Menu

Hangzhou Greentown vs Shandong Luneng

Huanglong Sports Centre, Hangzhou27. októbra 2024 o 08:30
Rozhodca: Cui Yong

Udalosti zápasu

Hangzhou Greentown
Shandong Luneng
Výkop
16′
Xie Wenneng

asistencia: Zeca

J. Kouassi

asistencia: Cheng Jin

32′
Leonardo45+2′
Wang Yang

asistencia: Qian Jiegei

45+4′
Polčas
Sun GuowenYue Xin
46′
46′
Zheng ZhengMarcel Scalese
46′
Maiwulang MijitiCryzan
47′
Peng Xinli

asistencia: Cryzan

57′
Xie Wenneng

asistencia: Huang Zhengyu

Cheng JinD. Owusu-Sekyere
60′
Gu BinLi Tixiang
60′
67′
Tong LeiLiu Yang
67′
Xie WennengV. Qazaishvili
Qian JiegeiYao Junsheng
72′
74′
ZecaLi Yuanyi
Wang YangGao Di
87′
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal6
10Shots off Goal7
28Total Shots18
9Blocked Shots5
17Shots insidebox11
11Shots outsidebox7
10Fouls13
10Corner Kicks6
0Offsides1
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
526Total passes299
451Passes accurate212
86%Passes %71%
2.28expected_goals2.48
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hangzhou Greentown je 6.84, v porovnaní s 6.84 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hangzhou Greentown je Lucas Possignolo (7.08), u Shandong Luneng je to Zeca (7.66).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hangzhou Greentown prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 14 asistenciami, na čele s F. Andrijašević (10G). U Shandong Luneng je to 18 gólov a 20 asistencií s lídrom Zeca (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hangzhou Greentown nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hangzhou Greentown nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Shandong Luneng s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hangzhou Greentown nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 1 u Shandong Luneng s priemerom 7.66. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Hangzhou Greentown a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hangzhou Greentown nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 26 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hangzhou Greentown je 31.4 (najmladší: Wang Dongsheng (28), najstarší: F. Andrijašević (34)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 29.7 (najmladší: Maiwulang Mijiti (21), najstarší: Wang Dalei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hangzhou Greentown majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 18 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hangzhou Greentown4-4-24-1-4-1Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
33Bo20Dongshe.3Yang36Possign.26Guowen31Bin8Jiegei11Andrija.17Kouassi22Jin45Leonardo14Dalei2Lei27Ke5Zheng17Xinghan35Zhengyu23Wenneng25Xinli28Mijiti29Pu19Zeca

Náhradníci

Tréner: Jordi Vinyals

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

Hangzhou GreentownSila pozíciíShandong Luneng
6.84
Ø Hodnotenie
6.84
7.04Brankár (1 v 1)6.95
0G 1A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.68
3G 2A0G 1A
6.85Záložník (4 v 5)6.75
11G 7A6G 11A
6.75Útočník (2 v 1)7.66
0G 4A12G 8A
Hangzhou Greentown4-4-2
33BrankárZhao Bo7.01A
20ObrancaWang Dongsheng
3ObrancaWang Yang6.4
36ObrancaLucas Possignolo7.13G
26ObrancaSun Guowen6.82A
31ZáložníkGu Bin
8ZáložníkQian Jiegei6.81A
11ZáložníkF. Andrijašević7.110G5A
17ZáložníkJ. Kouassi6.71G1A
22ÚtočníkCheng Jin6.84A
45ÚtočníkLeonardo
Shandong Luneng4-1-4-1
14BrankárWang Dalei7.0
2ObrancaTong Lei
27ObrancaShi Ke6.71A
5ObrancaZheng Zheng6.9
17ObrancaWu Xinghan6.4
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
23ZáložníkXie Wenneng7.04G8A
25ZáložníkPeng Xinli6.71A
28ZáložníkMaiwulang Mijiti6.5
29ZáložníkChen Pu6.71G1A
19ÚtočníkZeca7.712G8A

Prehľad zápasu

Hangzhou Greentown a Shandong Luneng remizovali 3:3. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Xie Wenneng 16′, J. Kouassi 32′, Wang Yang 45′, Peng Xinli 47′, Xie Wenneng 57′, Huang Zhengyu 90′ (o.g.). Bolo udelených 4 žltých kariet. Hangzhou Greentown mal 63% držanie lopty, Shandong Luneng mal 37%. Hangzhou Greentown mal 28 striel (9 na bránu), Shandong Luneng mal 18 (6 na bránu). Očakávané góly: Hangzhou Greentown 2.28 — Shandong Luneng 2.48. Hangzhou Greentown urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 5.

Rivalita od 2016

Hangzhou Greentown vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

9 stretnutí
Hangzhou Greentown
3
výhier
Remízy
1
Shandong Luneng
5
výhier
Góly spolu
29 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Hangzhou Greentown

DLDDDD

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026