro7Ugrinic11Colley9Itten25Letica10Custodio71Sow6Dussenne18Poaty92Okou8Roche24Bernede11Diabaté80Sanches9Sène

Náhradníci

Tréner: P. Rahmen

Náhradníci

Tréner: L. Magnin

BSC Young BoysSila pozíciíLausanne
6.89
Ø Hodnotenie
6.85
7.18Brankár (1 v 1)7.17
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.79
2G 4A5G 7A
6.83Záložník (5 v 4)6.94
7G 5A3G 1A
6.85Útočník (1 v 2)6.70
3G 0A3G 0A
BSC Young Boys4-2-3-1
33BrankárM. Keller7.2
27ObrancaL. Blum
4ObrancaT. Zoukrou6.6
5ObrancaA. Husic
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
20ZáložníkC. Niasse
30ZáložníkS. Lauper7.01G2A
77ZáložníkJ. Monteiro6.84G3A
7ZáložníkF. Ugrinic6.8
11ZáložníkE. Colley6.82G
9ÚtočníkC. Itten6.83G
Lausanne4-4-2
25BrankárK. Letica7.2
10ObrancaO. Custodio6.93G4A
71ObrancaK. Sow6.81G1A
6ObrancaN. Dussenne6.7
18ObrancaM. Poaty6.71G2A
92ZáložníkT. Okou
8ZáložníkJ. Roche6.93G1A
24ZáložníkA. Bernede
11ZáložníkF. Diabaté
80ÚtočníkA. Sanches
9ÚtočníkK. Sène6.73G

Prehľad zápasu

BSC Young Boys a Lausanne remizovali 1:1. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: F. Ugrinic 45′, K. Sow 70′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. BSC Young Boys mal 53% držanie lopty, Lausanne mal 47%. BSC Young Boys mal 6 striel (1 na bránu), Lausanne mal 18 (8 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 0.18 — Lausanne 2.64. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, Lausanne urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Tanguy Zoukrou 75′).

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs Lausanne vzájomné výsledky

27 stretnutí
BSC Young Boys
19
výhier
Remízy
3
Lausanne
5
výhier
Góly spolu
102 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
16/27 · 59%
Nad 2,5
20/27 · 74%

Aktuálna forma

BSC Young Boys

LLDDDW

Lausanne

LWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026