Menu

Fc Zurich vs Servette Fc

Stadion Letzigrund, Zürich15. mája 2024 o 20:30
Domáci

FC Zurich

21
Rozhodca: U. Schnyder
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Zurich
Servette FC
Výkop
Cheick Oumar Conde12′
13′
D. Douline

asistencia: A. Baron

Amadou Dante31′
Polčas
N. ReichmuthJ. Sabobo
46′
C. CondeI. Santini
46′
53′Théo Magnin
A. Marchesano

asistencia: Rodrigo Conceição

54′
58′Dereck Kutesa
B. Krasniqi

asistencia: A. Marchesano

70′
Rodrigo ConceiçãoL. Kamberi
78′
81′
A. BaronB. Mazikou
81′
J. GuillemenotT. Nishimura
81′
A. AntunesB. Bolla
A. MarchesanoC. Tsawa
82′
A. Oko-FlexF. Daprelà
86′
VAR
89′Penalty cancelled
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
5Shots off Goal5
10Total Shots14
1Blocked Shots6
6Shots insidebox9
4Shots outsidebox5
10Fouls10
3Corner Kicks3
1Offsides1
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
482Total passes327
399Passes accurate218
83%Passes %67%
1.02expected_goals0.93

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Zurich je 6.92, v porovnaní s 6.79 u Servette FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Zurich je Y. Brecher (7.15), u Servette FC je to T. Cognat (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Zurich prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 6 asistenciami, na čele s B. Krasniqi (1G). U Servette FC je to 31 gólov a 18 asistencií s lídrom M. Stevanović (14G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Zurich nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Servette FC má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Zurich nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u Servette FC s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Zurich nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Servette FC s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u FC Zurich a 78% u Servette FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Zurich nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Servette FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Zurich je 26.3 (najmladší: A. Oko-Flex (23), najstarší: Y. Brecher (32)), zatiaľ čo Servette FC má priemer 29.6 (najmladší: T. Magnin (22), najstarší: S. Rouiller (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Zurich majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 21 u Servette FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Zurich4-3-1-24-1-4-1Servette FC
GKDEFMIDFWD
25Brecher27Conceiç.24Katić31Kryeziu44Dante12Mathew17Conde7Krasniqi10Marches.22Oko-Flex37Reichmu.32Frick20Magnin4Rouiller19Severin6Baron28Douline9Stevano.10Antunes8Cognat17Kutesa21Guillem.

Náhradníci

Tréner: R. Moniz

Náhradníci

Tréner: R. Weiler

FC ZurichSila pozíciíServette FC
6.92
Ø Hodnotenie
6.79
7.15Brankár (1 v 1)6.39
0G 0A0G 0A
Obranca (4 v 4)6.73
0G 0A4G 2A
6.68Záložník (4 v 5)6.94
1G 6A21G 13A
Útočník (2 v 1)6.81
0G 0A6G 3A
FC Zurich4-3-1-2
25BrankárY. Brecher7.2
27ObrancaRodrigo Conceição
24ObrancaN. Katić
31ObrancaM. Kryeziu
44ObrancaA. Dante
12ZáložníkI. Mathew
17ZáložníkC. Conde
7ZáložníkB. Krasniqi6.71G6A
10ZáložníkA. Marchesano
22ÚtočníkA. Oko-Flex
37ÚtočníkN. Reichmuth
Servette FC4-1-4-1
32BrankárJ. Frick6.4
20ObrancaT. Magnin6.5
4ObrancaS. Rouiller6.93G1A
19ObrancaY. Severin6.71G
6ObrancaA. Baron6.91A
28ZáložníkD. Douline6.94G2A
9ZáložníkM. Stevanović7.214G7A
10ZáložníkA. Antunes6.41G
8ZáložníkT. Cognat7.32G4A
17ZáložníkD. Kutesa
21ÚtočníkJ. Guillemenot6.86G3A

Prehľad zápasu

FC Zurich zdolal Servette FC 2:1. Zápas sa hral v Super League 2023. Góly strelili: D. Douline 13′, A. Marchesano 54′, B. Krasniqi 70′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Zurich mal 59% držanie lopty, Servette FC mal 41%. FC Zurich mal 10 striel (4 na bránu), Servette FC mal 14 (3 na bránu). Očakávané góly: FC Zurich 1.02 — Servette FC 0.93. FC Zurich urobil 5 striedaní, Servette FC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Steve Rouiller 89′).

Rivalita od 2016

FC Zurich vs Servette FC vzájomné výsledky

29 stretnutí
FC Zurich
9
výhier
Remízy
6
Servette FC
14
výhier
Góly spolu
86 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
18/29 · 62%
Nad 2,5
18/29 · 62%

Aktuálna forma

FC Zurich

DLLLWL

Servette FC

WDWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026