Menu

Tianjin Teda vs Shanghai Shenhua

TEDA Football Stadium, Tianjin11. mája 2024 o 13:00
Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

Tianjin Teda
Shanghai Shenhua
Výkop
Polčas
46′
Dai Wai-TsunYu Hanchao
47′Ibrahim Amadou
57′
I. AmadouWang Haijian
63′Xi Wu
Guo HaoI. Fiolić
67′
Xie WeijunA. Compagno
67′
Ba DunShi Yan
67′
70′
Gao TianyiWilson Manafá
70′
Xie PengfeiCao Yunding
Huang JiahuiWang Zhenghao
82′
Wang QiumingYu Yang
90+1′
90+7′
Xu HaoyangZhou Junchen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal4
1Shots off Goal6
2Total Shots13
1Blocked Shots3
1Shots insidebox7
1Shots outsidebox6
9Fouls15
2Corner Kicks4
3Offsides1
39%Ball Possession61%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
398Total passes604
321Passes accurate535
81%Passes %89%
0.12expected_goals1.14

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tianjin Teda je 6.81, v porovnaní s 7.10 u Shanghai Shenhua. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tianjin Teda je Fang Jingqi (7.15), u Shanghai Shenhua je to Gao Tianyi (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tianjin Teda prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Wang Qiuming (5G). U Shanghai Shenhua je to 29 gólov a 20 asistencií s lídrom André Luís (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tianjin Teda nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Shanghai Shenhua má 4 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tianjin Teda nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Shanghai Shenhua s hodnotením 7.14. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tianjin Teda nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 1 u Shanghai Shenhua s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Tianjin Teda a 46% u Shanghai Shenhua. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tianjin Teda nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Shanghai Shenhua. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tianjin Teda je 29.0 (najmladší: Yang Zihao (24), najstarší: Fang Jingqi (32)), zatiaľ čo Shanghai Shenhua má priemer 29.0 (najmladší: Jiang Shenglong (25), najstarší: Wu Xi (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tianjin Teda majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 18 u Shanghai Shenhua. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tianjin Teda4-5-14-3-2-1Shanghai Shenhua
GKDEFMIDFWD
22Jingqi15Tian6Pengfei21Škorić16Zihao7Ademi36Hao14Jiahui30Qiuming29Dun11Weijun30Yaxiong15Xi4Shenglo.5Chenjie16Zexiang7Haoyang6Amadou17Tianyi14Pengfei8Wai-Tsun9Luís

Náhradníci

Tréner: Yu Genwei

Náhradníci

Tréner: L. Slutskiy

Tianjin TedaSila pozíciíShanghai Shenhua
6.81
Ø Hodnotenie
7.10
7.15Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)7.15
0G 0A15G 7A
6.82Záložník (5 v 5)7.14
10G 8A4G 11A
6.67Útočník (1 v 1)7.23
1G 1A10G 2A
Tianjin Teda4-5-1
22BrankárFang Jingqi7.2
15ObrancaMing Tian
6ObrancaHan Pengfei
21ObrancaM. Škorić
16ObrancaYang Zihao6.5
7ZáložníkA. Ademi6.94G2A
36ZáložníkGuo Hao6.61G
14ZáložníkHuang Jiahui6.82A
30ZáložníkWang Qiuming6.85G2A
29ZáložníkBa Dun7.02A
11ÚtočníkXie Weijun6.71G1A
Shanghai Shenhua4-3-2-1
30BrankárBao Yaxiong6.7
15ObrancaWu Xi7.59G5A
4ObrancaJiang Shenglong7.34G
5ObrancaZhu Chenjie7.11G2A
16ObrancaYang Zexiang6.81G
7ZáložníkXu Haoyang6.81G1A
6ZáložníkI. Amadou6.81A
17ZáložníkGao Tianyi7.52G8A
14ZáložníkXie Pengfei7.51G1A
8ZáložníkDai Wai-Tsun
9ÚtočníkAndré Luís7.210G2A

Prehľad zápasu

Tianjin Teda a Shanghai Shenhua remizovali 0:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Bolo udelených 3 žltých kariet. Tianjin Teda mal 39% držanie lopty, Shanghai Shenhua mal 61%. Tianjin Teda mal 2 striel (0 na bránu), Shanghai Shenhua mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: Tianjin Teda 0.12 — Shanghai Shenhua 1.14. Tianjin Teda urobil 5 striedaní, Shanghai Shenhua urobil 5.

Rivalita od 2016

Tianjin Teda vs Shanghai Shenhua vzájomné výsledky

17 stretnutí
Tianjin Teda
5
výhier
Remízy
4
Shanghai Shenhua
8
výhier
Góly spolu
51 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
13/17 · 76%
Nad 2,5
12/17 · 71%

Aktuálna forma

Tianjin Teda

LLDLWW

Shanghai Shenhua

LLLLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026