Menu

Chengdu Better City vs Wuhan Three Towns

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu1. mája 2024 o 13:35

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Wuhan Three Towns
Výkop
14′
Pedro Henrique

asistencia: Jiang Zhipeng

Rômulo

asistencia: Hu Ruibao

22′
Polčas
46′
Tao QianglongLiu Ruofan
46′
Yusup UmidjanHe Chao
59′
Liu YueAsqer Afrden
VAR
66′Card upgrade
RômuloTang Chuang
76′
Hu RuibaoYang Yiming
76′
Mirahmetjan MuzepperYan Dinghao
81′
81′
Pedro Henrique

asistencia: Jiang Zhipeng

Wei ShihaoWu Lei
90+3′
90′
DarlanLuo Senwen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
6Shots off Goal0
16Total Shots3
5Blocked Shots1
12Shots insidebox3
4Shots outsidebox0
17Fouls20
8Corner Kicks0
1Offsides0
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves3
531Total passes293
441Passes accurate216
83%Passes %74%
1.23expected_goals0.24

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 7.23, v porovnaní s 6.74 u Wuhan Three Towns. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je Rômulo (7.81), u Wuhan Three Towns je to Park Ji-Soo (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 46 gólmi a 31 asistenciami, na čele s Felipe (15G). U Wuhan Three Towns je to 3 gólov a 4 asistencií s lídrom Park Ji-Soo (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.23, zatiaľ čo Wuhan Three Towns má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Wuhan Three Towns s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.57, v porovnaní s 2 u Wuhan Three Towns s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Chengdu Better City a 44% u Wuhan Three Towns. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 29 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Wuhan Three Towns. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 31.0 (najmladší: Y. Gurfinkel (27), najstarší: Tang Miao (35)), zatiaľ čo Wuhan Three Towns má priemer 29.0 (najmladší: Yusup Umidjan (21), najstarší: Ren Hang (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Wuhan Three Towns. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City4-3-34-4-2Wuhan Three Towns
GKDEFMIDFWD
33Yan20Miao4Letsche.5Ruibao11Gurfink.8Tim39Chao25Muzepper10Rômulo21Felipe7Shihao32Dianzuo40Umidjan23Hang5Ji-Soo4Zhipeng25Hanwen12Xiaobin37Darlan19Yue7Qianglo.9Henrique

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: Ricardo Rodríguez

Chengdu Better CitySila pozíciíWuhan Three Towns
7.23
Ø Hodnotenie
6.74
7.23Obranca (4 v 4)6.80
7G 8A1G 0A
6.90Záložník (3 v 4)6.70
6G 4A2G 4A
7.57Útočník (3 v 2)
33G 19A0G 0A
Chengdu Better City4-3-3
33BrankárZhang Yan
20ObrancaTang Miao6.7
4ObrancaT. Letschert7.75G2A
5ObrancaHu Ruibao
11ObrancaY. Gurfinkel7.32G6A
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
39ZáložníkGan Chao6.91G1A
25ZáložníkMirahmetjan Muzepper6.7
10ÚtočníkRômulo7.88G7A
21ÚtočníkFelipe7.715G4A
7ÚtočníkWei Shihao7.210G8A
Wuhan Three Towns4-4-2
32BrankárLiu Dianzuo
40ObrancaYusup Umidjan
23ObrancaRen Hang6.5
5ObrancaPark Ji-Soo7.11G
4ObrancaJiang Zhipeng
25ZáložníkDeng Hanwen6.91G3A
12ZáložníkZhang Xiaobin
37ZáložníkDarlan6.91G1A
19ZáložníkLiu Yue6.3
7ÚtočníkTao Qianglong
9ÚtočníkPedro Henrique

Prehľad zápasu

Chengdu Better City a Wuhan Three Towns remizovali 2:2. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Pedro Henrique 14′, Rômulo 22′, Wei Shihao 55′, Pedro Henrique 81′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Chengdu Better City mal 65% držanie lopty, Wuhan Three Towns mal 35%. Chengdu Better City mal 16 striel (5 na bránu), Wuhan Three Towns mal 3 (2 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 1.23 — Wuhan Three Towns 0.24. Chengdu Better City urobil 4 striedaní, Wuhan Three Towns urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Hanwen Deng 66′).

Rivalita od 2021

Chengdu Better City vs Wuhan Three Towns vzájomné výsledky

9 stretnutí
Chengdu Better City
4
výhier
Remízy
3
Wuhan Three Towns
2
výhier
Góly spolu
20 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Wuhan Three Towns

LLLDLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026