Menu

Bsc Young Boys vs Fc St Gallen

Stadion Wankdorf, Bern16. mája 2024 o 20:30
31
Rozhodca: L. Cibelli

Udalosti zápasu

BSC Young Boys
FC ST. Gallen
Výkop
3′
J. Milošević

asistencia: C. Akolo

34′Lukas Görtler
Mohamed Camara37′
Polčas
50′Mattia Zanotti
M. Elia

asistencia: A. Amenda

51′
D. MalesC. Itten
56′
C. NiasseŁ. Łakomy
56′
C. Itten

asistencia: L. Blum

71′
72′
C. AkoloVíctor Ruiz
72′
M. StevanovićI. Schmidt
75′
A. DiabyF. Mambimbi
Jaouen Hadjam78′
Lewin Blum79′
82′
J. MiloševićF. Schubert
82′
C. WitzigB. Toma
L. BlumS. Janko
85′
K. ImeriJ. Mvuka
85′
Meschack Elia86′
David von Ballmoos89′
S. GanvoulaF. Lustenberger
90+6′
C. Itten

asistencia: S. Ganvoula

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal4
9Shots off Goal6
22Total Shots13
6Blocked Shots3
14Shots insidebox8
8Shots outsidebox5
16Fouls11
14Corner Kicks6
4Offsides3
62%Ball Possession38%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
394Total passes253
304Passes accurate159
77%Passes %63%
1.67expected_goals1.08
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy BSC Young Boys je 6.96, v porovnaní s 7.01 u FC ST. Gallen. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč BSC Young Boys je J. Hadjam (7.20), u FC ST. Gallen je to L. Zigi (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky BSC Young Boys prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s D. Males (7G). U FC ST. Gallen je to 16 gólov a 14 asistencií s lídrom L. Görtler (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

BSC Young Boys nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.20, zatiaľ čo FC ST. Gallen má 4 obrancov s priemerom 6.81. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

BSC Young Boys nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u FC ST. Gallen s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

BSC Young Boys nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u FC ST. Gallen s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u BSC Young Boys a 72% u FC ST. Gallen. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu BSC Young Boys nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 21 u FC ST. Gallen. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky BSC Young Boys je 25.8 (najmladší: J. Hadjam (22), najstarší: D. von Ballmoos (31)), zatiaľ čo FC ST. Gallen má priemer 28.1 (najmladší: M. Stevanović (23), najstarší: Jordi Quintillà (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu BSC Young Boys majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 22 u FC ST. Gallen. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

BSC Young Boys4-2-2-24-3-1-2FC ST. Gallen
GKDEFMIDFWD
26Ballmoos27Blum13Camara4Amenda3Hadjam20Niasse30Lauper39Males10Imeri35Ganvoula15Elia1Zigi46Zanotti15Diaby20Vallci36Okoroji16Görtler8Quintil.37Witzig64Stevano.90Milošev.10Akolo

Náhradníci

Tréner: J. Magnin

Náhradníci

Tréner: P. Zeidler

BSC Young BoysSila pozíciíFC ST. Gallen
6.96
Ø Hodnotenie
7.01
6.80Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
7.20Obranca (4 v 4)6.81
2G 4A3G 4A
6.93Záložník (4 v 4)6.99
8G 4A13G 10A
BSC Young Boys4-2-2-2
26BrankárD. von Ballmoos6.8
27ObrancaL. Blum
13ObrancaM. Camara
4ObrancaA. Amenda
3ObrancaJ. Hadjam7.22G4A
20ZáložníkC. Niasse
30ZáložníkS. Lauper7.11G2A
39ZáložníkD. Males7.07G2A
10ZáložníkK. Imeri6.8
35ÚtočníkS. Ganvoula
15ÚtočníkM. Elia
FC ST. Gallen4-3-1-2
1BrankárL. Zigi7.4
46ObrancaM. Zanotti
15ObrancaA. Diaby
20ObrancaA. Vallci6.71A
36ObrancaC. Okoroji6.93G3A
16ZáložníkL. Görtler7.38G7A
8ZáložníkJordi Quintillà7.2
37ZáložníkC. Witzig6.94G3A
64ZáložníkM. Stevanović6.61G
90ÚtočníkJ. Milošević
10ÚtočníkC. Akolo

Prehľad zápasu

BSC Young Boys zdolal FC ST. Gallen 3:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: J. Milošević 3′, M. Elia 51′, C. Itten 71′, C. Itten 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet. BSC Young Boys mal 62% držanie lopty, FC ST. Gallen mal 38%. BSC Young Boys mal 22 striel (7 na bránu), FC ST. Gallen mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: BSC Young Boys 1.67 — FC ST. Gallen 1.08. BSC Young Boys urobil 5 striedaní, FC ST. Gallen urobil 5.

Rivalita od 2016

BSC Young Boys vs FC ST. Gallen vzájomné výsledky

39 stretnutí
BSC Young Boys
22
výhier
Remízy
8
FC ST. Gallen
9
výhier
Góly spolu
149 · 3.8/zápas
Obaja skórovali
29/39 · 74%
Nad 2,5
31/39 · 79%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2019

Aktuálna forma

BSC Young Boys

WLLDDD

FC ST. Gallen

LWWDWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026