Menu

Qingdao Youth Island vs Changchun Yatai

Qingdao West Coast University City Stadium, Qingdao22. mája 2024 o 13:35

Udalosti zápasu

Qingdao Youth Island
Changchun Yatai
Výkop
8′
P. Žulj

asistencia: Serginho

11′Wang Yu
44′
P. Žulj

asistencia: Serginho

VAR
45+1′Goal confirmed
Polčas
Duan LiuyuZhang Xiuwei
46′
Tan KaiyuanHe Longhai
46′
46′
Tan LongWang Jinxian
Penalty confirmed55′
VAR
Eduardo Henrique
57′
Feng GangAbduhelil Osmanjan
58′
59′Peter Žulj
Ge ZhenPiao Shihao
67′
Lei WenjieChen Xiangyu
81′
Varazdat Haroyan82′
87′
SerginhoLiu Yun
Bowei Song90+6′
Alan

asistencia: Piao Shihao

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
5Shots off Goal4
18Total Shots9
4Blocked Shots2
14Shots insidebox8
4Shots outsidebox1
11Fouls20
3Corner Kicks3
2Offsides4
60%Ball Possession40%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
478Total passes329
407Passes accurate265
85%Passes %81%
3.44expected_goals0.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Qingdao Youth Island je 6.70, v porovnaní s 6.66 u Changchun Yatai. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Qingdao Youth Island je Duan Liuyu (6.95), u Changchun Yatai je to R. Berić (6.96).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Qingdao Youth Island prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 2 asistenciami, na čele s Duan Liuyu (6G). U Changchun Yatai je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom Tan Long (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Qingdao Youth Island nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Changchun Yatai má 4 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Qingdao Youth Island nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.52, oproti 3 u Changchun Yatai s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Qingdao Youth Island nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.95, v porovnaní s 3 u Changchun Yatai s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Qingdao Youth Island nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Changchun Yatai. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Qingdao Youth Island je 31.0 (najmladší: Song Bowei (24), najstarší: Ge Zhen (38)), zatiaľ čo Changchun Yatai má priemer 29.1 (najmladší: He Yiran (20), najstarší: Tan Long (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Qingdao Youth Island majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 16 u Changchun Yatai. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Qingdao Youth Island4-4-24-3-3Changchun Yatai
GKDEFMIDFWD
1Jiabao6Zhen33Haroyan2Bowei3Honglüe13Kaiyuan14Gang23Henrique39Wenjie24Liuyu11Alan28Zhifeng5Shenyuan26Mincheng32Guoliang34Yiran20Yufeng35Yu44Žulj10Serginho9Berić29Long

Náhradníci

Tréner: H. Kurosaki

Náhradníci

Tréner: Xie Hui

Qingdao Youth IslandSila pozíciíChangchun Yatai
6.70
Ø Hodnotenie
6.66
Brankár (1 v 1)6.19
0G 0A0G 0A
6.64Obranca (4 v 4)6.71
0G 0A0G 2A
6.52Záložník (4 v 3)6.55
0G 0A0G 0A
6.95Útočník (2 v 3)6.91
6G 2A11G 3A
Qingdao Youth Island4-4-2
1BrankárJi Jiabao
6ObrancaGe Zhen
33ObrancaV. Haroyan
2ObrancaSong Bowei
3ObrancaZhao Honglüe6.6
13ZáložníkTan Kaiyuan
14ZáložníkFeng Gang6.5
23ZáložníkEduardo Henrique
39ZáložníkLei Wenjie
24ÚtočníkDuan Liuyu7.06G2A
11ÚtočníkAlan
Changchun Yatai4-3-3
28BrankárWang Zhifeng6.2
5ObrancaLi Shenyuan6.61A
26ObrancaYuan Mincheng
32ObrancaSun Guoliang
34ObrancaHe Yiran6.81A
20ZáložníkZhang Yufeng
35ZáložníkWang Yu6.5
44ZáložníkP. Žulj
10ÚtočníkSerginho
9ÚtočníkR. Berić7.02G2A
29ÚtočníkTan Long6.99G1A

Prehľad zápasu

Qingdao Youth Island a Changchun Yatai remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: P. Žulj 8′, P. Žulj 44′, Eduardo Henrique 57′, Alan 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Qingdao Youth Island mal 60% držanie lopty, Changchun Yatai mal 40%. Qingdao Youth Island mal 18 striel (9 na bránu), Changchun Yatai mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Qingdao Youth Island 3.44 — Changchun Yatai 0.84. Qingdao Youth Island urobil 5 striedaní, Changchun Yatai urobil 2. VAR zasiahol: Goal confirmed (Peter Žulj 45′), Penalty confirmed (Wenjie Lei 55′).

Rivalita od 2024

Qingdao Youth Island vs Changchun Yatai vzájomné výsledky

3 stretnutí
Qingdao Youth Island
1
výhier
Remízy
0
Changchun Yatai
2
výhier
Góly spolu
6 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Qingdao Youth Island

WLDLWW

Changchun Yatai

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026