Menu

Chengdu Better City vs Qingdao Jonoon

Chengdu Phoenix Mountain Sports Park, Chengdu2. marca 2024 o 12:35

Udalosti zápasu

Chengdu Better City
Qingdao Jonoon
Výkop
Andrigo

asistencia: Gan Chao

30′
Polčas
Gan ChaoWei Shihao
46′
46′
Hu JinghangSong Wenjie
46′
Diego LopesZhong Jinbao
Timo Letschert50′
AndrigoMutellip Iminqari
62′
66′
Long WeiZhang Wei
Hu RuibaoYang Shuai
81′
Yan DinghaoMirahmetjan Muzepper
82′
Li Yang90′
Tang XinYang Yiming
90+4′
90+2′
E. SarićChen Chunxin
Li Yang

asistencia: Mirahmetjan Muzepper

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
6Shots off Goal6
17Total Shots11
6Blocked Shots4
12Shots insidebox7
5Shots outsidebox4
9Fouls10
12Corner Kicks2
1Offsides3
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
559Total passes463
462Passes accurate354
83%Passes %76%
2.09expected_goals1.48

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chengdu Better City je 7.16, v porovnaní s 6.88 u Qingdao Jonoon. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chengdu Better City je T. Letschert (7.70), u Qingdao Jonoon je to E. Sarić (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chengdu Better City prispeli v tejto sezóne 30 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Felipe (15G). U Qingdao Jonoon je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom E. Sarić (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chengdu Better City nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.29, zatiaľ čo Qingdao Jonoon má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chengdu Better City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.08, oproti 5 u Qingdao Jonoon s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chengdu Better City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.21, v porovnaní s 1 u Qingdao Jonoon s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Chengdu Better City a —% u Qingdao Jonoon. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chengdu Better City nazbierali v tejto sezóne 28 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Qingdao Jonoon. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chengdu Better City je 29.7 (najmladší: Jian Tao (24), najstarší: Tang Xin (35)), zatiaľ čo Qingdao Jonoon má priemer 31.8 (najmladší: Hu Jinghang (28), najstarší: Mu Pengfei (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chengdu Better City majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 12 u Qingdao Jonoon. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chengdu Better City3-4-34-1-4-1Qingdao Jonoon
GKDEFMIDFWD
16Tao22Yang4Letsche.5Ruibao3Xin8Tim39Chao11Gurfink.18Andrigo21Felipe15Dinghao28Pengfei16Hailong3Junshuai4Milović24Dong32Wei17Jinghang20Lopes7Sarić10Kangwa11Boakye

Náhradníci

Tréner: Seo Jung-Won

Náhradníci

Tréner: Y. Petrov

Chengdu Better CitySila pozíciíQingdao Jonoon
7.16
Ø Hodnotenie
6.88
7.17Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
7.29Obranca (3 v 4)6.79
5G 3A2G 1A
7.08Záložník (4 v 5)7.03
8G 10A5G 2A
7.21Útočník (3 v 1)
17G 5A0G 0A
Chengdu Better City3-4-3
16BrankárJian Tao7.2
22ObrancaLi Yang6.91A
4ObrancaT. Letschert7.75G2A
5ObrancaHu Ruibao
3ZáložníkTang Xin7.0
8ZáložníkChow Tim7.15G3A
39ZáložníkGan Chao6.91G1A
11ZáložníkY. Gurfinkel7.32G6A
18ÚtočníkAndrigo
21ÚtočníkFelipe7.715G4A
15ÚtočníkYan Dinghao6.82G1A
Qingdao Jonoon4-1-4-1
28BrankárMu Pengfei6.8
16ObrancaLi Hailong6.71A
3ObrancaLiu Junshuai6.92G
4ObrancaM. Milović
24ObrancaXu Dong
32ZáložníkLong Wei
17ZáložníkHu Jinghang6.7
20ZáložníkDiego Lopes
7ZáložníkE. Sarić7.45G2A
10ZáložníkE. Kangwa
11ÚtočníkM. Boakye

Prehľad zápasu

Chengdu Better City zdolal Qingdao Jonoon 2:0. Zápas sa hral v Super League 2024. Góly strelili: Andrigo 30′, Li Yang 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Chengdu Better City mal 56% držanie lopty, Qingdao Jonoon mal 44%. Chengdu Better City mal 17 striel (5 na bránu), Qingdao Jonoon mal 11 (1 na bránu). Očakávané góly: Chengdu Better City 2.09 — Qingdao Jonoon 1.48. Chengdu Better City urobil 5 striedaní, Qingdao Jonoon urobil 4.

Rivalita od 2023

Chengdu Better City vs Qingdao Jonoon vzájomné výsledky

6 stretnutí
Chengdu Better City
4
výhier
Remízy
1
Qingdao Jonoon
1
výhier
Góly spolu
20 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
4/6 · 67%
Nad 2,5
4/6 · 67%

Aktuálna forma

Chengdu Better City

LLDDDD

Qingdao Jonoon

DWWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026