Menu

Chengdu Better City vs Nantong Zhiyun

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu30. marca 2024 o 12:00
Rozhodca: He Kai

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Nantong Zhiyun
Výkop
Chow Tim

asistencia: Y. Gurfinkel

39′
Polčas
VAR
50′Goal cancelled
Tang XinTang Miao
63′
68′
Luo XinWei Lai
Timo Letschert71′
72′
I. KallonYe Daochi
72′
K. NZuzi MataJi Shengpan
72′
Ma ShengLiu Wei
Feng ZhuoyiYan Dinghao
76′
Wei ShihaoMirahmetjan Muzepper
76′
82′
Cao KangLu Yongtao
FelipeAi Kesen
87′
Miao Tang90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal0
3Shots off Goal3
9Total Shots5
3Blocked Shots2
6Shots insidebox3
3Shots outsidebox2
16Fouls14
4Corner Kicks3
2Offsides2
48%Ball Possession52%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves1
353Total passes393
235Passes accurate279
67%Passes %71%
1.24expected_goals0.10

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 7.27, v porovnaní s 6.52 u Nantong Zhiyun. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je T. Letschert (7.70), u Nantong Zhiyun je to Ma Sheng (6.71).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 37 gólmi a 23 asistenciami, na čele s Felipe (15G). U Nantong Zhiyun je to 2 gólov a 1 asistencií s lídrom Cao Kang (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.29, zatiaľ čo Nantong Zhiyun má 4 obrancov s priemerom 6.48. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.13, oproti 3 u Nantong Zhiyun s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.45, v porovnaní s 3 u Nantong Zhiyun s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Chengdu Better City a 87% u Nantong Zhiyun. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Nantong Zhiyun. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 30.9 (najmladší: Y. Gurfinkel (27), najstarší: Feng Zhuoyi (36)), zatiaľ čo Nantong Zhiyun má priemer 31.7 (najmladší: Ma Sheng (28), najstarší: Luo Xin (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 20 u Nantong Zhiyun. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City3-4-2-14-3-3Nantong Zhiyun
GKDEFMIDFWD
33Yan23Yiming4Letsche.28Shuai3Xin8Tim6Zhuoyi11Gurfink.7Shihao18Andrigo21Felipe23Qinghao4Shinar5Sheng20Anthony34Xin6Mingyang25Kang16Puclin29Haoqian7Mata10Kallon

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: M. Jurasović

Chengdu Better CitySila pozíciíNantong Zhiyun
7.27
Ø Hodnotenie
6.52
7.29Obranca (3 v 4)6.48
5G 2A0G 1A
7.13Záložník (4 v 3)6.61
7G 9A2G 0A
7.45Útočník (3 v 3)
25G 12A0G 0A
Chengdu Better City3-4-2-1
33BrankárZhang Yan
23ObrancaYang Yiming
4ObrancaT. Letschert7.75G2A
28ObrancaYang Shuai6.9
3ZáložníkTang Xin7.0
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
6ZáložníkFeng Zhuoyi
11ZáložníkY. Gurfinkel7.32G6A
7ÚtočníkWei Shihao7.210G8A
18ÚtočníkAndrigo
21ÚtočníkFelipe7.715G4A
Nantong Zhiyun4-3-3
23BrankárXue Qinghao
4ObrancaYeljan Shinar
5ObrancaMa Sheng6.71A
20ObrancaI. Anthony
34ObrancaLuo Xin6.3
6ZáložníkYang Mingyang
25ZáložníkCao Kang6.62G
16ZáložníkD. Puclin
29ÚtočníkZheng Haoqian
7ÚtočníkK. N'Zuzi Mata
10ÚtočníkI. Kallon

Prehľad zápasu

Chengdu Better City zdolal Nantong Zhiyun 1:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Chow Tim 39′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Chengdu Better City mal 48% držanie lopty, Nantong Zhiyun mal 52%. Chengdu Better City mal 9 striel (3 na bránu), Nantong Zhiyun mal 5 (0 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 1.24 — Nantong Zhiyun 0.10. Chengdu Better City urobil 4 striedaní, Nantong Zhiyun urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Kang Cao 50′).

Rivalita od 2021

Chengdu Better City vs Nantong Zhiyun vzájomné výsledky

5 stretnutí
Chengdu Better City
5
výhier
Remízy
0
Nantong Zhiyun
0
výhier
Góly spolu
8 · 1.6/zápas
Obaja skórovali
1/5 · 20%
Nad 2,5
1/5 · 20%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Nantong Zhiyun

LLLWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026