Menu

Qingdao Jonoon vs Shanghai Shenhua

Qingdao West Coast University City Stadium, Qingdao28. septembra 2024 o 09:30
Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

Qingdao Jonoon
Shanghai Shenhua
Výkop
3′
André Luís

asistencia: Xu Haoyang

32′
Fei NanduoI. Amadou
Polčas
Evans Kangwa55′
Diego LopesSong Wenjie
67′
Jin YonghaoZheng Long
72′
Wang Chien-MingChen Chunxin
72′
77′
André LuísChan Shinichi
82′
Jin ShunkaiAidi Fulangxisi
Long WeiLiu Junshuai
86′
88′Xi Wu
90+4′Cephas Malele
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal5
14Total Shots12
2Blocked Shots4
10Shots insidebox8
4Shots outsidebox4
13Fouls11
5Corner Kicks5
3Offsides2
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves5
516Total passes251
417Passes accurate168
81%Passes %67%
0.94expected_goals0.66
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Qingdao Jonoon je 6.93, v porovnaní s 7.03 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Qingdao Jonoon je E. Sarić (7.36), u Shanghai Shenhua je to João Teixeira (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Qingdao Jonoon prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 6 asistenciami, na čele s E. Sarić (5G). U Shanghai Shenhua je to 32 gólov a 11 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Qingdao Jonoon nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Qingdao Jonoon nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.04, oproti 4 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.28. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Qingdao Jonoon nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Qingdao Jonoon a 43% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Qingdao Jonoon nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Qingdao Jonoon je 31.7 (najmladší: Jin Yonghao (22), najstarší: Mu Pengfei (36)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 28.7 (najmladší: Jin Shunkai (24), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Qingdao Jonoon majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 19 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Qingdao Jonoon4-4-1-14-3-1-2Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
28Pengfei25Chien-M.26Radmano.24Dong23Long10Kangwa32Wei7Sarić34Yonghao20Lopes11Boakye30Yaxiong16Zexiang3Shunkai4Shenglo.7Haoyang10Teixeira33Haijian15Xi18Nanduo9Luís11Malele

Náhradníci

Tréner: Y. Petrov

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Qingdao JonoonSila pozíciíShanghai Shenhua
6.93
Ø Hodnotenie
7.03
6.77Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.89
0G 3A6G 1A
7.04Záložník (4 v 4)7.28
6G 3A16G 8A
Útočník (2 v 2)7.23
0G 0A10G 2A
Qingdao Jonoon4-4-1-1
28BrankárMu Pengfei6.8
25ObrancaWang Chien-Ming
26ObrancaN. Radmanovac7.12A
24ObrancaXu Dong
23ObrancaSong Long6.71A
10ZáložníkE. Kangwa
32ZáložníkLong Wei
7ZáložníkE. Sarić7.45G2A
34ZáložníkJin Yonghao6.71G1A
20ÚtočníkDiego Lopes
11ÚtočníkM. Boakye
Shanghai Shenhua4-3-1-2
30BrankárBao Yaxiong6.7
16ObrancaYang Zexiang6.81G
3ObrancaJin Shunkai6.8
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
7ObrancaXu Haoyang6.81G1A
10ZáložníkJoão Teixeira7.56G3A
33ZáložníkWang Haijian6.91G
15ZáložníkWu Xi7.59G5A
18ZáložníkFei Nanduo
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A
11ÚtočníkC. Malele

Prehľad zápasu

Shanghai Shenhua zdolal Qingdao Jonoon 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: André Luís 3′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Qingdao Jonoon mal 67% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 33%. Qingdao Jonoon mal 14 striel (5 na bránu), Shanghai Shenhua mal 12 (3 na bránu). Očakávané góly: Qingdao Jonoon 0.94 — Shanghai Shenhua 0.66. Qingdao Jonoon urobil 4 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 3.

Rivalita od 2023

Qingdao Jonoon vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

5 stretnutí
Qingdao Jonoon
0
výhier
Remízy
0
Shanghai Shenhua
5
výhier
Góly spolu
11 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
1/5 · 20%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

Qingdao Jonoon

DWWLLD

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026