Menu

Shanghai Sipg vs Shandong Luneng

SAIC Motor Pudong Arena, Shanghai14. apríla 2024 o 13:35
Rozhodca: Ma Ning

Udalosti zápasu

SHANGHAI SIPG
Shandong Luneng
Výkop
Gustavo

asistencia: Léo Cittadini

6′
12′
21′
Matheus PatoPedro Delgado
23′
Pedro Delgado

asistencia: Liao Lisheng

29′
Jadson

asistencia: Wu Xinghan

Polčas
Zhang LinpengLi Ang
46′
Wu Lei

asistencia: Li Shuai

54′
62′
Maiwulang MijitiTong Lei
63′
JadsonFei Nanduo
63′
Wu XinghanLi Yuanyi
Léo CittadiniXu Xin
69′
Wu Lei

asistencia: Oscar

73′
78′
Huang ZhengyuChen Pu
Wang ZhenaoWang Shenchao
85′
Oscar90+10′
GustavoFeng Jin
90+3′
Li ShuaiLu Wenjun
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal6
7Shots off Goal5
26Total Shots16
6Blocked Shots5
21Shots insidebox11
5Shots outsidebox5
21Fouls16
7Corner Kicks1
2Offsides5
56%Ball Possession44%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves9
388Total passes312
298Passes accurate209
77%Passes %67%
4.50expected_goals1.61

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy SHANGHAI SIPG je 6.92, v porovnaní s 6.89 u Shandong Luneng. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč SHANGHAI SIPG je Gustavo (7.24), u Shandong Luneng je to V. Qazaishvili (7.85).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky SHANGHAI SIPG prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Gustavo (7G). U Shandong Luneng je to 30 gólov a 12 asistencií s lídrom V. Qazaishvili (27G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

SHANGHAI SIPG nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Shandong Luneng má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.16, oproti 4 u Shandong Luneng s hodnotením 7.02. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

SHANGHAI SIPG nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 2 u Shandong Luneng s priemerom 6.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u SHANGHAI SIPG a —% u Shandong Luneng. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu SHANGHAI SIPG nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Shandong Luneng. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky SHANGHAI SIPG je 31.4 (najmladší: Wang Zhen'ao (26), najstarší: Zhang Linpeng (36)), zatiaľ čo Shandong Luneng má priemer 28.8 (najmladší: Maiwulang Mijiti (21), najstarší: Wu Xinghan (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu SHANGHAI SIPG majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 15 u Shandong Luneng. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

SHANGHAI SIPG4-3-34-4-2Shandong Luneng
GKDEFMIDFWD
1Junling32Shuai3Guangtai5Linpeng19Zhen'ao18Cittadi.22Jussa8Oscar7Lei9Gustavo10Vargas26Shibo33Zhunyi4Jadson31Jianfei11Yang17Xinghan20Lisheng35Zhengyu10Qazaish.7Pato28Mijiti

Náhradníci

Tréner: K. Muscat

Náhradníci

Tréner: Choi Kang-Hee

SHANGHAI SIPGSila pozíciíShandong Luneng
6.92
Ø Hodnotenie
6.89
6.85Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (4 v 4)6.89
3G 6A2G 6A
7.16Záložník (3 v 4)7.02
1G 1A28G 6A
6.88Útočník (3 v 2)6.50
8G 1A0G 0A
SHANGHAI SIPG4-3-3
1BrankárYan Junling6.8
32ObrancaLi Shuai6.82G6A
3ObrancaJiang Guangtai7.0
5ObrancaZhang Linpeng7.11G
19ObrancaWang Zhen'ao6.6
18ZáložníkLéo Cittadini
22ZáložníkMatheus Jussa7.21G1A
8ZáložníkOscar
7ÚtočníkWu Lei6.51G1A
9ÚtočníkGustavo7.27G
10ÚtočníkM. Vargas
Shandong Luneng4-4-2
26BrankárLiu Shibo
33ObrancaGao Zhunyi7.02A
4ObrancaJadson
31ObrancaZhao Jianfei6.5
11ObrancaLiu Yang7.12G4A
17ZáložníkWu Xinghan6.4
20ZáložníkLiao Lisheng
35ZáložníkHuang Zhengyu6.81G1A
10ZáložníkV. Qazaishvili7.827G5A
7ÚtočníkMatheus Pato
28ÚtočníkMaiwulang Mijiti6.5

Prehľad zápasu

SHANGHAI SIPG zdolal Shandong Luneng 4:3. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Gustavo 6′, Zhang Linpeng 12′ (o.g.), Pedro Delgado 23′, Jadson 29′, Léo Cittadini 33′, Wu Lei 54′, Wu Lei 73′. Bolo udelených 5 žltých kariet. SHANGHAI SIPG mal 56% držanie lopty, Shandong Luneng mal 44%. SHANGHAI SIPG mal 26 striel (13 na bránu), Shandong Luneng mal 16 (6 na bránu). Očakávané góly: SHANGHAI SIPG 4.50 — Shandong Luneng 1.61. SHANGHAI SIPG urobil 5 striedaní, Shandong Luneng urobil 5.

Rivalita od 2016

SHANGHAI SIPG vs Shandong Luneng vzájomné výsledky

17 stretnutí
SHANGHAI SIPG
6
výhier
Remízy
6
Shandong Luneng
5
výhier
Góly spolu
49 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
13/17 · 76%
Nad 2,5
9/17 · 53%

Aktuálna forma

SHANGHAI SIPG

DDDLWL

Shandong Luneng

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026